Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Nikoula μη στεναχωριέσαι ... και μένα η αδερφή μου είχε ροζ όταν ήταν έγκυος.

Αν είναι να έρθει θα έρθει.Μη το μελετάς!

Εγώ είμαι στη προσπάθεια. Wish me luck! [smilie=sign17.gif]  [smilie=sad8.gif]  [smilie=sign19.gif]  [smilie=sad8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια.... ήθελα τη γνώμη σας για κάτι...

Το ξέρω ότι είναι λάθος αλλά δεν μπορώ αλλιώς.

Καπνίζει καμία?

Ο άντρας μου μου φωνάζει ότι πρέπει να το κόψω.(δεν καπνίζει)

Τώρα όμως δεν μπορώ.

Είπα ότι με το που θα μάθω ότι είμαι έγκυος θα το κόψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη ερώτηση !!!! Δυστυχώς καπνίζω όταν έμαθα τον Δεκέμβρη οτι ημουν εγκυος δ το ξανά ακούμπησα αλλα μετα την αποξεση το ξανάρχισα δυστυχώς δεν ημουν στα καλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο θα ειναι να το μιοσεις σιγά σιγά γιατι απευθείας δεν γίνετε ειναι δισκολο δεν καπνιζω εχω μπαμπα που προσπαθεί να το κάψει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι το είχα κόψει για 1 χρόνο αλλά μετά έμεινα από δουλειά και δεν ήμουν πολύ καλά ψυχολογικά...

Και το ξανάρχισα.Απλά νιώθω άσχημα όταν ο άντρας μου μου λέει ότι δεν κάνουμε σοβαρή προσπάθεια με το κάπνισμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!λοιπον να σας πω τα νεα μου!χτες το πρωί μετα το θετικό τεστ δεν κρατήθηκα πήγα για μια χοριακη σε ενα μικροβιολογικό!βγηκε θετική αλλα χαμηλή!στην αρχή δεν μου έλεγε τιμή αλλα μετα απο πίεση μου είπε οτι ήταν 13,6..απογοητεύτηκα κ πήρα τον γιατρό μου!εκεινος μου ειπε οτι πρώτον ήταν η 27 μερα του κύκλου μου και δεύτερον οτι δεν τον νοιάζει απο ποιο νούμερο ξεκινάει αρκεί να διπλασιαστεί η τιμή της κ μου είπε να κανω παλι αύριο!πηγα κ πήρα κ τις ενέσεις κ χτες έκανα την πρώτη μου..φοβάμαι πολυ ρε κορίτσια!υπαρχει περίπτωση να παει καλα με τέτοιο νούμερο;;σχετικά με το κάπνισμα;;;!!! Πονεμένη ιστορία!προσπαθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα , mammy όντως σημασία εχει ο διπλασιασμός ! Κανε τις ενέσεις σου κ αυριο χοριακγ . Υπάρχουν άπειρες ιστορίες κοριτσιών εδω μέσα που ξεκίνησαν με μικρή χοριακγ κ όλα πήγαν καλα . Κοριτσάκι μην καπνίσεις απο σήμερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια ειναι οτι κ στον γιο μου ξεκίνησα με 35 χοριακη..θα δούμε!αυριο πρωί πρωί θα παω!σημερα δεν εχω καπνίσει καθόλου!πιστευω θα τα καταφέρω!εσεις τελικα κορίτσια πως τα πάτε;ποτε δεν περιμένετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε μπράβο κοριτσάκι μου.

Μην αγχώνεσαι.Όλα καλά θα πάνε!!!

Εμείς στην προσπάθεια είμαστε.

Σε 9 μέρες περιμένω.Άντε να δούμε τι "ψάρια" πιάσαμε! [smilie=love4.gif]  [smilie=icon_thumri:  %%-

Η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ αισιόδοξη γιατί τις γόνιμες μέρες είχα άδεια από τη δουλειά και ήμουνα πολύ χαλαρή!

Χωρίς άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς Μαιρούλα σήμερα ειχα λιγο αιμα μου ηρθε μια βδομαδα νωρίτερα χάλια ο κυκλος μου μετα την αποξεση !!! Ψιλό σταμάτησε τωρα αλλα δ τρέφω ελπίδες κ πονάει κ κοιλια μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εμενα η περίοδος άφαντη μου ειχε δώσει σημάδι την Τρίτη και ακομη άφαντη να δω τι θα γίνει μέχρι αύριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Didaki μου δεν πειράζει!Σκέψου το αλλιώς...

Ήρθε νωρίτερα , 

θα τελειώσει νωρίτερα 

και βουρ πάλι!!!

Κορίτσια...θα σας πω κάτι χαζό αλλά το σκεφτόμουν σήμερα και χαμογελούσα μόνη μου σαν τη χαζή!

(βαριόμουνα τόσο πολύ στη δουλειά και ονειροπολούσα!) 

Σκεφτόμουν άμα είμαι έγκυος πως να το πω στον άντρα μου!

Το έχετε σκεφτεί ποτέ?!(ή είμαι η μόνη "χαζή"!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...