Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου γλυκά εχω μερες να σας γράψω αλλα σας διάβαζα!μπηκα για να ας πω τα νεα μου..εδω κ μερες είχα πόνους στο στήθος κ γενικότερα πόνους περιόδου!οπως κι τον προηγούμενο μήνα..η μόνη διαφορά ειναι οτι το στήθος μου ειχε γεμίσει φλέβες..πήρα λοιπόν ενα διπλό τεστ κ επειδή ειμαι ανυπόμονη το έκανα το πρωί αλλα οχι με τα πρώτα ουρά!κοριτσια έδειξε θετικό αχνό..αλλα θετικό!θα κανω κ το άλλο αύριο το πρωί κ θα παω για χοριακη!ευχομαι σύντομα κ σε εσάς να γεμίσουν οι κοιλίτσες σας!εμενα πάντως μου φέρατε γούρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτςια σας ευχαριστω όλες!κανονικα περίμενα στις 3!πρωι πρωί θα κανω κ το δεύτερο και θα σας πω..μετα την αποτυχημένη εγκυμοσύνη μου νόμιζα οτι δεν θα ξανα έπιανα παιδί!ο θεός όμως ειναι μεγάλος!τωρα το πως θα εξελιχθεί θα δείξει!!ευχομαι πραγματικά να εχουμε πολλα καλα νεα για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κορίτσι μου!

Ελπίζω και ΄γω με τη σειρά μου Didaki και Νίκη να είναι ο Ιούνιος για όλες μας καλός μήνας!

Ας ελπίσουμε οτι η Mammy έκανε την καλή αρχή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε σύ μην απογοητεύεσαι εγω όταν ημουν εγκυος λίγες μερες προν την καθυστερηση έβγαλα ελάχιστο ροζ στο χαρτί

Θελω να πω δ ειναι ανασταλτικό αυτό παντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...