Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Κοροτσοα αρνιτικο ουτε αγνοφενετε τιποτα εβαλα το ενα διπλα στο.αλλο δλδ αυτο που αγνοφενοτανε με το αλλο αλλα το σημερινό αρνητικό.... :( δεν κερω αρα καπιο έκανε λάθος. Απο τα δυο μάλλον το πρώτο. :( δεν πειραζει. Σε λίγο καιρό θα ξανα αρχίσουν η προσπαθειες κοριτσια μακαρι να ειστε εσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας εύχομαι να μάθετε οτι είστε εγκυουλες παρα πολυ σύντομα...!!! Γιατί απο εμενα θα ραγίσει. Μακαρι να μας πείτε σύντομα τα ευχάριστα..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα didaki είχα κι εγω μια ελπίδα αλλά άσκοπη ήξερα τουλάχιστον να μην χαρώ είχα τις επιφύλαξης μου και για αυτο δεν είπα τιποτα σε κανένα.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι θα παω να το κοιτάξω το γιατι τώρα ειναι που με ενυσιχισε μπορεί να ειναι κιόλας απο διαφορά αλλά θα παω να δω γιατι δεν μου έχει ξανά σινβει.!

Didaki ΜΙΝ στεναχοριεσε θα μάθουμε τ ευχάριστα απο εσένα θα ειναι απο τιν rakoun απο καπια τις δυο.! Και η δυο μαζί να ειναι ακόμη καλοιτερα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ νικουλα μου να σαι καλα στηρίζουμε η μια την άλλη σε αυτό το ταξίδι κ ειναι σημαντικό . Εγω δ υο βλέπω γι αυτό το μήνα περιμένω σε 2 μερες αλλα δ το νομίζω η ρακουν ελπίζω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει μακάρι και σου το εύχομαι να έρθει το μωρο σας και πολυ σύντομα..!! Άντε να ακούσουμε και απο τις δυο σας το συντομότερο τα ευχάριστα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εντωμεταξυ με το που εκανα το τεστ και εφαγα την ηττα μου, αρχισαν ολα τα συμπτωματα που μαρτυρουν πως πλησιαζει η καταραμενη...πονοι στη μεση, κραμπες στην κοιλια κτλ.
Τι να πω...με τρολαρει ο οργανισμος μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρεπει να παω σε ενδικρινολογο γιατι μια αρτηρία του θιροηδη δεν δουλευει σωστα και αυτο ψιλοκαταστρεφει το οαριο καιπρεπει να χασω κιαλο βαρος για να ερθει η περίοδος στης 40 μερες για να μπορεσεο να μου δωσει αν χρειαστεί φαρμα για να με βοήθησει αλλα μας ειπε να μην σταματήσουμε να προσπαθουμε γιατι η τύχη λεγαεο καμια φορα και εμαθα και καθε ποτε εχω ωρεξια αυτα και θελει να με ξαναδει σε 2 μηνες να δουμε σε τι στάδιο θα βρίσκομαι. Με λιγα λογια στεναχωρήθηκα παρα πολυ... αλλα μου έδωσε πολυ κουραγιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρεπει να παω σε ενδικρινολογο γιατι μια αρτηρία του θιροηδη δεν δουλευει σωστα και αυτο ψιλοκαταστρεφει το οαριο καιπρεπει να χασω κιαλο βαρος για να ερθει η περίοδος στης 40 μερες για να μπορεσεο να μου δωσει αν χρειαστεί φαρμα για να με βοήθησει αλλα μας ειπε να μην σταματήσουμε να προσπαθουμε γιατι η τύχη λεγαεο καμια φορα και εμαθα και καθε ποτε εχω ωρεξια αυτα και θελει να με ξαναδει σε 2 μηνες να δουμε σε τι στάδιο θα βρίσκομαι. Με λιγα λογια στεναχωρήθηκα παρα πολυ... αλλα μου έδωσε πολυ κουραγιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...