Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Κατάλαβα. Κοριτσια εχω ενα θεμα σημερα εκανα ενα τεστ εγκυμοσύνης και αγνοφενοτανε μια γραμουλα οχι η γραμμή που δείχνει ότι δουλεύει το τεστ οταν ενωω αγνοφενοτανε πολυ λιγο ισα ισα και ηταν ψιλι η.γραμουλα και δεν ξερω να χαρω να μην χαρω λεω να αγορασω την αλλη εβδομαδα ενα ακομη τι Λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διδακι απο την Τρίτη θα κανω ξανά το επόμενο θελω να ειμαι μόνη σπίτι καταλαβενεις λογικά αν ειμαι θα διξη και το άλλο τεστ αν δεν διξη θα δω δεν ξερω και εγω να χαρώ να μην χαρώ και αν έκανε λάθος..?? παντός σημερα πίτα την πρωτοβουλία να κανω ενα που είχα γιατι αυτές τις μέρες ζεστενομε παρα πολυ και συνέχεια παω τουαλέτα και λεω δεν κανω να δω. Και παρατηρώ οτι ψιλό κουράζομαι για αυτο θελω να το αφήσω την άλλη εβδομάδα να δω τι θα κανω σιφονεις.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Auti tin stigmi oxi.! Signwmi apla eimai exw me tous koumparous mou Kai den mporw to exw spiti den xerw na xara na min xara eimai problimatismenei. Den exw pei tipota Kai se kanena. Einai polu ax I Issa USA pou tin ida

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κι εγω λίγο προβληματισμένοι έψαξα στο Google πως φενετε το τεστ αν ειναι θετικό και είδα πολλές εικόνες που αγνό φενετε όσο κι εμενα.! Μια απίστευτη ζέστη εσθανομε μονο..!! Λες και έξω έχει 50 βαθμούς και πανό.! Άσε που οταν λεω οτι ζεστενωμε με δουλεύουν.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...