Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

εχω και μικρες κραμπες χαμηλα στην κοιλια, αριστερα..
ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ
καθιστη ειμαι ολη μερα στη δουλεια, το απογευμα θα ειμαι φουλ ορθοστασια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε νομιζω να κανουμε διαγωνισμο εδω μεσα ποια θα μεινει εγκυος πρωτη, ποια θα απογοητευσει την άλλη, ποια θα έχει συμπτώματα πρωτη ή ποια ξέρει πιο πολλα.
Ανέφερα χτες κάποια συμπτώματα που είχα χωρίς καν να υπονοώ εγκυμοσύνη και ξαφνικά διαβάζω απαντήσεις με "ειναι νωρις ακόμα", "η ιδέα σου θα είναι",δεν ειναι συμπτώματα εγκυμοσύνης αυτα", κτλ
Δε εγραψα πουθενα πως σκεφτομαι πως ισως ειμαι εγκυος.Ανεφερα πως ειχα ταχυκαρδιες σαν παραπονο, οχι σαν "κοριτσια ταχυκαρδια!λέτε να ειμαι εγκυος?"
Ακομα και αν ημουν, σκεφτειτε πως θα ενιωθα εγω ή οποιαδήποτε άλλη, ισως κι εσεις οι ιδιες , αν διαβαζα τις απαντησεις σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rakoun και φυσικά δεν κανουμε διαγωνισμό πια θα μείνει εγκυος πρωτη. Εμενςισ με καθε εγκυμοσύνη χαιρόμαστε πρωσθεου..! Εγω παντος να ξερεις οτι χερωμαι παρα πολυ οταν κάποια απο εμας μένει έγκυο και αυτο θελπυμε και νιώθουμε τα ατομα που διστιχος δεν εχουν μήνη εγκυες αλλα και παντα ελπίζουμε οτι θα μείνει μια απο ολες μας εγκυος πολυ σιντομα ακομη να μείνουμε ολες μας οχι μωνο μια ολλες μας θέλουμε το συντομότερο παιδακι οπως κι εσυ και εγω σου το εύχομαι να εισαι.. και θελω να πιστεύω οτι καμια μας δεν κανει οτι ξερει πιο πολυ απο εμας απλα λεμε απο αυτα που εχουμε διαβασει αν δεν ξερουμε λατι δεν λεμε. Σου ευχωμαι να εισαι έγκυος και αυτα που νιωθεις να ειναι τα συμπτώματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε σύ μην το βλέπεις έτσι τόσο καιρό μιλάμε για συνπτωνατα με την νίκη απλά εγω προσωπικά δεν θα ήθελα να απογοητευτεί κάποια γι αυτό γράφω οτι ναι μεν ειναι συμπτωματα αλλα παντα πρεπει να εχουμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας κ το αρνητικό σενάριο . Όσα γράφεις αποτελούν συμπτωματα . Άλλωστε κ εγω κ η νίκη εχουμε αναφερθεί σε αυτά πολλές φορές . Στο ευχόμαστε ολόψυχα κ πολλές φορές προσωπικά σκέφτομαι κ αγωνιώ μέσα απο τις προσωπικές νας ιστορίες για άλλες κοπέλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καά κι εγω η ιδια δε ξερω τι γινεται, μη νομιζετε.
τη μια λεω πως μπορει να ειμαι, την αλλη λεω πως αποκλειεται λογω του λιπαντικου ή σκέφτομαι πως δεν ειμαι σε γονιμες ακομα και διαφορες μπουρδες.
Ταχυκαρδιες γιοκ σημερα, οποτε ισως ηταν κατι ασχετο.
Θα δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρακουν όλα θα πανε καλα για όλες μας θα δεις , ειμαι αισιόδοξη . Σε οτι αφορά τα υπόλοιπα κ εγω ειχα συμπτωματα πριν υο μάθω αρα ποτε δρν ξερεις..........!!!ελπιζουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως εχω τη δουλεια, ολο το απογευμα δεν εκατσα, και ξεχνιεμαι!!
Καλο σ/κ κοριτσια, θα τα πουμε απο δευτερα!
ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕς ΕΕΕΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα.
Κι εγω στη δουλεια ειμαι και ξεπατωνομαι.
Τωρα εκατσα για λιγο.Περιμενω πως και πως την πεμπτη που θα φυγουμε 3μερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...