Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια θελω να ρωτήσω κατι τώρα που μου Τέλειοσε η περίοδος μου σημερα απο το προι νιώθω ενα πονώ να το πω σαν τράβηγμα να το πω κάπως έτσι χαμηλά κατο απο την κοιλιά αν καταλαβενετε και ενα πόνο στην μέση (θα μου πείτε οτι μπορεί να ειναι απο κούραση το μονο που εκανα σημερα ειναι να φτιάξω τιν βαλίτσα για το ταξίδι ) αρα δεν κουραστικά και δεν ξερω που κολλάει ο πόνος χαμηλά σαν πόνος περιόδου ειναι αλλά εχθές Τέλειοσε η περίοδος μου και δεν ξερω τι να κανω ? εσείς το έχετε νιώσει μετα απο την περίοδο αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω οχι.
η μεση με τραβουσε την περασμενη βδομαδα που ηταν η μεση περιπου του κυκλου μου.
Αυτες τις μερες, απο χτες εχω απιστευτα νευρα,ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ομως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! Nikki νομίζω είναι συνηθισμένος αυτός ο πόνος, με πιάνει κι εμένα κα΄ποιες φορές όχι απαραίτητα μετά από περιόδο, αλλά ενδιάμεσα στον κύκλο. Καμιά φορά μπορεί να είναι από κρύα νερά ή όπως αναφέρεις από κούραση. Κάνε λιγάκι υπομονή, όπως μου λέει και ο γιατρός μου είναι τόσο μυστήριο το μέσα της γυναίκας που μπορεί να πονάς ανά πάσα στιγμή και τις περισσότερες φορές χωρίς λόγο εξαιτίας της ευαισθησίας των οργάνων. Μια πιο έντονη, δραστηριότητα ή επαφή δημιουργεί πονάκια. Εγώ όπως σας είχα πει αναμένω περίοδο Παρασκευή με Σάββατο. Την προηγούμενη εβδομάδα κι έως την Κυριακή είχα έντονα τραβήγματα στην κοιλιά με πρωτόγνωρη αίσθησ, δεν έμοιαζαν με πόνους περιόδου και ήταν και νωρίς. Από εχθές έχω πρησμένο στήθος φουλ, πόνους χαμηλά και έντονη σιελόρροια από το πρωί. Προσπάθώ να μην το σκέφτομαι γιατί πάντα έτσι βλέπω διάφορα συμπτώματα και τελικά αδιαθετώ. Αυτό όμως με τη σιελόρροια πρώτη φορά το έχω. Τι να πω.. να είναι η τυχερή φορά; Το θέλω τόσο πολύ! Η σιελόρροια δεν είναι πολύ νωρίς να ξεκινήσει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχει λιγες μερες(απο τα τελη της περασμενης βδομαδας νομιζω, καππου παρασκευη) που οταν πηγαινω τουαλετα για πιπι, μετα βλεπω στο χαρτι οχι ακριβως ροζ, αλλά πιο πολύ πορτοκαλί θα το έλεγα χρωμα.
Τι ειναι αυτο παλι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ξερω...
Σημερα το πρωι ειχα ταχυκαρδια.ΠΟλύ εντονη, τοσο που το καταλαβα και πηγα στη μαμα μου.
Μετρησε πιεση και παλμους
ειμαι υποτασικη και σημερα ειχα 13-8 και 105 παλμους!!
Δε ξερω τι γινεται...Μετα ηρεμησα και τωρα το απογευματακι ξανανεβασα και πιεση και παλμους.Ο αντρας μου ειπε πως ημουν και λιγο ζεστη...
Καμια με παρομοια εμπειρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη με γεμιζετε ελπιδες, γτ αν δεν ειναι θα απογοητευτω λιγακι..
Υπεθεσα χτες πως ισως ημουν σε ωορρηξία, αλλά ενω θα επρεπε να εχω υγρα σημερα δεν ειχα καθολου,Μπερδευομαι βασικα γιατι,μη σας ντραπω κι εσεις τα ιδια κανετε, σημερα ειχα μονο το σπερμα του συζυγου που...ετρεξε,Υγρα γιοκ!Εκτος αν ανακατευονται, ξερω γω?αλλα τα κλασικα που ειναι σαν ασπραδι αυγου, δεν τα ειχα.
Ταχυκαρδιες σημερα δεν ειχα, τελευταια ηταν χτες το απογευμα.Ουτε ζεστή νιωθω σημερα.
Λιγο το πρωι με πονεσε η μεση αλλα ισως ηταν επειδη εκεινη την ωρα σηκωθηκα απο το κρεβατι.
Η μεση εντονα με πονουσε για 3-4 μερες πριν καμια βδομαδα ή δυο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.. υπομονή θελει και οσο το σκεφτόμαστε τοσο πιο πολυ στεναχωριέστε θα ερθει που θα παει. Εμενα τελείωσε η περιοδος εδω και μερες και για καπιο λογο εχω γεμίσει με σπιρακια που δεν εχω ιδέα απο τι ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...