Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

αν ρωτησεις γυναικολογο να δεις που θα σου πει το ιδιο με μενα.

ενιγουει, σας χαιρετω.
ΣΧΟΛΑΣΑ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ για παω σπιτακι!
Καλο σ.κ να εχετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κορίτσια δεν υο ξέρω καθόλου αυτό δυστυχώς . Δεν μπορώ να βοηθήσω . Τι μπέρδεμα πάντως . Νίκη πιάστε δουλειά κ θα γίνει !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να δω ποτε θα αποφασίσει να τελειοσει η περίοδος γιατι ειμαι εδώ και 11 μέρες με περίοδο και εχω τρελαθεί εχω ψιλό σπάσει και τα νεύρα του άντρα μου. Μπράβο στην υπομονή που έχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se oles! eimai nea stop forum alla xairomai giati apo oso vlepw uparxoun polles kopeles pou moirazontai tis idies anisixies me mena! Nikki emmanouela oi gonimes einai 14 meres prin tin periodo. Apla mperdeuomaste otan o kyklos einai 28 meres tote 28-14 = 14h mera. otan omws o kyklos einai 30 imerwn tote 30-14=16h mera ktl

nikemmanouela ki emeis prospathoume me ton antra mou kai prospathw na min agxonomai! egw exw kyklo 32 imerwn panw katw kai i gonimi moy einai 32-14=18h Alla opws leei o giatros eimaste gonimes ligo prin kai ligo meta. Auta apo mena ki elpizw na se voithisa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα amairaki καλός ήρθες εμενα η περίοδος μου έρχεται κάθε 57 μέρες και μετα απο οταν θα έρθει στις 57 μέρες η επομενει ειναι στις 26 με 28 μέρες και ξανά 57 και παει λέγοντας οταν έρχεται στις 57 μέρες εμενα ειναι η γόνιμες μέρες μου πριν απο 20 με 30 μέρες ενω οταν έρθει στης 28 μέρες ειναι 14 μέρες πριν αποσο μου είπε ο γιατρός μου. Αν επιτρέπεται ποσό καιρό προσπαθείτε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ennoeitai pos tha erthei! sizitaw me files mou kai to idio mou lene! alles emeinan amesws alla oi perissoteres ekanan panw apo xrono! eixan aghwthei alla telika xwris logo mias ki egine to thauma! esy twra teleiwses periodo apo osoeida.. egw perimenw ti paraskevi ki elpizw na min erthei! makari an kai panta einai ta idia simptwmata me ta pro periodou kai mperdevomaste! Kali epituxia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να μην σου έρθει.! Να εισαι απο τις τυχερές.! Δεν θέλει άγχος..! Αν το σκεφτόμαστε δεν θα έρθει εκει που δεν το περιμένουμε θα έρθει.! Αλλά εγω δεν έπαψα να ελπίζω.! Στεναχωριέμαι πολυ γιατι όλοι μου λένε θα έρθει μην αγχώνομαι και εκει που το λένε μετα ξεκινάνε οτι αν ειναι κορίτσι θα κανουμε εκείνο το άλλο αν ειναι αγόρι θα του μάθουμε το ενα και το άλλο αν ειναι διδιμα ακόμη καλλίτερα αν βγουν αγόρια θα κανουμε και αλλά παιδια μεχρι να έρθει το κορίτσι και τετιο ακόμη δεν έμεινα έγκυος και κανουν σχέδια απο τώρα.! Ας έρθει πρώτα με το καλο και οτι νανε.!

Μην αχγονεσε υπομονή θέλει..! Σου εύχομαι να μάθεις τα ευχάριστα πολυ σύντομα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά τί να κάνουμε; θέλει υπομονή!

καπως έτσι θα μιλάμε σε λίγο καιρό και θα είμαστε εν αναμονή του μωρού μας! να σκεφτόμαστε θετικά και να μην αγχωνόμαστε και θα ρθει! κι εγώ κάνω σκέψεις κυρίως για το πως θα το ανακοινώσω σε αγαπημένα πρόσωπα και κυρίως στον άντρα μου! Εκείνος προσπαθεί να με ηρεμεί και δε μου το πολυσυζητάει για να μην αχώνομαι παραπάνω αλλά θα δούμε! θα σου στείλω να σου πω αν έχω ευχάριστα νέα αν και απογοητεύτηκα τόσο τις προηγούμενες που λέω πάλι δε θα είμαι! για να δούμε όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβενω η άντρες μας ειναι η που υπομονετική και μας δίνουν και κουράγιο και μας κατάλαβενουν όσο μπορούν..!! Μην το σκεφτεσε θα έρθει έτσι εκανα και εγω στις αρχές που απογοητευτικά τέλειος λεω δεν παει άλλο αλλά ο άντρας μου μου έδωσε κουράγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να δούμε! θα έρθει σίγουρα μέχρι τότε ηρεμία και αισιοδοξία! θα σου πω αν έχω καθυστέρηση! νομίζω το site φέρνει γούρι γιατί πολλές εδώ μετά από συζητήσεις έμειναν έγκυες χαχαχα λές; καλή προσπάθεια αυτή τη φορά και θα μιλάμε!

ΧΧΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Η μαμά μου μεγάλωσε 5 παιδιά μόνη της. Χώρισε τον πατέρα μου (ευτυχώς) κ αυτός όχι απλά δν νοιάστηκε, όχι απλά δν έδωσε ποτέ ούτε 1€ αλλά μας έκανε (ευτυχως)  την χάρη να μην υπάρχει στην ζωή μας. Του κλείσαμε την πόρτα ούτως η άλλως.  οι μικρές μου αδερφές δεν τον θυμούνται (ως προς την συμπεριφορά του) επειδή ήταν πολύ μικρές όταν έφυγε από το σπίτι κ  αυτό είναι καλύτερο από εμάς που έχουμε τις μνήμες.    μπορείς να τα καταφέρεις! Κ αυτό το παιδί θα δεις ότι θα σε εκτιμάει πιο πολύ απ’ οτιδήποτε στον κόσμο όπως εκτιμάω εγώ την μητέρα μου που μετανάστευσε αναγκαστικά για να μας σπουδάσει κ να μας μεγαλώσει όλες όσο κ αν δν ήθελε να φύγει από το σπίτι της.    θα τα καταφέρεις στο λέω με σιγουριά 💪🏽    Προσωπικά έχουμε βρει την ησυχία μας από τότε , η μαμά μου ξανά παντρεύτηκε πολύ αργότερα όταν είχαμε πια ενηλικιωθεί και σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα αυτός ο πατέρας ν έχει διεκδικήσει δικαιώματα πάνω μας. Ειλικρινά η διατροφή δεν είναι τίποτα μπροστά στην επιρροή κ στην ζωή που μπορεί να σου δυσκολέψει ένας άνθρωπος μόνο κ μόνο από πείσμα.    ταπεινή μου άποψη ως παιδί τέτοιου γονέα.    σαφως κ υπάρχουν απωθημένα. Σαφώς κ «ζήλευα» παιδιά που είχαν μπαμπά κτλ κτλ αλλά η ψυχική υγεία είναι το πιο σημαντικό από το να έχεις κάποιον ακατάλληλο δίπλα στο παιδί σου. Δν ξέρεις πως θα εξελιχτεί κ εφόσον δεν θέλει καλύτερα να μην πιέζεις τα πράγματα. Η μαμά μας, μας γέμισε κάθε κενό ❤️   στο ξανά λέω και να το θυμάσαι! Θα τα καταφέρεις ❤️ 
    • Καλημέρα κορίτσι μου...όντως αυτό το τεστ είναι αρνητικό..Καταλαβαίνω την λαχτάρα σου αλλά εγώ θα σου πω να αφήσεις στην άκρη τα τεστ..Ζήσε το καλοκαίρι σου με τον άντρα σου και τα παιδιά σου και το μωράκι σίγουρα θα έρθει πριν καν το καταλάβεις,αλλά πρέπει να ηρεμήσεις και να μη βάζεις εμπόδια στον εαυτό σου 🧡..Περαστικά σου και για τον κορονοιο 🤗🧿
    • Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες μας ❤️❤️❤️❤️
    • Με το καλό κορίτσι διάβασα κ εγω την απίθανη ιστορία σου ❤️   αν ανησυχείς πάρε τον γιατρό να πας να σε δει. Μην ντρέπεσαι. Σκέψου ποσό πιο ήρεμη θα νιώσεις μετά! Αν είσαι οκ κ μπορείς να περιμένεις μέχρι τον επόμενο υπέρηχο τότε κανένα θέμα! 😊   οτι σε κάνει εσένα να νιώσεις καλύτερα! 
    • Εμένα λογικό μου φαίνεται γιατί κι εγώ τις δύο φορές που είχα τέτοια υγρά μου κράτησαν 2-3 μέρες!  Τώρα λογικό να σε πιάνει ένα άγχος και να σκέφτεσαι διάφορα!  Μήπως ρώτησες τον γιατρό σου σε ποια φάση πρέπει να ανησυχήσεις ή να τον ενημερώσεις; Απ' ότι κατάλαβα και να τα ξαναεβλεπες το θεωρεί νορμάλ ο γιατρός  Εμένα πχ τότε μου είχε πει αν συνεχίσουν για πάνω από τρεις μέρες ή αν δεις κόκκινο να μου πεις! Βέβαια εγώ ήμουν στο δεύτερο τρίμηνο και είχα και χαμηλό πλακούντα οπότε δεν σημαίνει ότι είμαστε ίδια περίπτωση ή ότι ο γιατρός θα δώσει ίδιες οδηγίες!  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...