Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια.τι κανετε.εγω σημερα πηγα για αυχενικη.μπηκα στην 11η εβδομαδα.τα μωρακια μου ειναι μια χαρα.ο γιατρος μου ειπε οτι τωρα εχουν μεγεθος δαμασκηνου,ειναι δηλαδη 10 με 12 γραμμαρια το καθενα και περιπου 60 χιλιοστα. χα χα χα ειναι μικρουλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μήνα πως είστε ? σήμερα μπήκα μετα απο καιρό εοχα διαφορα προβλήματα με τα γυναικολογικά κ έχω πέσει λιγο αλλα οκ . Πως ειςαι νίκη ? Irekon πολυ καλα τα νεα σου τέλεια μπράβο πολυ χαίρομαι με τα ευχάριστα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚαΕκαναρα κοριτσια να ρωτήσω κατι στις 14/3 ειχα περιοδο και εχθες το βράδυ ειδα κατι ροζ και σημερα.τιποτα ειχα παει στον γιατρο και δεν ειχα τιποτα εκανα και κατι εξετασειςνκαι το μονο πουβηταν οτι εχω περιοδο ασταθες δλδ πανο απο 30 μερες καλα αυτο το ξερω . Εκανα και εκανα και μια άλλη που δείχνει Τιν γόνιμη. Μερα καιβτωρα δεν.ξερω τι ηταν αυτο ανυσιχισα λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Ας πούμε καλυτερα νίκη έπαθα αιμοραγια κ τωρα παλι περίοδο Τεσπα προσπαθώ να επανέλθω κάπως . Εσυ ? τιποτα νεότερο ευχάριστο ? η ιρεκον ? νεφος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα έχει λαλισει η περίοδος μου εκει που έρχεται στις 57 ημέρες η επόμενη μου ειρθε στις 26 μέρες και δεν ξερω τι να κανω και δεν λεει να τελιωσει κρατάει πολι με πολι αιμαμα και δεν ξερω το γιατι απο τιν στιγμή που ολλα βγήκαν οκ ..!! Περιμένω να τελειοσει η περίοδος να ξαναπάω στον γυναικολόγο άσε εχω απογοητευτεί για παιδάκι και εχω σταματισει λίγο τις προσπαθείες. Η irekon kai h nefos δεν ξερω τίποτα.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, δε ξερω αν το εχετε καταλαβει, αλλα ειστε μεγαλη υποστηριξη(δε θελω να πω παρηγορια) για οσες προσπαθουμε και ειχαμε πελαγωσει..
εγω ας πουμε επειδη εχω μεγαλο κυκλο(γυρω στις 34-36 μερες) ειχα αγχωθει πολυ, αλλα βλεπω πως ειναι και αλλες σαν εμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστούμε εγω κάποτε είχα κύκλο 90 ημερών και τώρα έχει λαλιση..!! Πόσες μέρες σου κρατάει η περίοδος απο τιν ημέρα που θα σου έρθει..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 φορες κι ε΄γω το έχω πάθει αυτό
Την πρώτη ηταν πριν πολλά χρόνια, λόγω ενός μαθήματος που μου έμενε για το μεταπτυχιακό.απο ιουλιο που ειχα την τελευταία περίοδο, μου ηρθε οκτώβριο.Και δωστου να κανω τεστ, ενω΄τότε δεν ειχα συχνες επαφες με τον τοτε φίλο μου, ουτε καν ελευθερες.Τη  δευτερη ήταν πολύ πρόσφατα, μετά τον γάμο οπου εκανε 2 μηνες να μου έρθει, αλλά ήταν πιεσμένη περιοδος στη δουλειά.
Το αγχος μας ρημάζει...
Οσο για την ερωτηση σου, μου κρατάει 5 μέρες
για την ακριβεια 4μιση, την υπόλοιπη μισή έχω απλά σταγόνες.Καθαρίζω που λένε :P
τον προηγούμενο μήνα πάντως είχα κύκλο 29 ημερών!!και πάλι 5 μέρες είχα περίοδο οπότε μαλλον δεν ειναι μεγαλη αποκλιση οι 29 απο τις 34 μέρες.
κάτι που απο τη μια με έκανε χαρούμενη αλλά απο την άλλη με προβλημάτισε για τις γόνιμες μέρες.Πως να τις υπολογιζα?
Πάντως σήμερα νομίζω πως είναι μια ΚΑΛΗ μέρα για προσπάθεια!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο κύκλο βελτιώθηκε έπεσε κατο απο 60 μέρες αλλά οταν έρχεται στις 57 ημέρες κρατάει 7 μέρες και οταν έρχεται στις 26 με 28 μέρες κρατάει 10 με 15 μέρες.! Αυτο με εξαντλεί τέλειος ειμαι εδώ και 8 μέρες στο κρεβάτι όσες μέρες κρατάει η περίοδος τόσες μένω και στο κρεβάτι.! Didaki

Rakoun σε καταλαβενω και εγω Πέρση που είχα τιν πτυχιακή μου είχα να δω πολυ καιρό περίοδο μεχρι που τιν είχα τελειοσει.! Τώρα εγω δεν εχω άγχος εχτος πριν λίγους μήνες που τρελάθηκε η περίοδος μου λογο του γαμου μου.!

Κορίτσια να αρχίσω να ανυσιχω που εχω πολυ ροϊ στον περίοδο αυτη ειμαι στην 8 μερα περιόδου και δεν λεει να μυοθει.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο τώρα ειναι φυσιολογικό για εμενα δεν ξερω τι να κανω και δεν λεει να τελειοσει.! Δεν φτάνει μονο οτι εχω παρά πολυ αίμα ειναι οτι βγάζω και πικνο αίμα και τα εχω χάσει ουτε Πάσχα δεν ευχαριστήθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι. Οταν είχα παει του το είχα πει και μου απάντησε οτι ειναι φυσιολογικό γιατι ειχα μεγάλο κύκλο τώρα την άλλη εβδομάδα θα τον παρω ενα τιλ να ξαναπάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...