Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Εγω αργω ακομα τη δευτερα έχω ραντεβουδάκι το γιατρο για υπερηχο ώστε να δούμε αν η μήτρα ειναι οκ και να πάρω και τα αποτελεσματα της βιοψιας . Μετα πρεπει να μου ξανάρθει περιοδος κ να μου πει ο γιατρος ποτε θα ξανά προσπαθήσουμε εχουμε μέλλον δηλαδή αλλα ευτυχώς τη πρώτη φορα έμεινα εγκυος γρήγορα ,οπότε ευελπιστώ και την δεύτερη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικος πταν ειναι να παω σε γατρο με πιάνει το άγχος γιατι σκέφτομαι διαφορα μονο στον οδοντίατρο μαρεσει ν πιγενω χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!Μόνο εγώ ξυπνάω πρωί μου φαίνεται! Νέφος λυπάμαι. Ίrekon στον 3ο;Πότε πέρασε ο καιρός!Νεφος μη σε πάρει από κάτω!Νίκη μου στο γιατρό που μου είχες πει εκλεισες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μπουνιο σε εκείνον που σου ειχα πει. Εγω δεν δουλευω καπου μονο στο σπιτι αρα ξυπναω οτι ωρα θελω (ενα καλο πουβεχι η δουλειά μου χιχιχι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ετσι και ετσι ειμαι ψιλοχαλια το απογευμα εχω ραντεβού. Τωρα δεν ξερω τι να κανω να παω η να μην παω? Εχω κατι δεκατα εδω και δυο μερες και δεν ξερω τι να κανω εσυ τι λες να παω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...