Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Φαντασου ενα lovelylaki μικρο! :) Μακαριιιιιι? σου το ευχομαι ολοψυχα,πραγματικα! Εγω ειμαι στην Κυπρο. Την εκανα σε μια κλινικη στη Λευκωσια, στο Amerikan Medical Centre. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hopeland τι να πω!!ειμαι πολυ χαρουμενη!!θελω να κοιμηθω κ να ξυπνησω την ημερα που ειναι να κανω το τεστ!!!επισης θα ηθελα να μην το σκεφτομαι αλλα γαμωτο γινεται???

@Μπεμπελουκα γτ ειναι δυσκολο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια,ευχαριστουμε πολυ. Μακαρι να πανε καλα για ολες μας.

Εντομεταξυ,υπαρχει μια Μονη στον Αγιο Πετρο Κυνουριας,η οποια ονομαζεται Ιερα Μονη Παναγιας της Μαλεβης. Εκει υπαρχει μια θαυματουργη εικονα της Παναγιας. Μιλησε η ξαδελφη μου με καποια απο τις μοναχες και μας εστειλαν μια εικονιτσα ,λαδακι και μια ζωνη που μπορεις να τα βαζεις στη κοιλια σου και λεν οτι η Παναγια βοηθα. Αν θελει καποια να επικοινωνησει,το τηλεφωνο ειναι 27920.22630.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovely μου κ γω ετσι νιωθω. θελω να περασουν οι μερες. Προσπαθα να σκεφτεσαι αλλα πραγματα,βρες κατι να ασχοληθεις και να δεις που θα περασουν γρηγορα οι μερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα κοριτσιααα!!!!τι κανετε??? @Hopeland τι κανεις??πως εισαι??εγω σημερα τοσο κουρασμενη κοιμαμαι πινω νερο ξανακοιμαμαι.εν το μεταξυ εχθες ειδα λιγο καφε αιμα στο εσωρουχο.να ανυσυχησω η ειναι φυσιολογικο??ας μου απαντησει οποια κοπελα ειχε αναλογη εμπειρια.

Την καλημερα μου!!!

????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Lovely είπε:

@hopeland μουυυυυυυυ  ναιιι την εκανααααααα!!!αντε πολυυυυυυυυυ καληηηηηηηηη μας επιτυχιαααααα!!!!που την εκανες σε ποια κλινικη??????❤❤❤???????

καλη επιτυχια κοριτσακι μου.Υπομονη τωρα και σου ευχομαι μια μεγαλη χοριακη:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η hopeland είπε:

Φαντασου ενα lovelylaki μικρο! :) Μακαριιιιιι? σου το ευχομαι ολοψυχα,πραγματικα! Εγω ειμαι στην Κυπρο. Την εκανα σε μια κλινικη στη Λευκωσια, στο Amerikan Medical Centre. 

 

Καλη επιτυχια και σε σενα κοπελα μου.με το καλο σου ευχομαι:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Hopeland τι να πω!!ειμαι πολυ χαρουμενη!!θελω να κοιμηθω κ να ξυπνησω την ημερα που ειναι να κανω το τεστ!!!επισης θα ηθελα να μην το σκεφτομαι αλλα γαμωτο γινεται???

@Μπεμπελουκα γτ ειναι δυσκολο??

Καλησπερα lovely ...εμεις εχουμε αζωοσπερμια..και οπως καταλαβαινεις πρεπει να περασουμε απο βουνα και θαλασσες !τωρα προεχει να ισσοροπησουμε ψυχικα γιατι δεν ειμαστε και τοσο καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

γεια σας κορίτσια.... Ήμουν πριν 3-4 μήνες εδώ κ είπα να επιστρέψω.. Εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα.. Εγώ ειμαι σε αναμονή σκέφτομαι ότι εχω σχεδον 15μερες μπροστά μου κ τρελενομαι... Ο Μάιος ήταν ο μήνας με την καλύτερη προσπάθεια κ εύχομαι να ειναι ο τυχερός μας.. Αρχές του μήνα πριν να μου έρθει η ακατανόμαστη (12/5) πήγα στον γιατρό μου κ όλα ειναι τέλεια.. Μου έδωσε βιταμίνες και κάτι χαπάκια για να μείνω πιο εύκολα.. Κ από 17/5 που καθαρησα μέχρι κ σήμερα είχαμε επαφές μερα παρα μερα... Κ εδώ κ τρεις μέρες εχω φαγουρα σε χέρια κ ποδια παλάμες κ πατούσες.. Ακόμα ειναι νωρίς το ξέρω κ παίζει η φαγούρα να ειναι από τον θυρωιφη απλά ήθελα να μοιραστώ την ιστορία μου.. Καλό βράδυ κ να έχετε μια όμορφη Κυριακή ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lia_ki88 είπε:

γεια σας κορίτσια.... Ήμουν πριν 3-4 μήνες εδώ κ είπα να επιστρέψω.. Εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα.. Εγώ ειμαι σε αναμονή σκέφτομαι ότι εχω σχεδον 15μερες μπροστά μου κ τρελενομαι... Ο Μάιος ήταν ο μήνας με την καλύτερη προσπάθεια κ εύχομαι να ειναι ο τυχερός μας.. Αρχές του μήνα πριν να μου έρθει η ακατανόμαστη (12/5) πήγα στον γιατρό μου κ όλα ειναι τέλεια.. Μου έδωσε βιταμίνες και κάτι χαπάκια για να μείνω πιο εύκολα.. Κ από 17/5 που καθαρησα μέχρι κ σήμερα είχαμε επαφές μερα παρα μερα... Κ εδώ κ τρεις μέρες εχω φαγουρα σε χέρια κ ποδια παλάμες κ πατούσες.. Ακόμα ειναι νωρίς το ξέρω κ παίζει η φαγούρα να ειναι από τον θυρωιφη απλά ήθελα να μοιραστώ την ιστορία μου.. Καλό βράδυ κ να έχετε μια όμορφη Κυριακή ?

Γειά σου λιακι μου..πως είσαι??

Βρε από πολύ νωρίς κάθεσαι κ το σκέφτεσαι.. Κ για συμπτώματα είναι πολύ νωρίς. Πρέπει να έχουν περάσει λίγες μερούλες από την ωορρηξια σου άρα ακόμα δεν έχει γίνειτίποτα.   Καλά έκανες κ πηγές στον γιατρό σου,πιθανόν να σου έδωσε φύλλικο οξύ που είναι καλό για το έμβρυο κ καμία βιταμινουλα ακόμα.  οπως κ να χει πάντως μακάρι να τα καταφερατε αυτό το μήνα κ να έχεις να πεις ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Γειά σου λιακι μου..πως είσαι??

Βρε από πολύ νωρίς κάθεσαι κ το σκέφτεσαι.. Κ για συμπτώματα είναι πολύ νωρίς. Πρέπει να έχουν περάσει λίγες μερούλες από την ωορρηξια σου άρα ακόμα δεν έχει γίνειτίποτα.   Καλά έκανες κ πηγές στον γιατρό σου,πιθανόν να σου έδωσε φύλλικο οξύ που είναι καλό για το έμβρυο κ καμία βιταμινουλα ακόμα.  οπως κ να χει πάντως μακάρι να τα καταφερατε αυτό το μήνα κ να έχεις να πεις ευχάριστα!!

Μια χαρά είμαι κορίτσι... Εσύ??

ναι το ξέρω ότι είναι ακόμα πολύ νωρίς προσπαθώ να μη το σκέφτομαι αλλα δεν είναι κ εύκολο... Κυρίως τα βράδια με πιάνει τη μερα ειμαι χαλαρή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η lia_ki88 είπε:

Μια χαρά είμαι κορίτσι... Εσύ??

ναι το ξέρω ότι είναι ακόμα πολύ νωρίς προσπαθώ να μη το σκέφτομαι αλλα δεν είναι κ εύκολο... Κυρίως τα βράδια με πιάνει τη μερα ειμαι χαλαρή...

Καλά είμαι κι εγώ..σε πιάνει όταν είσαι χαλαρή κ δεν κάνεις τίποτα.

Μην αγχώνεσαι κ θα ερθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η lia_ki88 είπε:

γεια σας κορίτσια.... Ήμουν πριν 3-4 μήνες εδώ κ είπα να επιστρέψω.. Εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα.. Εγώ ειμαι σε αναμονή σκέφτομαι ότι εχω σχεδον 15μερες μπροστά μου κ τρελενομαι... Ο Μάιος ήταν ο μήνας με την καλύτερη προσπάθεια κ εύχομαι να ειναι ο τυχερός μας.. Αρχές του μήνα πριν να μου έρθει η ακατανόμαστη (12/5) πήγα στον γιατρό μου κ όλα ειναι τέλεια.. Μου έδωσε βιταμίνες και κάτι χαπάκια για να μείνω πιο εύκολα.. Κ από 17/5 που καθαρησα μέχρι κ σήμερα είχαμε επαφές μερα παρα μερα... Κ εδώ κ τρεις μέρες εχω φαγουρα σε χέρια κ ποδια παλάμες κ πατούσες.. Ακόμα ειναι νωρίς το ξέρω κ παίζει η φαγούρα να ειναι από τον θυρωιφη απλά ήθελα να μοιραστώ την ιστορία μου.. Καλό βράδυ κ να έχετε μια όμορφη Κυριακή ?

Γειά σου lia είναι νωρίς για σιπτοματα και σου το εύχομαι να μην έρθει.. να έχει έρθει ένα νινι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Γειά σου lia είναι νωρίς για σιπτοματα και σου το εύχομαι να μην έρθει.. να έχει έρθει ένα νινι

σ ευχαριστω πολύ πολύ... Εντάξει κ που το σκέφτομαι δεν είναι με άγχος αλλα με προσμονή.. Μακάρι με το καλό σε όλες μας εύχομαι τα καλύτερα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η lia_ki88 είπε:

σ ευχαριστω πολύ πολύ... Εντάξει κ που το σκέφτομαι δεν είναι με άγχος αλλα με προσμονή.. Μακάρι με το καλό σε όλες μας εύχομαι τα καλύτερα αποτελεσματα

Να μην αγχονεσαι.. πόσο καιρό προσπαθείτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Να μην αγχονεσαι.. πόσο καιρό προσπαθείτε 

Από Νοέμβριο ξεκινήσαμε ελεύθερα αλλα ουσιαστικη προσπάθεια τους τελευταίους 2μηνες.. Δεν είναι πολύ το ξέρω αλλά όσο να ναι η σκέψη κ η ελπιδα για θετικό αποτέλεσμα υπάρχει κ μας κάνει να βλέπουμε πράγματα που μπορεί να μην είναι τπτ.. Το μυαλό παίζει παιχνίδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lia_ki88 είπε:

Από Νοέμβριο ξεκινήσαμε ελεύθερα αλλα ουσιαστικη προσπάθεια τους τελευταίους 2μηνες.. Δεν είναι πολύ το ξέρω αλλά όσο να ναι η σκέψη κ η ελπιδα για θετικό αποτέλεσμα υπάρχει κ μας κάνει να βλέπουμε πράγματα που μπορεί να μην είναι τπτ.. Το μυαλό παίζει παιχνίδια

Θα ερθει το θετικό αποτέλεσμα. Και σύντομα στο εύχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Θα ερθει το θετικό αποτέλεσμα. Και σύντομα στο εύχομαι..

σ ευχαριστώ.. Κ εσύ στην αναμονή είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...