Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Εγω φευγω αυριο και το Σαββατο εχω ραντεβου με γιατρο και πρωτα ο θεος την Δευτερα θα γινειη 1η σπερματεχυνση.

Εμας ειναι σε λιγο καλυτερη κατασταση το σπερμα.

Εχει παρει καποιες βιταμινες για το σπερμα η οχι??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία κι εγώ σου το εύχομαι να έρθει σύντομα.! Εγώ προσπαθώ 19 μήνες πάρα 12 μέρες για παιδάκι έχω πα2ι στον γιατρό μου μου εχει δώσει να κάνω επανάληψη στης ορμονολογικες και επιπλέον καμπυλη ζαχαρου και ινσουλινης και καλιεργιες. Πιγα έκανα τιν καμπυλη και της καλιεργιες. Και τώρα περιμένω να δω πότε θα αποφασειση να έρθει η περίοδος αν έρθει. Τον Μάρτιο έκανα ένα χειρουργείο λόγο 30 ημερών αιμοραγια οπότε τώρα είμαι στο να δούμε πότε θα ερθει ξανά μετά από το χειρουργείο είχε έρθει στης 28 ημέρες με φάρμακα τώρα δεν ξέρω. Αυτά α δεν έχουμε συζητήσει ποτέ για εξωσωματικη ακόμη. Α ξέχασα είμαι 22 χρόνον. Αυτά από εμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Καταλαβα.οπιτε λοπιον η θεραπεια για την εξωσονατικη ειναι για ποσο διαστημα πριν την κανεις?

Εμενα δεν μου εχει δωσει ορμονες ο γιατρος.

Δεν ξερω αυτο διαβασα στις οδηγιες.serpafar και inofert παιρνω ειναι ιρμονες?γνψριζει καμμια κοπελα?

ολα αυτα τα χαπια εχουν ορμονες.τα σερπαφαρ οχι μεγαλη,αλλα μην πολυ σκας δεν τα περνεις για πολυ καιρο αν θυμαμαι καλα.σου ειπε μετα την σπερματεγχυση την ιδια μερα να παρεις cyclacur και utrogestan ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα τα serpafar το πηρα απο την 2η εως την 6η ημερα.τα inofert εξακολουθω να τα παιρνω.δεν εχω παρει αλλα χαπια αλλα απ οσο μου ειπε ο γιατρος μου θα μου κανει και μια ενεση.τι να σου πω..

Τα inofert τα ξερεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Κοιτα τα serpafar το πηρα απο την 2η εως την 6η ημερα.τα inofert εξακολουθω να τα παιρνω.δεν εχω παρει αλλα χαπια αλλα απ οσο μου ειπε ο γιατρος μου θα μου κανει και μια ενεση.τι να σου πω..

Τα inofert τα ξερεις??

το inofert φολλικο οξυ δεν ειναι? δεν πειρα μονο σερπαφαρ,μπραβο απο την 2 κι εγω ως την 6η 7 δεν θυμαμαι.αλλα δεν πειρα,και μετα εκανα την πρεγκλιν και μετα απο 2 μερες εκανα την σπερματεγχυση και την ιδια μερα ξεκινησα τα παρα πανω που σου ειπα μεχρι την χοριακη.Ααα και φουλ filicine.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικιεμμανουλα εισαι πολυ μικρη :)σιγουρα θα γινεις μανουλα καλο ειναι το φολικο οξυ ρωτηστε τους γιατρους σας κανει παρα πολυ καλο στης γυναικεσ που θελουν παιδακι να το περνουν παντα κ το συνεχιζουν κ στην εγκυμοσυνη παρομια δουλεια ειναι κ το inofert εχουν 400 Β12 

καλη επιτυχια lovely k ta infert σου κανουν καλο σε ετοιμαζουν να δεχτεις το μωρακι σου σε δυναμονουν:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lovely είπε:

@emmyland μου συγνωμη θυμισε μου τωρα σε τι φαση ειπες οτι εισαι??συγνωμη μπερδευτηκα με τοσες κοπελες που μιλαμε.

αχαχαχχα.κι εγω πριν και σας διαβασα ολες να θυμαμαι με ποια μιλαγα χθες!! εγω ειμαι που εκανα 3 αποτυχημενες σπερματεγχυσεις και προχωρησα σε εξωσωματικη σε φυσικο κυκλο και ειμαι 12 εβδομαδων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η emmyland είπε:

αχαχαχχα.κι εγω πριν και σας διαβασα ολες να θυμαμαι με ποια μιλαγα χθες!! εγω ειμαι που εκανα 3 αποτυχημενες σπερματεγχυσεις και προχωρησα σε εξωσωματικη σε φυσικο κυκλο και ειμαι 12 εβδομαδων

Με το καλό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι κοπελα μου ναι!!!συγχαρητηρια και παλι!!!αντε αντε εσυ δεν εχει δουλεια πια εδω εετσι???ξουτ ξουτ ανηκεις σε αλλη συζητηση!!!!ζηλευωωωωωω θελω και εγω!!!αστειευομαι εεεε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lovely είπε:

Και εγω @NikiEmmanouela !!αυτα παιρνω!τα πινεις νυστικη?

Όχι τρώω και μετά εσυ; γιατί πρέπει νυστικια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lovely είπε:

Αχ ναι κοπελα μου ναι!!!συγχαρητηρια και παλι!!!αντε αντε εσυ δεν εχει δουλεια πια εδω εετσι???ξουτ ξουτ ανηκεις σε αλλη συζητηση!!!!ζηλευωωωωωω θελω και εγω!!!αστειευομαι εεεε??

τυχαια διαβαζα χθες και βρεθηκα στο κειμενο της hopeland και μου θυμησε τα δικα μου και κολλησα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η emmyland είπε:

τυχαια διαβαζα χθες και βρεθηκα στο κειμενο της hopeland και μου θυμησε τα δικα μου και κολλησα.

 

Κατσε κατσε μπας και μας κολησεις!!!!!!και εισαι η γουρλου μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lovely είπε:

Οχι κοπελα μου ρωτησα.εμενα μου ειχε πει το πρωι νηστικη και μετα να το πιω.αλλα διαβασα οτι δεν παιζει ρολο.

 

Εμένα μου είπε ότι δεν παίζει ρόλο να το πίνω οπότε θέλω μέσα στην μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Με το καλό.. 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Θα ερθει σε όλες μας..και σας το εύχομαι σύντομα να έρθει..

ακριβως κοριτσι μου.υπομονη θελει,απο μερους σου και απ τον συντροφο σου φυσικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η emmyland είπε:

 

ακριβως κοριτσι μου.υπομονη θελει,απο μερους σου και απ τον συντροφο σου φυσικα

Θέλει πάρα πολύ υπομονή..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Κατσε κατσε μπας και μας κολησεις!!!!!!και εισαι η γουρλου μας!!!

χαχαχαχ μακαρι κουκλα μου.στην δουλεια μου παντως ειμαι.γιατι ηταν μια συναδελφος που προσπαθουσε 2 χρονια κι αυτη και εμεινα εγω και εμεινε κι αυτη με εξωσωματικη.μια εβδομαδα διαφορα εχουμε να φανταστεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...