Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μόλις αδιαθετησα κανονικότατα με εφτα μέρες καθυστέρηση!! Τι να πω... Πάει και Αυτός ο μήνας.. Έχει σκεφτε καμία την σπερματεγχυση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Καλημέρα κορίτσια μόλις αδιαθετησα κανονικότατα με εφτα μέρες καθυστέρηση!! Τι να πω... Πάει και Αυτός ο μήνας.. Έχει σκεφτε καμία την σπερματεγχυση? 

Καλημερα silvy μου!! Μη στεναχωριεσαι κοριτσι μου, προσπαθεις πολυ καιρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκλεισα δύο χρόνια αυτό τον μήνα. Απλά φέτος τον Αύγουστο έμαθα ότι έχω κλειστές σαλπιγγες και από τότε προσπαθώ με μια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απελπιζεσαι παντως... σιγουρα παιζει ρολο το οτι το εχουμε συνεχεια στο μυαλο μας... θα μου πεις πως γινεται να μην το εχουμε... αλλα ξερω αρκετες περιπτωσεις που οι γιατροι λεγανε "λυπαμαι δεν θα κανεις παιδι" και οι κοπελες επιασαν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Καλημέρα κορίτσια μόλις αδιαθετησα κανονικότατα με εφτα μέρες καθυστέρηση!! Τι να πω... Πάει και Αυτός ο μήνας.. Έχει σκεφτε καμία την σπερματεγχυση? 

Δεν πειράζει.. εγώ έχω σκεφτεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου μαμακουλιτσα..τι κανεις;;

Εγώ χάλια.. απο χτες ποναω αλλά ή άτιμη δεν κατεβαίνει ακόμα..πριν λίγο είδα κάτι ροζουλια αρα πιστεύω σε κάνα δύωρο θα ερθει. Και ή βλακεία είναι οτι δουλεύω στις πέντε κ μου έρχεται να κάνω κ εμετό.ουφφφ με ταλαιπωρεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη Tweema μου ειναι και ο καιρος χαλια οποτε επιρρεαζει και την περιοδο γενικα.Νικη μου τι καλο φτιαχνεις;;Εγω εφτιαξα ρολο κοτοπουλο με πατατουλες και φαγαμε.Να ρωτησω βρε κοριτσια αδιαθετησα στις 5/1 και μου τελειωσε στις 11/1 σημερα το πρωι ειδα στο εσωρουχο λιγο ροζ αιμα ξερετε τι ειναι;στο χαρτι δεν ειχε τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο τα τελευταια δε νομίζω να είναι μαμακουλιτσα έχουν περάσει 5 μέρες απο τοτε που τελείωσε..αν εχεις πολυκυστικες μπορεί να είναι απο αυτό ..κανεις τεστ ωορρηξιας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως είναι ωορρηξία;;;

Επειδή το είχα πάθει κι εγώ μια φορα πέρσι είχα πάρει τηλ την γυναικολόγο μου και της το είπα και μου είπε οτι μάλλον οφείλεται στην ωορρηξία.α επίσης είχα επαφη την προηγούμενη μέρα και είπε οτι μπορεί να τραυματίστηκα.μου είπε αν ξαναδώ να το κοιτάξω αλλιως δεν είναι ανησυχητικό.δεν ξαναειδα..

Εγώ έχω πολυκυστικες αλλά δεν με επηρεάζουν καπουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογο της μικρης δεν εχω ερθει σε επαφη σημερα θα ξεκινησω.Ουτως η αλλως με τα παιδια μονο βραδυ μπορουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο:Tweema μου αυτο που κανω καθε χειμωνα μεσα απο τα ρουχα μου φοραω ενα κολαν για να εχω ζεστη στην κοιλια....Λογο του κρυου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Υπομονη Tweema μου ειναι και ο καιρος χαλια οποτε επιρρεαζει και την περιοδο γενικα.Νικη μου τι καλο φτιαχνεις;;Εγω εφτιαξα ρολο κοτοπουλο με πατατουλες και φαγαμε.Να ρωτησω βρε κοριτσια αδιαθετησα στις 5/1 και μου τελειωσε στις 11/1 σημερα το πρωι ειδα στο εσωρουχο λιγο ροζ αιμα ξερετε τι ειναι;στο χαρτιποταΜΚ καλησπερα μαλλον κανεις ωορεξια!!!!!και γι'αυτο τα ροζ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...