Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

επειδη εχω περασει πολλα με τα συγκεκριμενα θεματα ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρη για την ωορηξια.και εγω ενιωθα πονακια παραδειγμα την 14η μερα και ωορηξια εκανα την 16η.επεισης μα λες για νοσοκομειο.που ξερεις οτι εκανες ωορηξια;πηρες αντιβιωση η καποιο αλλο φαρμακο;γιατι ο κυκλος επηρεαζεται απο αυτα.θα συμφωνησω με την didaki κακως που το αφηνεις.αν υπαρχει εγκυμοσυνη θες αμεσα φυλικο οξυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου mpounio λες να ειναι καλο..?? αλλά εγω εχω ενα μείον οτι δεν θα εμφανιστεί αν κανω τεστ εγκυμοσινης λογο οτι εχω περίοδο κάθε 3 μήνες και οτι δείξει μπορεί να ειναι και λάθος.! Εγω παντός τελευτεα δεν μπορω να σταθώ όρθια σημερα πιγα με τον άντρα μου στη τράπεζα και δεν μπορούσα να σταθώ όρθια απο τα 20 λεπτα και μετα ήθελα να κάτσω εντομεταξι με έπιασαν εχτές το βραδυ κατι σαν πόνος δεξιά. Εντομεταξι σημερα συζητούσα με τον άντρα μου οτι φανταζεσε να πάμε στον γιατρό και να μας πι τίποτα τετιο. (Σε εμάς οτι πει ο κουμπάρος γίνετε όπως ήξερε οτι ο γαμος που θα πιγενε θα ήταν ο δικός μας και έτσι έγινε χαχα )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...