Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

ε μα αφου εχει καθυστερηση τι περιμενει.τουλαχιστον ειτε ετσι ειτε αλλιως θα ξερει.θα ειναι και πιο καλα αν ειναι εγκυος, που το ευχομαι, να μην αφηνει μερες να παιρνουν για να παρει το γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας κάνω μια ερωτηση? Γτ είμαι κ λίγο άσχετη... Τον προηγούμενο μήνα δηλαδή τον Φεβρουάριο αφού βγήκα από το νοσοκομείο ήρθα σε ελεύθερη επαφή με τον αραβονιαστικο μου κ μετά από 3 μέρες περίπου είδα καφέ υγρά κ στης 27 ήταν να αδιαθετισω αλλά τίποτα... η ερώτηση μ είναι η εξης... η καθυστέρηση της περιόδου είναι τον μήνα που έγινε η σύλληψη? Να σιμιοσω πως ήμουν σε γόνιμες μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν εισαι εγκυος μετα τη συλληψη η χοριακη σου αρχιζει να ανεβαινει.απο την πρωτη μερα αντε απο τη δευτερη φαινεται.αλλη επαφη ελευθερη ειχες;σε ποια μερα του κυκλου ησουν οταν ειδες τα υγρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται οτι η καθήστε ρήση ειναι υο μήνα που μένεις εγκυος δηλαδή αν η σύλληψη εχει γίνει το Φεβρουάριο η περίοδος σου εχει ήδη καθυστέρηση κατα 4 μέρες ειναι υπεραρκετές για να ξέρεις άμεσα κ έγκυρα οτι ειςαι εγκυος !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ εννοείτε πως θα κάνω τεστ έχω μεγάλη αγωνία... Αφήστε που νιώθω κάποιες φορές πως έχω δέκατα ακόμα κ τώρα το νιώθω... απλά είμαι σε μια άσχημη φάση που δεν μπορώ ακόμα να πάω να το πάρω... πιστευεω να καταλαβενετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως ξερεις οτι ηταν τρεις μερες μετα τις γονιμες;κανεις τεστ ωορηξιας και το βρησκεις;γιατι τα καφε υγρα σημαινουν και ωορηξια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...