Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλο μήνα κορίτσια.. για λιστε μου μια απορία. Εδω και ενα μηνα ειναι πρησμένο το στήθος μου και η κοιλιά μου απο εχτες το στιθος μου πιο πολύ. Εντωμεταξύ εδω και κατι μερες εχω αρχισρι κσι ζεσταίνομε παρα πολυ σκεφτείτε ότι ο αντρας μου τρέμει το βραδυ απο το κρυο και εγω βαζω καλοκαιρινές πιτζάμες και ξεσκεπει. Που εδω που μενο τα βράδια εχει κρυο. Καλα την ημερα με κοντομανικα εντωμεταξύ ειναι και το αλλο οτι θελω συνέχεια να τσιμπαω και θελω και πολυ παγωτό και πολυ αλμύρα που εγω παγοτο και αλμύρα δεν έτρωγα α πριν παθω αυτο που ζεστενομαι ειμουν παρα πολυ κρυουλιαρα δλδ μπορεί και να φοραγα 3 μπλουζες και να δουλευουν ολλα μαζι καλοριφερ σομπα τζάκι. Το έχετε παθει ποτε αυτο?? (Σε ενα μηνα περιενω περιοδο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα Νίκη μου, εμένα δεν μ έχει συμβεί αυτό... περίοδος δεν μου έχει έρθει ακόμα... το μόνο που έχω παρατήρηση είναι πόνοι περιόδου κάποιες φορές είναι εντονοι, καρό τραβιγματακια μόνο όταν τεντονομαι κ μου έχει ανοίξει η όρεξη για φαγητό... κ μόνο μια φορά ζαλιστικα... Αυτά!!! Αυτές τις μέρες θα πάω να κάνω τεστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη όλα όσα περιγράψεις ειναι παρά πολυ θετικά σημάδια , βέβαια παντα πρεπει να σκεφτόμαστε κ τις τυχαίες ορμονικές αλλαγές αλλα αυτό δεν αλλάζει το οτι θα μπορούσε να ειςαι κ εγκυος κ πραγματικά το περιμένουμε !νεφος σίγουρα πρεπει να πάρεις ένα τεστ απο το φαρμακείο μην το αφήνεις αλλο, αν ειςαι όσο πιο γρήγορα το μάθεις τόσο καλύτερο κ για το έμβρυο αφού θα πρεπει να ξεκινήσεις να μην τρως κάποια πράγματα αλλα κ κάποιες βιταμίνες που θα σου πρότεινε άμεσα ο γιατρος σου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω κ γενικά προσπαθώ μέχρι να μάθω τελικά αν είμαι να προσέχω περισσότερο τον εαυτό μ στο θέμα διατροφής αλλά κ να μην σικωνω βάρη κ τέτοια... Αλλά μάλλον με κόβω να είμαι έτσι αισθάνομαι... 2 ευβδομαδες πρην να περίμενώ να αδιαθετισω είδα καφέ υγρά κ το υποψιαστικα αλλά δεν ήμουν κ τόσο σίγουρη γτ εκείνη την περίοδο είχα πάει νοσοκομείο κ είχα νοσηλευτή κ μου είχαν βάλει μια ένεση αντιπηκτικη κ νόμιζα πως είναι από αυτό γτ έβγαζα κ λίγο αίμα από την μυτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...