Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα, εχθες το απογευμα που ετοιμαζομουν για να βγω μου ειρθε μια αποτομη ζαλαδα νομιζα πως γυρνουσε το δωματιο ευτυχος ηταν για κλασματα δευτερολεπτου ολλο αυτο... κ σημερα το πρωη γυρω στισ 3 - 4 φορες ενιωσα ενοχλιση στον αφαλο, δηλαδη νομιζα οτι θα μου γυρισει ο αφαλος αναποδα.... κ ηταν εντονο....η ορεξη μου εχει ανοιξει παρα πολυ.... το στυθος μου με ποναει πολυ αλλες φορες δεν με ποναγε τοσο,  φανταστιτε το σουτιεν δεν το θελω καθολου με ενοχλει... πονους περιοδου εχω καθε πρωι αυριο ειναι να μου ερθουν.... αντε να δουμε.... εχω μεγαλη αγωνια....!!!! αν ειμαι εγκυος δεν ειναι λιγο νωρις για να τα εχω αυτα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω προσπαθω για παιδακι εδω και 5 μηνες αλλά τίποτα ακόμη ηταν να παω και στο γιατρό αλλά δεν πιγα για διάφορους λόγους αλλά τωρα θα πάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα , νίκη πως είσαι ? με θυμάσαι ? συνομιλούσα με εδω πριν 3,5 μήνες . Ειχα μείνει εγκυος κ τελικά απέβαλα πριν 2 βδομάδες δυστυχώς . Πάμε παλι απο την αρχή ! Αλλα σε κανά δυο μήνες παλι . Νέφος να ξέρεις πτι για τιποτα δεν ειναι νωρίς κ ειδικά το στήθος ειναι συμπτωμα. Το μήνα που έμεινα εγκυος ειχα όλα αυτά τα συμπτώματα πριν την καθυστέρηση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις ειχαμε κανει και ηταν αλλά καλά θελω να παω σε έναν άλλο αλλά δεν τα εχω καταφέρει να κλισω ραντεβού ολλο το αναβάλλω αλλα την δευτερα θα κλισω να παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μ καλημερα σημερα περιμενω να μου ερθουν κανονικα... αλλα μεχρι στιγμις ουτε καν ποναω... δηλαδη καθε φορα που ειναι να  αδιαθετισω ποναω πολυ σημερα τιποτα....!!!!!! εχω ολη την ημερα μπρωστα μ... θα δειξει!!!! βρε κοριτσια λετε??? :D :D :D αχ μακαρι να μην χερομαι τσαμπα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα περιμένεις ? τέλεια !στο εύχομαι ολόψυχα ειναι μια καταπληκτική εμπειρία . Κανε σήμερα ένα τεστ. Περιμένουνε να μας πεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες που μου ειχε πει δεν της θιμαμε ολες μια ηταν αν μπορω να κανω παιδια και ηταν θετικη μετα μου ειχε γενικες εξετασεις και κατι αλλες με περιεργα ονοματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...