Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

καλημερα δεν ξερω τι με εχει πιασει δεν εχω ορεξη για τιποτα με πηρε απο κατω λογο τον ημερων??τι να πω????? Σκεφτομε πως περασανε τα χρονια σκεφτομε πως παλι τιποτα εχω και καποιους γυρω που με εχουν ανχοσει και καταλαβαινεις οοοοολα μαζι!!!!!??

μακαρι κοπελα μου να εχεις ευχαρηστα σου το ευχομαι ολοψυχα!!!!!! Εγω παλι καθομε και μου φευγουνε τα δακρυα δεν το θελω αλλα δεν μπορω να το ελενξω με πηρε λιγο απο κατω αλλα που θα μου παει θα περασει!!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια η κυρία με τα κόκκινα είπε να κάνει το δωράκι μου πιο νωρίς και εμφανίστηκε και μίλησα με τον γιατρό και μου είπε ότι για να ήρθε νωρις τώρα σημάνει  ότι λογικά έκανα ορεξια μέσα στην προηγούμενη περίοδο μου 

καλημερα!!!δηλαδη αυτη τη φορα τι κυκλο εκανες?μπας και στρωσει και αυτη!!!!?ελπιζω να σου τελειωσει συντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εαν εισαι στην δευτερη ημερα καθηστερισης μπορεις να το κανεις απλα πρεπει με τα πρωτα πρωινα ουρα.δεν ειναι κατι τοσο τρομερο για να το κανεις λαθος απλα το κατουρας :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dn kcerw fovamai mn to knw lathoc..ein h katallhlh mera??? Ki an eim kai mu vgei arnhtiko?? De borw allh upomonh mexri tn deutera gia na knw xoriakh! Kai vlepw kiolac oti cto arictero ctithoc pu exw auta ta cpirakia oti fenontai polu oi fleves mu

κανε ενα test αν παλι φοβασε κανε λιγο υπομονη και την Δευτερα βουρ για χοριακη αλλα οχι να το πεξουμε γιατροι αλλα κατι ευχαριστω θα ειναι!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dn kcerw fovamai mn to knw lathoc..ein h katallhlh mera??? Ki an eim kai mu vgei arnhtiko?? De borw allh upomonh mexri tn deutera gia na knw xoriakh! Kai vlepw kiolac oti cto arictero ctithoc pu exw auta ta cpirakia oti fenontai 

Επεξεργάστηκε από demistress
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Re koritcia kcerete ti me krataei picw kai to apokleiw ligo! Oti tn prohgoumeno mhna eixa kanonika periodo kai dn exw cxedon kanena cumptwma para mono to ctithoc kai h koilia mu!! H mhpwc ein kti ormoniko? Lete na pecw toco ekcw kai na mn eim??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!δηλαδη αυτη τη φορα τι κυκλο εκανες?μπας και στρωσει και αυτη!!!!?ελπιζω να σου τελειωσει συντομα!!!!

γιρο στις 32 μερες η και λιγοτερο δεν θημαμε το εχω συμιωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε ενα test αν παλι φοβασε κανε λιγο υπομονη και την Δευτερα βουρ για χοριακη αλλα οχι να το πεξουμε γιατροι αλλα κατι ευχαριστω θα ειναι!!!!????

kcereic kti..tn pempth ekei pu kathomoun eniwtha katw xamhla ctn koilia m can na exw petaloudec eniwtha dld petaricmata..ein kti auto?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιρο στις 32 μερες η και λιγοτερο δεν θημαμε το εχω συμιωσει

Μια χαρα ειναι να στρωσει λιγο βρε παιδι μου να ξερεις και εσυ την επομενη περιοδο τις γονιμες  να εχει μια σειρα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Love30 kcereic kti..tn pempth ekei pu kathomoun eniwtha kata xamhla ctn koilia m can na exw petaloudec..dld can petaricmata..ein kti auto?

 

μακαρι κοπελα μου να ειναι αυτο που περιμενεις!!!! Περιμενε εφοσον περασε και σημερα η μερα και την Δευτερα κανε χοριακη να μην εχεις ανχος και αγωνια!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά.. βρήκα τρόπο να καθησυχαζω τον εαυτό μου.. περνω τη θερμοκρασία μου! Όσο είναι από 36 έως 36.8 ειμαι οκ. Αν πέσει κάτω από 36 θα αρχίσω να φοβάμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοπελα μου να εχεις ευχαρηστα σου το ευχομαι ολοψυχα!!!!!! Εγω παλι καθομε και μου φευγουνε τα δακρυα δεν το θελω αλλα δεν μπορω να το ελενξω με πηρε λιγο απο κατω αλλα που θα μου παει θα περασει!!!!!!??

DEN AKSIZEI NA STENOXORIESAI KAI NA SKAS..MONO GIA THMATA YGEIAS POU DEN LYNONTAI..OLA T ALLA POY EPITREPUME NA MAS XALANE THN DIATHESH TA DIOXNOUME!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ  ΓΥΡΩ ΣΤΟ 36.5 Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΕΙ ΣΤΟ 37.ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΑΥΤΟ,Ε?ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΝΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?

Επεξεργάστηκε από takis loves me
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ  ΓΥΡΩ ΣΤΟ 36.5 Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΕΙ ΣΤΟ 37.ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΑΥΤΟ,Ε?ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΝΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?

έτσι είναι σε εγκυμοσύνη.  Οταν ερχεται η κοκκινομουρα πέφτει σε υποθερμια το σώμα! Πότε περιμενεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι είναι σε εγκυμοσύνη.  Οταν ερχεται η κοκκινομουρα πέφτει σε υποθερμια το σώμα! Πότε περιμενεις;

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ..

Κάνε υπομονή. ΜΜάλλον εισαι. Αλλά επειδή πολλά συμβαίνουν.. περίμενε την Κυριακή κ καανε τεστ τότε κ αν είναι θετικό Δευτέρα χοριακη. Κάποιες φορές ξεκινάει κ πάει καλά κάποιες όχι. Περίμενε μέχρι τότε..Κ απλά πρόσεχε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρατάω μια επιφύλαξη γτ.. Έτσι το έχασα το Σεπτέμβρη.. με 5 μέρες καθυστέρηση.. Τώρα είμαι 2 μερα καθυστέρησης..

ΕΓΩ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ.. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΝΑ Σ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ.. 

Επεξεργάστηκε από takis loves me
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ.. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΝΑ Σ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ.. 

ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΟΜΩΣ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΗ/?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δν είναι. 36 ξεκινάει κ φτάνει μέχρι 36.8 το πρωί είναι 36 36.2 ανάλογα.

Εμένα δν είναι. 36 ξεκινάει κ φτάνει μέχρι 36.8 το πρωί είναι 36 36.2 ανάλογα.

Εμένα δν είναι. 36 ξεκινάει κ φτάνει μέχρι 36.8 το πρωί είναι 36 36.2 ανάλογα.

ego tsimpimata exo k tsh gia emeto me to pou troo..tora den ksero elpizo min einai logo tis epithimias moy g moro..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...