Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Πρεπει να πας στον γιατρο θα σου θεραπεια να το ρυθμισεις κ θα δεις που θα μεινεις...κ εγω τωρα αν αδιαθετισω θα παω να κανω εξεταση 

το εχω κοιτάξει. Και ειμαι με φάρμακα για αυτο το λογο δεν το άφησα έτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Auto tha kano pisteuo mono auto mou exei mini . Kai ti akrobatika na min glistrisi to sperma ta podia psyla ston tuxo mou legane gia ena 20 'me 30 egw den ta krataga toso alla me tis ores . Ti ena potiri krasi mou legane na pio prin , ti se tzakouzi ti to proi na kaneis giati piani . Mpaaaaaa tpt  na dokimaso to folliko oksu mia 

ναι παρτο εγω το ξεκινησα απο χθες κ ρωτησα τον γυναικολογο μου κ μου ειπε παρτο καλο κανει 

Filicine λεγετε 1 μετα το μεσημεριανο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι παρτο εγω το ξεκινησα απο χθες κ ρωτησα τον γυναικολογο μου κ μου ειπε παρτο καλο κανει 

Filicine λεγετε 1 μετα το μεσημεριανο

εμενα γιατι μου είχε δώσει εμα προι και ενα βραδυ..! Αλλάζει καλο ειναι να ρωτιση γιατρό.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εδω και δυο μερες εχω λιγα καφε αλλα επειδη μου το ξανακανε στην προηγουμενη περίοδο δεν ελπίζω...

μην απογοητευεσε..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πιγενε σαι εσένα το καλο ειναι να ρωτάς πιγενε για το φάρμακο οτι πριν ξεκινήσει κάποιος φάρμακο καλο ειναι να ρωτάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια, το οτι ενα φαρμακο το παιρνουν ολες οι εγκυες ή οτι το δινουν χωρις συνταγή, ή οτι κάποιος σας ειπε να το πάρετε σε συγκεκριμενη δόση(1 ή 2 χάπια) ή ώρα(πρωι ή μεσημέρι), δε σημαινει πως θα σας κάνει καλό.
Μια ερωτηση στον γιατρο σας που γνωριζει και το ιστορικό σας και τις ανάγκες σας δεν βλάπτει, ούτε κοστίζει τίποτα.
Ειναι κριμα να ρισκάρετε με την υγεια σας γενικότερα ή να  πηγαίνουν στράφι οι προσπάθειες σας.

Εμενα μολις εφυγε ενας ασθενης που πήγε και πήρε ασπιρινη ενω εχει αιμορραγια.
Αν δεν πάιρνει ο αλλος απο λογια και κάνει οτι διαβαζει στο ιντερνετ, δε του φταιει κανενας μετα...
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο λεμε Rakoun να ρωτησει τον γυναικολογο της. Εγω του ειπα οτι ακουσα για το φυλλικο οξυ κ μου ειπε παρτο καλο θα σου κανει βιταμινη ειναι δεν ειναι κατι κ ξερω πολλες που το πηραν κ εμειναν κ γι αυτο κ το ρωτησα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε αφου εκανε τοσο καιρο να σου ερθει!λογικο!
Τα εχουμε πει, πρεπει να πας σε αλλο γιατρο να σε δει!

το ξερω και αυτο θα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια επιτελους τελος οι δουλειες αλλα ητανε και οι γονιμες αυτες τις ημερες αλλα μετα απο τοσο κουραση και τοσο βαρος να πω την αμαρτια μου δεν περιμενω και πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλά δεν μου έδωσαν και άλλες επιλογές είναι η αλήθεια για την ολική νάρκωση το έμαθα λίγα λεπτά πριν με ναρκώσουν στην πρώτη τουλάχιστον οπότε δεν είχα και χρόνο να το σκεφτώ.. στην δεύτερη το ήξερα ήμουν προετοιμασμένη 😂
    • Καλημέραααα. 5 μτω και γω και σε αναμονή. Πλέον όμως το έχω πάρει πολύ χαλαρά. Προφανώς επειδή έχουμε ζοριστει πολύ με τηνετακομιση και την μικρή που την μέρα της μετακόμισης αποφάσισε να περπατήσει και τώρα έχουμε ξεκλειδώσει νέα πίστα 😂. Τις νύχτες γίνεται πανηγύρι, πολύ κλάμα... Τώρα δόντια ειναι, άλμα είναι, θα σας γελάσω. Είμαστε τόσο εξαντλημένοι που είχαμε μόνο δύο επαφές. Τη μέρα του θετικού και την μεθεπόμενη. Άρα τη μέρα της ωορρηξίας (θεωρητικά) τη χάσαμε. Δεν είχαμε καθόλου κουράγιο και δεν θέλω να το κάνουμε αγγαρεία.  Σκεφτόμουν τις προάλλες ότι αν δεν είχα αποβάλει, τώρα θα ήμουν περίπου 7 μηνών. Δεν ξέρω πως θα τα έβγαζα πέρα με την μετακόμιση, το τρέξιμο ποτ ρίχνουμε κάθε μέρα και τη μικρή που ναι μεν περπάτησε αλλά ακόμα είναι 11 μηνών και πλήρως εξαρτημένη από εμένα. Δυστυχώς βοήθεια δεν έχουμε από πουθενά, ο σύζυγος έπιασε και δεύτερη δουλειά οπότε οοοολο το βάρος είναι πάνω μου.  Υποτίθεται θα μας βοηθούσε η μητέρα μου και δεν την έγραψα βρεφικο. Κάτι συνέβη όμως και δεν θα είναι σε θέση όταν επιστρέψω στη δουλειά το Φεβρουάριο. Έχω χάσει τον ύπνο μου, δεν ξέρω τι θα το κάνω το παιδί... Σε άλλα νέα ο Οκτώβριος είναι ο μήνας ευαισθητοποίησης για τη νεογνική απώλεια  και την απώλεια κύησης. Και εμείς θα γιορτάσουμε τα γενέθλια της μικρούλας. Και στη σκέψη μου πάντα θα υπάρχουν αυτά τα 3 μωράκια που δεν θα γιορτάσουμε ποτέ γιορτές και γενέθλια... Είμαι σίγουρη ότι τα αδερφάκια της την προσέχουν από ψηλά ❤️❤️
    • Τι θα ήθελες να μάθεις;  Υπάρχει ιστοσελίδα που ίσως μπορεί να σε βοηθήσει  https://be-live.gr/  
    • Με τον κρίνο λέει 🤣🤣🤣🤣🤣 θεωρούσαμε με τη μέθοδο του τραβήγματος θα ήμασταν οκ αφου φαντάσου 8 χρόνια προσπαθούσαμε με εξωσωματικές για να κάνουμε το αγοράκι μας, αυτό ήρθε έτσι λοιπόν...  Φάσεις περνάνε... Και ο δικός μου μετά τις διακοπές ήθελε μόνο τον πατέρα του και πάλι τώρα ξανακολλησε πάνω μου. Θα δεις και σένα έτσι θα είναι, θα περνάει διάφορες φάσεις. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...