Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσιαααα!τι να κανεις νικη μου δουλεια να υπαρχει.Κυριακη καλο κουραγιο.Κοριτσια να σας ρωτησω κατι;ειναι φυσιολογικο να μου πρηζετε απο τωρα το στηθος ενω περιμενω περιοδο στις 5 νοεμβρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααα!τι να κανεις νικη μου δουλεια να υπαρχει.Κυριακη καλο κουραγιο.Κοριτσια να σας ρωτησω κατι;ειναι φυσιολογικο να μου πρηζετε απο τωρα το στηθος ενω περιμενω περιοδο στις 5 νοεμβρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia  kalispera sas ,  Ante twra sto club tou noembri     ... kapies fores  gurnao tou leo tou antra mou den mporei kati den kaneis sosta xaxa egw tou to leo gia plaka na bgalo to stres mou auto gurnaei sovara kai me kitaei ......  Exo katantisi san ta paidakia mou theloun na pane luna park kai ego pao kai tou leo thelo 1 moro    ...... mono egw eimai i treli i uparxoun kiales arage?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαστε πολλές κοριτσι μου μην αγχώνεσαι!!!???? απλά για μας είναι πιο αγχωτικό νομίζω η αλλιώς οι άντρες μας το κρύβουν καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia  kalispera sas ,  Ante twra sto club tou noembri     ... kapies fores  gurnao tou leo tou antra mou den mporei kati den kaneis sosta xaxa egw tou to leo gia plaka na bgalo to stres mou auto gurnaei sovara kai me kitaei ......  Exo katantisi san ta paidakia mou theloun na pane luna park kai ego pao kai tou leo thelo 1 moro    ...... mono egw eimai i treli i uparxoun kiales arage?

κι εγω το εχω αυτο καθε φορα θελω ενα παιδί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Ma einai kai kapoi anthropou dld eleos  den safinoun stin usixia sou alla moleis se blepoun ante ftani pia kante ena paidaki . Twra ti na katsis na eksigis kai les ena , ola stin ora tous kai apo mesa mou aï xasou kai esena thelw egw na mou to les . 

Επεξεργάστηκε από Eleanaa
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο άπειρες φορές ελεγα πριν κλισουμε ενα χρονο γαμου οτι μετα αο τον εναν χρονο θα δούμε για παιδι τωρα να δω τι θα λέω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο άπειρες φορές ελεγα πριν κλισουμε ενα χρονο γαμου οτι μετα αο τον εναν χρονο θα δούμε για παιδι τωρα να δω τι θα λέω

astous na lene.  As min stresaristoume emeis mpas kai fitepsu to sporaki nesa mas 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

theleis na xaseis kila !! Mporo na sou stilo foto apo to eudomadieo mou programa pou mou bazi i diatrofologis mou tin eidia kanei kai i koumpara mou kai i mana mou tin pernoun apo mena . Na sta balo se foto ka na sta stilo edo kapou se kapio fb i kapou tlp

Μια απο τα ίδια.....  

Koritsia  kalispera sas ,  Ante twra sto club tou noembri     ... kapies fores  gurnao tou leo tou antra mou den mporei kati den kaneis sosta xaxa egw tou to leo gia plaka na bgalo to stres mou auto gurnaei sovara kai me kitaei ......  Exo katantisi san ta paidakia mou theloun na pane luna park kai ego pao kai tou leo thelo 1 moro    ...... mono egw eimai i treli i uparxoun kiales arage?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

theleis na xaseis kila !! Mporo na sou stilo foto apo to eudomadieo mou programa pou mou bazi i diatrofologis mou tin eidia kanei kai i koumpara mou kai i mana mou tin pernoun apo mena . Na sta balo se foto ka na sta stilo edo kapou se kapio fb i kapou tlp

Μια απο τα

Επεξεργάστηκε από Eleanaa
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι και εγω αν και αρχισαν τα πρωτα σημαδια της περιόδου και στεναχωρηθηκα λιγακι γιατι αυτο το μηνα πρηστικε υπερβολικα το στηθος μου και οι θηλές μου και πιστεψα ότι μπορει να ηταν εγκυμοσυνη... δε πειραζει όμως συνεχιζουμε δυναμικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! πως ειστε? εδω χαμος απο βροχη και κρυο, το πρωι ειχε 6 βαθμους!!!! 

κελλυ ελπιζω να εισαι καλυτερα και ολα να πηγαινουν τελεια!

τετ μου δεν πειραζει, πας δυναμικα για τον επομενο μηνα που μακαρι να ειναι και ο τυχερος!!! 

ελεανα ποσο καιρο προσπαθειτε? και εγω σαν τρελη οπως ολες θελω ενα μωρο, αλλα δεν ερχεται τοσο καιρο, θα ρθει οποτε θελει αυτο, τι να κανουμε δεν ερχονται κατα παραγγελια! 

Twinkl ευχομαι να σε ξεχασει... περιμενε να δεις ροη και μετα.... 

κοριτσια κοψτε τους τον αερα ολων!!! και μας στην αρχη τα ιδια αλλα τους τον κοψαμε, τους ελεγα τι ελεγχο στο βρακι μας θα μας κανετε? 

τα αλλα κοριτσακια τι κανουν? κυριακη μου πως εισαι? νικη? χαππυ? ρακουν? η εμμα μας εχει χαθει τις τελευταιες μερες..... 

 

Επεξεργάστηκε από Cybele
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cybele καλα ειμαι κανω υπομονή να τελείωση η καταραμένη.! Που μενεις και κανει κρύο? Και εδω βρέχει..!! Και μ'αρέσει η βροχή...:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...