Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Εδω και 9 χρόνια πιγενα σε γυναικολόγο απο τοτε που ειχα αστατο κυκλο..! Και ολη ηταν τις σχολής με τα αντισυλληπτικά χάπια ενω σε αυτον που πιγενω δεν ειναι η μέθοδος της αντισιλιψης για να στροση η καταραμένη με τα κόκκινα..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα αν εχεις προβλημα με τον θυρεοειδη, πως να τα χασεις τα κιλα διχως να ρυθμιστει αυτο πρωτα?
το ενα δενει με το αλλο σαν αλυσιδιτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα.εχω ενα προβλημα και δεν ξερω τι να κανω. υποτίθεται οτι αυτες τις μερες ειναι οι γονιμες μου μερες κ σημερα εβγαλα λιγο αιμα;;ειναι φυσιολογικο;να ανησυχησω;εχω κ πρησμενο στηθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalispera sas ,eimai polu anxomeni kai nebriasmeni tautoxrona me piran ta klamata zwreis na to katalabw . Perimena na aduathetiso stis 18 tou minos alla tpt (dwksa si o theos leo ) paw stin diatrofologo mou simera den mou ekane tis eksetasis kai metrisi pou mou kanei mi tuxon eimai engkios kai den kanei kalo logo oti mpenei reuma sto swma mou ,  kai  to apogeuma otan piga wc blepo sto xarti ena isa isa mikro simadaki rozdld prepi na balis gialia  na to dis toso ligo kai perno mia mpatoneta kai blepo mesa kai egine roz oxi kokkino opos i periodos kai sinekizw blepo tora den mpou pefti ema oute tpt pou logika apo tis 4 pou ego to eida eprepe na eixe pesi ema sto eswroxou paradigma etsei den einai ? Eimai toso anxomaini ma toooso ti na po 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περίμενε να δεις.και αυριο τι θα γίνει μην αγχώνεσαι..σε καταλαβαίνω απόλυτα.!

nai alla kanonika den eprepe na eixe pesi ema !! To thema einai oti den thelo na kano test akoma . Giati den mporo afto to Arnitiko :'(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλα ηρθε  η περιοδος μου ευτυχως απο την μια δεν ηταν τιποτα κακο πηγε το μυαλο μου στο χειροτερο.βαλτε με στο κλαμπ Νοεμβριου δεν ξερω γιατι αλλα δεν απογοητευτικα νομιζα οτι ειμαι εγκυος και το εχανα παλι τρομαξα πολυ.αντε παλι στον αγωνα[smilie=sign19.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο το εχω αρίθμηση..! Απλα ειχα πει οτι θα παω σε εναν άλλο να δω τι θα μου πΕι

kati gia dieta diabasa . Egw perisi eimouna 97 kg kai simera pou pifa stin diatrofologo mou eimai 61

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα μου ειχε γίνει για μια μερα και δεν ξανα εμφανίστηκε τιν αλλη μερα.! Αυτο το αρνητικό ουτε κι εγω το μπορώ κανε υπομονή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα μου ειχε γίνει για μια μερα και δεν ξανα εμφανίστηκε τιν αλλη μερα.! Αυτο το αρνητικό ουτε κι εγω το μπορώ κανε υπομονή..

na kano i na min kano test !!pppffff 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σου λεω να περιμενεις λιγο.! 

Τετ δεν.πειράζει..! Θα έρθει.!

Εγω δεν.κανω διετα συγκεκριμένα ρρωω λιγο απο αυτα που μου αρεσουν και ετσι εχω χασει.! Λεμε με τον αντρα μου να ξεκινισουμε δίαιτα.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειχε δωσει μια η διατροφολογος μου.! Αλλα να ζήσω με 600 θερμίδες την μερα δεννθα αντέξω ενω ο αντρας μου που εκανε και τιν εδιξα στο διαιτολογο του αντρα μου τραβαγε τα μαλια του ο άνθρωπος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxxaxaxaxxa oxi oxi ego tro ta panta se arxetes posotites gia paradigma simera eixa . Proino ena tost olikis me galopoula kai milner . Dekatiano  1 mpara dimitriakon kai 1 frouto . Mesimeriano  290 gr makaronia brasmena 65 gr saltsa otudipote .50 gr trimeni parmezana kai 150 gr salata epoxis me 13 gr ladi eleolado . . Apogeuma 1 frouto . Kai braduno  1 augo brasto me mia feta psomi 30 gr kai 150 salata pali ... e den einai kai liges i merides 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια.χαρα εμενα ειχε μεσα σε μια μερα 5 αυγα δλδ 1,5 το προι 2 μεσημέρι 1,5 το βραδυ χωρις τιποτα ενδιαμεσα κατι τετια ειχε για αυτο δεν την εκανα θα παθω χοληστερίνη παρα να αδυνατίσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Nai ontis . Autin tin eudomada mou exei bali sta mesimeriana mou mia .TETARTI  240 GR FAKES . PEMPTI 250 MPRIAM . PARASKEUEI  KAI SABBATO KOTOPOULO ME SOS TO EIDIO MENOU DUO MERES KAI KYRIAKI  GEMISTA ME RUZI . PSARI PSITO KAI DEUTERA 295 GR SPANAKOPITA . KORITSIA XANW 1 ME 1,5 TIN EUDOMADA 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι παθαμε ολες με τα κιλα μας ξαφνικα? κι εγω ζυγιστηκα το πρωι.
59.6.
νομιζω ειμαι οκ για το υψος και τον σωματοτυπο μου, αν χασω ενα κιλο θα ειμαι για μονδέλο :P

δεν μπορω να κανω διαιτα, ειμαι αντιδραστικη. προσπαθω ομως να κανω καλη διατροφη.
εδω και 12 μερες εχω ξεκινησει μαζι με τον αντρα μου. νιωθω πιο αναλαφρη και ο ανδρας μου εχασε και κιλακια που ειχε για χασιμο.
σημερα παντως το μενου εχει φασολακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...