Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Εγώ κανονικά αδιαθετώ παρασκευη αλλα σημερα το στήθος μου διογκώθηκε κι πονάει απίστευτα. Εχει και μπλε φλέβες. Δε θελω Βέβαια  να ξεσηκώθω απο τωρα και να απογοητευτώ αλλα τον πρήξιμο ειναι έντονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera sas , eimai nea sto site kai elpizw na me boeithate pou kai pou me tis apantisis sas . Egw me ton suntrofo mou prospathoume edw kai 4 mines gia moraki alla tpt os twra  kai periodo perimeno simera stis 20 alla genika apo ti exo akousi einai oti panta kathe minas i periodos erxete 2 imeres prin , tote egw prepi na exw kathisterisi dld !! Den thelo na kano test akomi :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερ Ελεάννα ! Την περίοδο σου να τη μετράς σε μερες γιατι καθε μήνας εχει διαφορετικό αριθμό ημερών . Αν πχ ξεκίνησε μ την πρώτη του μήνα και επόμενη ήταν στις 28 τοτε εχεις κύκλο 28 ημερών οποτε κ η ωορηξια σου ειναι τη 14η μερα. Αλλιώς θα μπερδευτείς και θα παρερμηνεύεις τα σημάδια. Ελπίζω να σε βοήθησα! Καλη επιτυχία σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερ Ελεάννα ! Την περίοδο σου να τη μετράς σε μερες γιατι καθε μήνας εχει διαφορετικό αριθμό ημερών . Αν πχ ξεκίνησε μ την πρώτη του μήνα και επόμενη ήταν στις 28 τοτε εχεις κύκλο 28 ημερών οποτε κ η ωορηξια σου ειναι τη 14η μερα. Αλλιώς θα μπερδευτείς και θα παρερμηνεύεις τα σημάδια. Ελπίζω να σε βοήθησα! Καλη επιτυχία σε ολες μας!

Seuxaristo . Nai auta ta xsero kai tis imeres worksias pali tis kserw kai katalabeno kapws , alla einai auto pou thes poli ena ninaki kai oposdipote ola girnane sto mialo ..Makari namaste  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελεαννα καλος ηρθες στην παρεα μας..! Και με το καλό να εχεις ενα νινι σύντομα

Sas euxaristo koritsia,........Kalos se brika  Nikiemmanouela  ante na parigoroume i mia tin alli :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια Καλημέρα .

Τι κάνετε; εγώ εδώ σπίτι τελευταία μέρα, αύριο δουλειά πάλι?. Έχω κ παρέα δεν μπορώ να πω, η κυρία ήρθε για να κάτσει. Αρμενική βίζιτα τες πα ας κάνω υπομονή. Εσείς τι νεα? Καλωσορίζω τα καινούργια κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα!
χαθηκα χτες γτ πηγα να παρω τα αποτελεσματα του παπ.
ολα καλα :)
περιμενουμε τωρα την επομενη περιοδο για να δωσω αιμα για ορμονες (προληπτικα) ή να μην ερθει και να εχω νινακι, οτι προλαβει!
μεσα στη βδομαδα θα παω να κανω γενικη αιματος και ουρων, να δω ο υπολοιπος οργανισμος σε το φαση ειναι.

επισης εχω απιστευτη βαρεμαρα.
ευτυχως το πρωι εχω μονο 2 ραντεβου, περιστατικα ρουτινας, οποτε ειμαστε οκ.
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

ΤΕΤ μου καλααποτελεσματα! Καλως ηρθαν τα νεα μελη στην παρεα. Ευτυχια μου τι θα κανει θα φυγει η red lady. 

Εγω ξαπλωμενη για 2μερα, εχω ακομα καφε αιμα οταν παω τουαλετα, ευτυχως δεν ποναω. Μονο η μεση μου με εχει τσακισει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με επιασε ενας πονος χτες στον δεξι μηρο ,λες και ανεβηκα τον ολυμπο 3 φορες.
σημερα ειναι καλυτερα..
τωρα εκατσα λιγο και τακτοποιω τα οικονομικα μου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να κανω τιν Ερώτηση.ειμαι η μονη που γκρινιάζω για τιν κυρια με τα κόκκινα? Και κραταεο η περιοδος 12 με 15 μερες..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niki με την αραιη εμφανιση που κανει η περιοδος σου, λογικα ειναι να κραταει περισσοτερο.
το κακο ειναι ομως, πως οταν η περιοδος κανει τοοοσες μερες(μηνες) να εμφανιστει, δεν κάνεις ωορρηξια.
το ιδιο ισχυει και για κυκλους που διαρκουν λιγοτερο απο 26 ημέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να κανω τιν Ερώτηση.ειμαι η μονη που γκρινιάζω για τιν κυρια με τα κόκκινα? Και κραταεο η περιοδος 12 με 15 μερες..?

toses poles imeres !! Ego me to zori 4 exo . Pou makari na min taxo auton ton mina pou  logika  exo kathisterisi. An kai den tha kano to test akomi 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niki με την αραιη εμφανιση που κανει η περιοδος σου, λογικα ειναι να κραταει περισσοτερο.
το κακο ειναι ομως, πως οταν η περιοδος κανει τοοοσες μερες(μηνες) να εμφανιστει, δεν κάνεις ωορρηξια.
το ιδιο ισχυει και για κυκλους που διαρκουν λιγοτερο απο 26 ημέρες.

οταν.ειχα λιγότερες μερες εκανα το ειχε δει ο γιατρος μου τωρα που αργισε δεν εκανα λογικά..! Εγω τα παραταω για μπεμπέ...! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε;εγω 12:30 θα μαθω για την χωριακη μου ουφ αγωνια!νικουλα οντως το στηθος μαλλον ειναι το πρωτο συμπτωμα απλα εγω μπερδευτηκα λιγο γιατι αυτο το εχουμε και πριν την περιοδο.happaki κουραγιο θα φυγει η κοκκινη και θα ξεκινησεις δυναμικα.ρακουν αφου ειναι ολα καλα μην ανυσηχεις κανε και τα υπολοιπα και θα δεις ολα καλα θα ειναι και αυτα.Ελεανα ευχομαι κοριτσι μου να ειναι νινακι κανε τεστ αν εχεις καθυστεριση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...