Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

ινοφερτ θα το κοιταξω ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου για τις συμβουλες σας καντε καμια προσευχουλα να μην ερθει η κοκκινη και να γυρισω με ευχαριστα νεα απο την εκδρομη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου το ευχομαι!!!!! να μην ερθει η καταραμενη χαχαχααχ...
 εχουν 15 ευρω και ειναι σκονη την πινεις με το νερο πρεπει να απεχει απο φαγητο 2 ωρες δλδτηνπινεις οταν ξυπνησεις δεν εχει γευση ειαι τελειως αγευστη!!!! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρακουν μου φιλισιν περνω καθε μερα για δουμε τι θα γινει παντως τωρα αν ειχα ενα τεσρ θα το εκανα.

εμενα folidex Μου εδωσε, το ιδιο πραγμα.
σημερα τα ξεκινησα.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη μου γιατι να χασεις 5 κιλα?λεπτουλα εισαι απο οτι καταλαβα! 

λαβ μου παρακολουθεις ωορρηξια??? 

σε μια γιατρο στην πολη μου που απλα παω για ωορρηξια και τεστ παπ!!!!πηγα 10 φορες και οι 8 ηταν απο την μερια που δεν εχω σαλπιγγα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το κοιτάξω οταν τελιοση ειπαμε οτι για να επανελθει επρεπε να χασω 5 κιλα τα εχασα και τρελάθηκε η περίοδος. ΘΘα παω με κατι ονιοματα και με Κύστες με τρομάξετε λιγάκι. Και δεν.εχουμε και.ιστορικο στα γυναικολογικά

NikiNiki μου ούτε εμείς είχαμε ιστορικό αλλά είχα ινομυομα μεγαλύτερο από πορτοκάλι. Και με άργησε ένα χρόνο κ μεχρι να συνέλθει η μητρα μου. Το χειρουργείο to εκανα Ιούλιο του 2013 και κοντεύουμε 2016. Μην το αφήνεις. Αν θες να σου στείλω τα στοιχεία του γιατρού μου είναι σε δημόσιο νοσοκομείο κ πολύ καλός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετ να μην σκεφτεσε τιποτα βγαλτα οοολα απο το μυαλο σου και ολα θα παρουν το δρομο τους και θα εχεις και ευχαρηστα γυριζοντας απο την εκδρομη!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλα θα μου λειψετε εκει δεν θα μπορω ουτε να σας διαβασω.κυριακη θα γυρισω.ετοιμαζω βαλιτσα τωρα και δεν ξερω τινα παρω θα βγαλω μαλλον την μιση ντουλαπα εξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε μια γιατρο στην πολη μου που απλα παω για ωορρηξια και τεστ παπ!!!!πηγα 10 φορες και οι 8 ηταν απο την μερια που δεν εχω σαλπιγγα!!!!

ευχομαι λαβ μου να κανει και 8 φορες απο την καλη τωρα!!!!! και μενα μου εδωσε βιταμινες που εχουν και 400mg φολικο + αλλες χρησιμες βιταμινες για την περιοδο προσπαθειας, οπως σιδηρο, d3 κτλ, νομιζω ο καθε γιατρος δινει οτι δουλευει πιο πολυ! 

τετ μου να πας να χαλαρωσεις και ευχομαι να γυρισετε 3!!! και εγω το πσκ θα λειψω, απο κινητο δοκιμασα αλλα δεν με αφηνει να γραψω κανονικα! γραφω μια λεξη και οταν αρχιζω δευτερη μου την κοβει την πρωτη σιγα σιγα,μεγαλο μπερδεμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν.εζω ινομυομα φατε τιν γλο σασας απλα λεω λογο περιοδου αναφερθικε το πρωι για αυτο. Απλα λεμε δεν.ξερεις ποτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι λαβ μου να κανει και 8 φορες απο την καλη τωρα!!!!! και μενα μου εδωσε βιταμινες που εχουν και 400mg φολικο + αλλες χρησιμες βιταμινες για την περιοδο προσπαθειας, οπως σιδηρο, d3 κτλ, νομιζω ο καθε γιατρος δινει οτι δουλευει πιο πολυ! 

τετ μου να πας να χαλαρωσεις και ευχομαι να γυρισετε 3!!! και εγω το πσκ θα λειψω, απο κινητο δοκιμασα αλλα δεν με αφηνει να γραψω κανονικα! γραφω μια λεξη και οταν αρχιζω δευτερη μου την κοβει την πρωτη σιγα σιγα,μεγαλο μπερδεμα 

εγω της ζυτησα να μου δωσει κατι για να αφυπνισουμε και την αλλη που εχω σαλπιγγα αλλα μου ειπε δεν γινετε γιατι θα ξυπνισει παλι απο εκει που δεν εχω τι να πω μπερδεμα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν.εζω ινομυομα φατε τιν γλο σασας απλα λεω λογο περιοδου αναφερθικε το πρωι για αυτο. Απλα λεμε δεν.ξερεις ποτε

Αχ κοπελα μου συγνωμη επειδη αναφερθηκε ποιο πανω χιλια συγνωμη  και παλι!!!! Μακαρι να εχεις συντομα τα αποτελεσματα που επιθυμεις!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δυστυχως δεν γινεται, απο ποια θα φυγει αυγο ειναι τυχαιο, γιαυτο λεω μακαρι να αρχισει και η αλλη να αφηνει, παντως δε θα φευγουν συνεχως απο εκει που δε θελεις, θα αρχισουν να φευγουν και απο την καλη, θελει πολλη υπομονη λαβ μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοπελα μου συγνωμη επειδη αναφερθηκε ποιο πανω χιλια συγνωμη  και παλι!!!! Μακαρι να εχεις συντομα τα αποτελεσματα που επιθυμεις!!! ??

Φεν πείραζει σε ευχαριστώ κι εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δυστυχως δεν γινεται, απο ποια θα φυγει αυγο ειναι τυχαιο, γιαυτο λεω μακαρι να αρχισει και η αλλη να αφηνει, παντως δε θα φευγουν συνεχως απο εκει που δε θελεις, θα αρχισουν να φευγουν και απο την καλη, θελει πολλη υπομονη λαβ μου 

ετσι ειναι σε ευχαριστω για τις ευχες μακαρι να γινει! απο υπομονη αλλο τιποτα ολες μας δεν κανουμε και τιποτα αλλο!!!και εσυ για εκδρομουλα ετοιμαζεσε πσκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκδρομουλα σε συνδιασμο με επαγγελματικα!!! και εγω σαν την τετ ελπιζω να μην ερθει η κυρια νωριτερα και με ταλαιπωρησει στην εκδρομη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια επιτελους τελειωσα με την βαλιτσα την εκανα λιγο μεγαλη!εχω να ακουσω το πρωι ακομη δεν την εχει δει ο αντρας μου.θα κανω και ενα μπανακι και μετα υπνο.cybele kala na περασεις μαζι περιμενουμε την lady;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ νικουλα μου να εισαι καλα.ελπιζω κοριτσι μου ολα καλα να σου ερθουν κρατησε την αισιοδοξια σου μην απογοητευεσαι,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά να περάσετε τετ κ Cybele να χαλαρώσετε όσο μπορείτε... 

κοριτσια .πειτε μου χειμερινούς προορισμούς για ,Ελλάδα παντ???α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αραχοβα δεν μου αρέσει προτιμώ κάπου που να έχει αρκετό πράσινο κ χιόνι, για Γενάρη ψάχνω. Έλεγα για περτουλι αλλα θελω κάποιος να έχει πάει για να μου προτείνει μέρος καλό να μείνουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου! Έχω έρθει τώρα να κάνω τις εξετάσεις μου.. ανάμεσα σε άλλα και καμπύλη ζαχάρου..😖 οπότε κάθομαι εδώ και περιμένω... Βρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω; Και όσες είστε λίγο πιο μπροστά.. με βασανίζουν 3 μέρες τώρα κάτι ταχυκαρδίες.. νοιωθω ότι θα σπάσει η καρδιά μου... Και συνοδεύεται από κάτι σα συγκρυο να το πω.. νοιωθω ότι φεύγει το αίμα μου.. ταυτόχρονα τα χέρια μου μυρμηγκιαζουν και πρήζονται.. με πιάνει στα καλά καθούμενα ενώ είμαι σε ηρεμία, αρκετές φορές μέσα στη μέρα... τη πρώτη μέρα δεν έδωσα σημασία.. χθες (2η μέρα που το ένιωθα) είπα να πάρω την πίεση και κάθε φορά που με έπιανε έπαιρνα πίεση.. έχω αυξημένη γενικότερα σε σχέση με τα φυσιολογικά μου.. μεταξύ 12 με 7 και 13 με 8.. ο γιατρός που μίλησα χθες μου είπε ότι είναι συνηθισμένο στην εγκυμοσύνη οι ταχυκαρδίες αλλά αν είναι πολύ συχνά να πάω σε καρδιολόγο.. για την πίεση μου είπε ότι πάνω από 14 με 9 ανησυχούμε.. οπότε για την ώρα μου είπε να το παρακολουθώ και αν πάνω από δύο μετρήσεις βγουν στο 14 με 9 να τον ενημερώσω..  Γι'αυτό ήρθα τώρα να κάνω και τις εξετάσεις μου να αποκλείσω ότι μπορεί να είναι κάτι από τον θυρεοειδή ή το ζάχαρο.. Το βιώνει καμία άλλη αυτό;;
    • Κορίτσια καλημέρα!! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Εγώ αυτές τις μέρες έχω αρκετές δουλειές με τις ετοιμασίες και αρκετές καθαριοτητες.. Παράλληλα βέβαια έχω και πάρα πολλά νεύρα (με ξαναπιασαν)! 😂😂 @Fighter @Elk τέλεια νέα για τα μωράκια σας που πήραν θέση!! @nanoukoκι εσένα θα έχει πάρει θέση θα δεις! Πώς το είπες αυτό το μενταγιόν; Εγώ είναι να πάω για Doppler 11 του μήνα! Πιστεύω θα φανεί και αν έχει πάρει θέση και αν ανέβηκε ο πλακούντας! Ανυπομονώ!  
    • Καλημέρα κορίτσι μου εγω και σήμερα νομίζω ότι κάτι βλέπω!!! Εύχομαι να είσαι!!! Έχεις σταθερό κύκλο γενικά ; 
    • @Kiddo μολις αποθηκευσα το μήνυμά σου να το έχω να το βλέπω να παίρνω δύναμη! Και παλι σε ευχαριστώ τόσο πολύ!!🪷
    • Κορίτσια καλημέρα! Χθες περιμενα 2 ωρες να μπω. Οποτε γυρισα πολυ αργα. Αυριο κορίτσια μπαίνω για απόξεση. Φοβάμαι!!!😞  Ειδαμε εμβρυακι χθες αλλα ηδη ο σακος ειχε αρχισει να αλλάζει και ειχα διαμορφώσει αιματώματα και σε άλλα σημεία... Δυστυχώς παει! Φοβάμαι λίγο γι'αυριο. Θα μου κάνει και ιστολογική και αγχώνομαι, μήπως δείξει κατι κακό. Ειμαι χεστρού το παραδέχομαι αχαχα  @Kiddo μου, σ'ευχαριστώ παρα πολυ για τα λόγια σου και για την στήριξή σου. Ολες σας ευχαριστώ. Είστε υπέροχα συγκινητικες! Η φοβία μου πιο πολυ ίσως να εχει να κάνει με την ηλικία μου. 38 κλεισμένα. Και οι σκέψεις μου ειναι πωσ φταίει η ηλικία μου για την παλινδρόμηση. Ίσως σκέφτομαι και χαζα. Όπως και να χει, σε κανενα 2μηνο 3μηνο θα αρχίσω και παλι τις προσπάθειες δυναμικά και με πίστη πως ολα θα πανε καλα. Κι αν δεν πανε... Θα ξαναπροσπαθήσω! Σας φιλώ ολες!! Εύχομαι να περάσει ο καιρός γρήγορα και να πάρετε τα μωρακια σας αγκαλιά! Σας ευχαριστώ πολυ ΓΙΑ ΟΛΑ🤗🤗🤗
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...