Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

νικη μιση μερα δεν ειναι περιοδος!
Εφοσον συμβαινει συχνα ειναι προβλημα του κυκλου και δεν ευθυνεται η ζέστη, μετακινησεις, μπανια, κρυολογηματα, εγκυμοσυνη κτλ.
Δε ξερω αν εχεις εμπιστοσυνη στον γιατρο σου, αλλα γτ δε ζητας μια 2η αποψη?
Αν θελεις υπαρχει σαιτ το Gyn.gr (ελπιζω να μη θεωρηθει διαφημιση) που μπορεις να γραψεις τα συμπτωματα σου και να σε καθοδηγησουν ενετλως δωρεαν.
Εχω ρωτησει στο παρελθον εκει και μου απαντησαν με σαφηνεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξερω ειχα ρωτιση κι εγω. Τον εμπιστεύομαι ειχα παει καποτε και σε αλους αλλα δεν εδωσαν σημασία δεν μου ειχαν πι καν για το θηριώδη μονο μου λεγανε παρε αντισιλιψη ολοι..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cybele m k emma m efxaristw poli gia ta perastika

Emma mou les na to ekmetaleftw?????mou fenete tha kanw oti ime kala gia na min fani programatismeno...k meta apla tha katarefsw:) episis prepi na simvivastw me tin idea oti tha kolisw ton sizigo:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Veloudenia πες στον άντρα σου να σου κάνει τον γιατρό, να σε τρίψει να σε περιποιηθεί εεε και κάπου θα νιώσεις καλύτερα και όλα θα πάρουν το δρόμο τους...:y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxa ...ti telies idees cybele k happy mou . Sto telos lew na tou xarisw k ena kouti nourofen gia gripi k na tou pw oti tha ta xriasti :)

Επεξεργάστηκε από Veloudenia
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βελουδενια μου οχι νουροφεν τωρα που εχεις ωορρηξια! καλυτερα κομτρεξ ή παναντολ !!!!! 

εμενα μου ετυχε αλλα αλλος ηταν ο αρρωστος οποτε δεν το πιεσα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai...xthes diavasa to sxolio sou Cybele mou sxetika me ta nourofen k mou fanike exeretika xrisimo...panadol pernw afou rotisa ton giatro k tou ipa oti vriskomaste se prospathia klp...oso mporw den pernw alla otan o piretos aneveni giro sta 38 anagkastika pernw. 

Ta nourofen prin pou anefera itan gia ton antra mou:)k kala oti tha ta xriasti (gia plaka) fantazome den epireazoun to sperma e??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα αποφεύγετε αυτά!!! Τσαγάκι με μέλι, και λεμόνι όλη μέρα αν μπορείς να πίνεις και όχι με καυτό νερό..

giati oxi me kafto nero???exo xasi episodia :)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giati oxi me kafto nero???exo xasi episodia :)?

Γιατί το τσάι και το μέλι χάνουν τις ιδιότητες τους αν μπουν σε καυτό νερό, οπότε βράζεις το νερό και το αφήνεις κανένα δεκαλεπτο πριν φτιάξεις το τσαγάκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα κοριτσια τι ωραια που τα λετε μπραβο σας και εγω λιγο αρρωστη αλλα θα περασει!!!!!αυτο που ρωτησες veloudenia ρωτησα εναν γιατρο και μου ειπε πως ειναι πιθανον απο ενα απλο depon ενας αντρας να μην εχει σπερμα για μια ωρα!!!!!!!!!! Απιστευτο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βελουδενια περαστικά.. Κορίτσια ήρθε κανονικότατα η περίοδος μου..

Efxaristw poli!!! Niki min apogoitevese...ise mikri akomi k i zoi ine mprosta  sou. Xerw oti to thelis tora..k skeftese giati??afou prospathw giati den ginete??omos min xanis tin aisiodoxia sou ..ola kala tha pane.frontise na vris tous katalilous anthropous gia na se katefthinoun k na ine sto plevro sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα κοριτσια τι ωραια που τα λετε μπραβο σας και εγω λιγο αρρωστη αλλα θα περασει!!!!!αυτο που ρωτησες veloudenia ρωτησα εναν γιατρο και μου ειπε πως ειναι πιθανον απο ενα απλο depon ενας αντρας να μην εχει σπερμα για μια ωρα!!!!!!!!!! Απιστευτο!!!!!!

perastika k se esena love!!Sovara????tha tha e3afanisw ola!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Efxaristw poli!!! Niki min apogoitevese...ise mikri akomi k i zoi ine mprosta  sou. Xerw oti to thelis tora..k skeftese giati??afou prospathw giati den ginete??omos min xanis tin aisiodoxia sou ..ola kala tha pane.frontise na vris tous katalilous anthropous gia na se katefthinoun k na ine sto plevro sou

Μεσα στο μυαλό μου εισαι..!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...