Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

κοριτσια εχω κενακι το πρωι(το ειχα αφησει επιτηδες γτ δεν ηξερα τι θα ακουσω) και μεχρι το μεσημερι καθισιο(πηγα και εβαλα ραντεβου μεσημεριατικο)
λεω να σηκωθω να καθαρισω την κουζινα λιγο, γτ μπηκε προχτες ενα παιδακι και τα ανοιξε ολα!συρταρια, ντουλαπια, τα παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααααα τι κάνετεεεεε???? Χάθηκα λίγο αλλά η βδομάδα ξεκίνησε δυνατά στη δουλειά... 

Να καλωσορίσω και γω τα καινούρια κορίτσια.

Rakoun μου όλα καλά, και γω είχα κάνει αυτήν την εξέταση με τις ορμόνες και μου βγήκε ανεβασμένη μία πήρα για δύο βδομάδες μόνο δύο χαπάκια που τα έκοβα και στη μέση και τώρα καλά, σύνολο 4 μέρες θεραπεία τίποτα δηλαδή. 

Irina μη σε παίρνει από κάτω, είσαι στην αρχή, εμείς δηλαδή να πέσουμε σε κανένα ποτάμι να πνιγούμε.... Ψυχραιμία και όλα θα πάνε καλά...

Kelluuuuuuuuuu τέλεια έχουμε εσένα και παίρνουμε θάρρος, άντε να ακούσετε και την καρδούλα τώρα και όλα τέλεια!!!

Νίκη μου τι χαζομάρες διάβασα για εξωσωματική, μια χαρά σε συμβούλεψαν τα κορίτσια, η επιστήμη έχει προχωρήσει και υπάρχουν τόσα άλλα που μπορούμε να κάνουμε μέχρι να φτάσουμε στο άλλο άκρο, την εξωσωματική...

Κυριακή μου χαίρομαι που άρχισες να ανεβαίνεις και εκεί να μείνεις....  

Χαιρετώ όλες τις υπόλοιπες... Αν ξέχασα κάποια να σχολιάσω συγχωρέστε με τα διάβασα όλα μαζί και ότι μου έκανε μπαμ. Πολλές που είμαστε!!!! Ελπίζω να μην μπερδεύω τις περιπτώσεις τώρα!!! χαχαχα

Εγώ από χθες πονάω λες και θα μου έρθει, αλλά είναι νωρίς ακόμα από την άλλη βδομάδα περιμένω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy μας ελλειψες και εσυ κοριτσι μου!!! αα μαζι την περιμενουμε την αλλη βδομαδα την μυλαιδη :lol:

ιρινα μου ειναι κυκλος τα συναισθηματα, ξεκιναμε την προσπαθεια με χαρα με αισιοδοξια, οταν ερχεται η μυλαιδη τρωμε μια απογοητευση και μετα παλι απο την αρχη, λιγο ειναι το διαστημα, δωσε χρονο στον εαυτο σου, να χαιρεσαι τις επαφες και θα ρθει.... τα κοριτσια που προσπαθουμε πανω απο χρονο, εχουμε πεσει πολλες φορες στα πατωματα αλλα αυτο δεν μας βοηθησε ποτε, ουτε εβγαλε πουθενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια, εσεις αυτο το μερα παρα μερα δε το βαριεστε?
θελω να πω, ειναι λιγο προγραμματισμενο, δεν ειναι αυθορμητο.
Φιλη μου ειχε παρει περιθωριο 2 μηνων απο τον γιατρο της για να μεινει εγκυος, αλλιως θα επρεπε να κανει ενα χειρουργιο.
Ξεκίνησε μονη της επαφες ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ(για μενα δε το συζητω, γυρναω 9+
απο το ιατρειο κομματια καθε μερα, που κεφι...με το μερα παρα μερα καμια φορα βαριεμαι ειναι η αληθεια, αλλα αλλος κανει τη ζορικη δουλεια :p) και εμεινε αμεσως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις ρακουν αυτο τον μηνα το καταργησαμε το μερα παρα μερα και γενικα οποιον προγραμματισμο...κανουμε σχεδον καθε μερα :-) γιατι ετσι μας βγαινει, πως να το κανουμε χαχαχα...κατι το κρυο, κατι που αφησαμε τα προγραμματα...εεε δεν θελει πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πάντως δε μου βγαίνει με τίποτα, άσε που σκέφτομαι ότι απλά πρέπει να γίνει και δεν το ευχαριστιέμαι. Ειδικά αυτόν τον μήνα που ο άντρας μου δούλευε κάτι 16ωρα που αντοχές για μέρα παρά μέρα... Οπότε περιμένω να αδιαθετήσω την άλλη βδομάδα, να πάω στον γιατρό και μετά ότι γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρακουν ολα καλα λοιπον.ετσι κ αλλιως προσπαθειτε λιγο καιρο δεν βρισκω λογο να αγχωνεσαι.χαλαρωσε κ απολαυσε γιατι οταν θα ερθει το μωρακι εχεις τρεξιμο.σου το ευχομαι συντομα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρακουν κανεν ανανέωση δεν.ειναι δίπλα και.τριπλα.. καιντο καθε παραρμερα εμενα.με.ειχε πιασει βαρεμαρα..! Η περιοδος μου κοριτσια εξαφανίστηκε αντε καμια σταγόνα ρο πρωί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για μένα θα έπρεπε να πας εδώ και καιρό να σε δει, έχεις καθυστέρηση πάρα πολλές μέρες και αυτό αν δεν είναι εγκυμοσύνη στην ηλικία σου δεν είναι φυσιολογικό. Πήγαινε με την πρώτη ευκαιρία να δεις τι γίνεται, εγώ αν ήμουν στη θέση σου πλέον θα ανησυχούσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν το εχω πει μου το ειχε ξανα κανει ειχε ερθει για μηση μερα και μετα εμφανιστικε 3 μερες μετα κανονικά. Ια δω αυριο τι θα γινει και θα τον παρω τιλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera k apo mena...ego ime xalia apo xthes pireto ponolemo ta kokala mou me ponane..ola ta kala..k oso skeftome pos ime stis gonimes meres trelenome:mad: :( . Simera logika vasi ipologismon (14i imera tou kiklou) alla k simptomaton igra klp exo oorixia...den mporw na parw ta podia mou gia agapoules ime???k an den gini tha skasw k ama gini tha gini programatismena k afto ine pou mou ti  dini ...opos ipe k i fili rakoun .

Sorry glikies mou pou den sxoliasa tin kathe mia xexorista alla sas diavasa grigora giati den ime sta kala mou

Tin kalispera mou k sta kainouria meli

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη μου και εγω συμφωνω με την χαππυ μας, δες αν θα ερθει κανονικα και πραττεις αναλογως

βελουδενια περαστικαααααα!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beloudenia μας περαστικα,σου!! Εγω λεω να εκμεταλλευτεις την ευκαιρια οπως και να εισαι :-) Νικη μου ναι, ενας επιπλεον ελεγχος ειναι επιβλεβλημενος κοριτσακι μου...μπορει να εχεις βγαλει κανεναν πολυποδα η ινομυωμα για αυτο,τσεκαρε το!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...