Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

νικη μου δεν πειραζει κουκλα μου...θα την νικησουμε, που θα παει...ιρινα μου αν εχει; καθυστερηση μπορεις να το κανεις οποιαδηποτε ωρα της ημερας...απλα μην εχεις πιεει αμεσως πριν 2 λιτρα νερο βρε παιδι μου :-) ολες μας εχουμς κρατησει αρνητικο τεστ στα χερια και εδω ειμαστε πιο δυνατες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πτοουνε πλεων.! Α εφερε και μια φιλι την κυρια κεφε αλλα εφυγε μετα και.αφυσε την.κυρια με τα κόκκινα..! Κορίτσια η επομενη περιοδος με τα λεγομενα τα τωρινα θα ερθει 2/1/2016 και δεν θα υπαρχει και ορεξηα αυτο μου το ειπε ο γιατρος μου..! Γιατι οταν κανει η περιοδος πανο απο 45 μερες βα κανει την εμφανιση ειναι πολυ δυσκολο γιουπη....! Παιζω με τον πονο μου κοριτσια μην με παρεξηγήσετε..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου κανονικα με τα χαπια δεν θα επρεπε να ειχε μειωθει ο χρονος ποη ερχεται η περιοδος? Δεν μου φαινεται λογικο να εχεις περιοδο καθε τρεις μηνες και ενω εχεις ρυθμισει το θυροειδη σου...μηπως να αλλαξεις γιατρο? Θες να σου στειλω τα στοιχεια του δικου μου? Κατι δεν μου αρεσει βρε παιδι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κρατήσει.εγω αρνιτικα ενα.χρονο κρσταω ακριβος ενα χρονο σημερα το κλισαμε το ενα.χρονο προσπαθειών..! Ιρινα κανε εμα.τεστ δεν.εχεις να.χάσεις τίποτα.... και στο ευχωμαι μεσα απο την καρδια.μου να βγει θετικότητα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!! ελπιζω να πανε καλα τα κεφια ασχετα με τα εμποδια που βαζει η μυλαιδη! 

βελουδενια οπως τα ειπε η εμμα ειναι, το πανατολ δεν επηρεαζει ωορρηξια, τα νουροφεν λογω του συστατικου τους (ιμπουπροφενη, ιδιο συστατικο εχουν και τα αλγκοφρεν, μπρουφεν κτλ), μπορει να επηρεασουν την ωορρηξια εαν η ληψη τους γινεται στις γονιμες μερες 

νικη μου μη στεναχωριεσαι κοπελα μου θα βρεθει η λυση, θα συμφωνισω παλι με την εμμα, μου ακουγονται και μενα καπως αυτα που λεει ο γιατρος, αντε και καλα να αργησει τοσο και αντε να μην εχει και ωαριο, αυτος τι θα κανει για να σε βοηθησει να κανεις ωορρηξια? τι φαρμακα σου εχει δωσει και παιρνεις; 

ιρινα καλη επιτυχια ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!!! οπως τα ειπε η εμμα ειναι για το τεστ! απλα μην πιεις πολυ νερο για 3-4 ωρες και κρατησου! 

τα αλλα τα κοριτσουδια τι κανουν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα cybele μου!! Τελικα εμεις οι δυο με αυτα που ξερουμε βγαζουμε τα γυαλια στους γιατρους χαχαχα...μαλλον τα κοριτσια δουλευουν...δεν πειραζει, θα τα περιμενουμε μολις γυρισουν...Νικη μου εγω θεωρω πρεπει να παρεις γνωμη και απο αλλον γιατρο και απο οσους χρειαστει...δεν ξερεις ποτε μεχρι να σου πουν ολοι το ιδιο τοτε οντως δεν γινεται κατι αλλο...αλλα αν γινεται κατι γιατι να μην το δοκιμασεις με το γιατρο που θα στο προτεινει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κρατησει αρκετα αρνητικα..δεν θελω αλλο.. μα θα παρω ενα σημερα και βλεπουμε... εχουν κοπει τα ποδια μου απο το αγχος.... παω να φτιαξω φαγακι γιατι σε 2 ωρες δουλευω!! φιλια σε ολες....:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφιες μου!!! Εχουμε κ αλλη εγκύουλα στην παρεα?? Ιρινα λες?? Νίκη μου ουτε εμενα μου κολλανε ματια μου..ψαξε το λιγο.. δες κ κανεναν αλλο γιατρο... Εμμα μου πως εισαι?? Cybele μου,καλημερα!! Βελουδενια καλημερα κ σε σενα!!! Χουζουρευα στον καναπε..και τωρα παω να φτιαξω φασολακια ....!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου.ξερετε τι λεω;μας εχει τρελλανει η κοκκινη κυρια οτι θελει ας κανει εμενε με εσκασε!δεν θα σταματησω εγω την ζωη μου για αυτην τη χαζη.ειμαστε νεες ωραιες να χαρουμε τον ερωτα μας με τουε αντρες μας τωρα μπορουμε και καποια μερα θα κουραστει και η κοκκινη και δεν θα ερθει.με εχει κανει κομματια εμενα αυτη τη φορα τα ποδια εχουν κοπει εχω υγρα και οχι ξηρορητα εχει τρελλαθει! και δεν λεει να ερθει και πολυ αξια της εδωσα ομως οτι θελει ας κανει.3 μερες εχει ακομη η κακουργα θα την κανονισω μολις τελειωσει!νικουλα cybele emma kai ola ta κοριτσια της παρεας σας θελω δυναμικες δεν υπαρχει περιστωση τοσο νεες κοπελες να μην καταφερουμε να κανουμε μωρακι θα ερθει ειμαι σιγουρη για ολες μας!:x:)[smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιρινα μου εμενα η τριτη και 13 ειναι γουρικη μερα..τετοια μερα μου συνεβησαν υπεροχα πραγματα ουκ ολιγες φορες!!

Κυριακη μου καλημερα κουκλα μου!! Μια χαρουλα ειμαι, εδω διαβασμα!! Εγω εχω ρεβυθια για σημερα :-)

Τετ μου ετσι μπραβο!! Αυτο λεω και εγω!! Η ζωη περναει και θα γερασουμε μια μερα και θα λεμε στα παιδια μας οτι δεν απολαυσα π.χ.τον γαμο του,αδερφου μου γιατι ολο σκεφτομουν αν αυτη τη φορα τα καταφερα...η επιστημη εχει προχωρησει κοριτσαρες και πλεον γινονται μανουλες ακομη και γυναικες χωρις μητρα!! Οποτε απολαυστε τη ζωη!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο τετ μου. Αισιοδοξια λοιπον!! Κ εγω το πηρα απόφαση πως θα το χασω αυτον το μηνα οποτε χαλάρωσα..δν βαριέσαι..ας ερθει οποτεθθέλει κ αν δν θελει..να παψει να ερχεται..δν πειραζει..θα ασχοληθω με τη σιλουετα μου...αχαχαχ χτιζω κ ενα κορμι...αχαχαχ απο την αλλη βδομαδα θα ξεκινησω παλι γυμναστηριο. Κ θα απολαυσω την ελεύθερη επαφη..ποσες φορες λαχταρησαμε ελευθερη επαφη κ φοβηθηκαμε εγκυμοσύνη?? Τωρα μας δίνεται το δικαιωμα να υο κανουμε χωρίς φόβο.. κ εγκυμοσύνη θελουμε κ ελεύθερη επαφή..Οπότε απολαυστε...!!!μια φιλη μου 34 ετών επιασε αμεσως κ αυτο ελεγε(στο δεύτερο παιδί) οτι δν το ευχαριστηθηκε! Εμεις ειμαστε προνομιούχες!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβως κυριακη μου και εγω μολις γυρισω απο την εκδρομη που θα παω ξεκιναω πιλατες.καλο μαγειρεμα σε ολες εγω ξεκιναω αρακα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια και σε προηγουμεβο που πιγα τα ειδια ειχε πει. Κοροτ δεν θα βιαστω για εξωσωματική απλα θα κανω και μια μιξη. Δεν μου εχει δωσει τιποτα γιαβτην όρεξη. Μου ειχε πει οτι πρεπει να αδυνατίσω βα χασω 5 κιλά τα εχασα και παρα να ερθει νωριτερα έρχεται αργότερα...! Και έρχεται απροειδοποίητα ουτε πρισμενο στιθος εχω ουτε πρισμεβη κοιλιά.. ουτε σπιρακι που βγαζω καθε φωρα πριν έρθει. Κορίτσια εμενα τριτη και 13 ειναι η πιο τελεια μερα για εμενα (γενιθικα τριτη και 13 και ειμαι γουρλου) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυριακη μου και τετ μου χαιρομαι που σας διαβαζω τοσο αισιοδοξες και το μεταδιδετε και σε μας!!! ολα καλα θα πανε κοριτσια, που θα παει θα ρθουνε για ολες!!!!

εμμα μου και εγω δεν θεωρω το τριτη ή παρασκευη και 13 γρουσουζικο! 

παλι απο οτι βλεπω ολες σας εχετε ωραια φαγητακια!!! 

ιρινα μου σκεψου οτι εγινε εγινε εκει κατω, το τεστ απλα θα σου δειξει τι εγινε, και εγω εχω φαει αρνητικα ουυυυυυυυ βετερανος στα αρνητικα πρεπει να ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω πάω να το βάλω γτ στις 14 θα πάω να πάρω το παιδι..κ θα πειναει αν δν ειναι ετοιμο...κ θα φαει εμενα...αχαχαχχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχαχαχ κυριακη!!!! 

εμμα μου νομιζω πρεπει να διαβασαμε πολυ αυτο το διαστημα που προσπαθουμε αχαχαχαχαχααχ εμενα ειναι και ο συζυγος του κλαδου υγιειας οποτε καιγομαι λιγο περισσοτερο αχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστοοο cybele μου...παντως εγω χαιρομαι οταν δινω συμβουλες και σε αλλες κοπελες που προσπαθουν γιατι το βλεπω οτι αν πετυχουν ειναι και δικη μου επιτυχια!! Νικη μου θα ερθει κοριτσακι μου...εδω θα ειμαστε για να τα λεμε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! 

Νίκη μου τι είναι αυτά για εξωσωματική στην ηλικία σου; Εγώ που δεν έκανα τον Αύγουστο οωρρηξια μου έδωσε Primolut για να έρθει περίοδος και serpafar για να κάνω οωρρηξια. Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια ότι πρέπει να δεις και άλλο γιατρό γιατί κάτι μου βρομάει εδώ και δεν είναι τα ρεβίθια που μαγειρεύεται! 

Έλα θετικήενέργεια σε όλες!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου.... σημερα αποφασισα να δωσω επιτελους στον εαυτο μου πάλι οσα ειχε!!!! κ μιας κ ο συζυγος μου εχει ρεπό...και θα ειμαστε μαζι το απόγευαμ....θα πάω να βαφτώ να φτιαχτώ να γίνω κούκλα....να νιωσω γυναικα αχαχαχαχα!!!! θα γινω τόσοοοοο ελκυστική.... που ούτε η κόκκινη δν θα θελήσει να έρθει!!! χαχχαχχαχα θα με λυπηθει!! αχαχαχαχαχ τόσες μέρες...αφησα τον εαυτό μου πίσω....σημερα όμως.... ηρθε η ωρα του!!! Ή καλύτερα από σημερα κ κάθε μερα θα τον φροντιζω όπως πριν την αποβολή.!!!! ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστοοο cybele μου...παντως εγω χαιρομαι οταν δινω συμβουλες και σε αλλες κοπελες που προσπαθουν γιατι το βλεπω οτι αν πετυχουν ειναι και δικη μου επιτυχια!! Νικη μου θα ερθει κοριτσακι μου...εδω θα ειμαστε για να τα λεμε ολες!!!

ετσι εμμα μου οπως τα λες!!!!

κυριακη μου μπραβοοοοοο!!!! ετσι να εισαι παντα και ολες μας! ανεβασμενες!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:wub: κάτι εχω παθει..κ νιωθω πως αγαπω τους πάντες αχαχαχα αν κ επι το πλειστον ετσι ειμαι γενικα... αχαχα αρα...επέστρεψε η παλια καλή κυριακη....!!!! finally!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...