Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

κοριτσια εφτιαξα κ εγω καφεδακι!!! φρεντο καπουτσινο γλυκο σαν κ εμενα χαχαχαχα!!! ζηλεψα με τα καφεδακια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 μηνας προσπαθειων...ευχαριστω κοριτσια κ στα δικα σας συντομα

δημη μου συγχαρητηρια κοριτσι μου!! Να σου ευχηθω και εγω μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Να προσεχεις και να ξεκουραζεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρακουν...εγω αγαπώ καφέ... επινα 5 την ημερα...κ τωρα πινω 2...γτ στην εγκυμοσυνη δν κανει καλό κ θελω να μπορω να τον κοψω αν οχι τελειως...εστω να πέσω σε εναν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενας την ημερα δν νομιζω να βλαπτει! εγω με εναν συμβιβάζομαι...με κανεναν...σκοτωνωωωωωωωω αχαχαχχαχαχαχα τι κάνεις κελλυ μου??? Εμμα μου... μου λείψατε...!:wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ργω εναν το τρίμηνο χαχα

Κοριτσια πιτε μου μονο σε εμενα γιναιτε να περνει η πεθερα να ρωταρι εχουμε τιποτα κανενα νεο?? Πλεων σε καθημερινή βάση προι και βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxa Kiriaki "me kanena skotonw" telio! Ego molis teliosa ton 3o opote terma gia simera. Kelly emena o giatros mou sinestise mono enan imerisios k afton ntekafeine

Επεξεργάστηκε από Veloudenia
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλυ μου εγω συμφωνω με την βελουδενια ορι ενας δεν βλαπτει..ισα ισα..αλλα κοριτσια μου εχει πει γνωστος μου χημικος οτι ο ντεκαφεινε ειναι επικινδυνος...οι ουσιες που του βαζουν για να απομακρυνουν την κφεινη ειναι υποπτες, οποτε κςλλυ μου καλυτερα κανονικο...κυριακουλα μου εδω ειμαι, αλλα το απογευμα αποδιδω καλυτερα στο διαβασμα για αυτο σας επισκεπτομαι πιο λιγο...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε εναν κοριτσια κ αυτος ντεκαφεινε!!! αυριο που θα πάρω φραπε γτ τελειωσε θα το γυρισω στο ντεκαφεινε να αρχισω να συνηθιζω αχαχαχαχ! μη σκοτωσω κανεναν στο τελος αχαχαχα!!! αχ κοριτσακια μου αχ.... σας εχω πει οτι σας αγαπω... ????!!! κ οτι σας ευχαριστω για όλα.....????!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Νίκη έχω βάλει όρια στα πεθερικά μου από τότε που αρραβωνιάστικα και δεν επιτρέπω τέτοιου είδους ερωτήσεις. Εκτός από αδιακρισία είναι και αγένεια!

Θα περιοριστώ αρχικά στον ένα και σιγά σιγά μπορεί και να τον κόψω...λέμε τώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βελουδένια πως το έκανες αυτό το απο κάτω που βγαίνει στα μηνύματα σου με τις μελλισούλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ργω εναν το τρίμηνο χαχα

Κοριτσια πιτε μου μονο σε εμενα γιναιτε να περνει η πεθερα να ρωταρι εχουμε τιποτα κανενα νεο?? Πλεων σε καθημερινή βάση προι και βραδυ

Νικη μου εμςνα η πεθερα μου, η οποια ξερει οτι προσπαθουμε, δεν με εχει ρωτησει ποτε...απλα δε γιορτες και τετοια μου λεει η επιθυμια ολων μας να πραγματοποιηθει...ακριβως για να μην μας αγχωνει...νομιζω η πεθερα σου δεν ειναι ακριβως συμμαχος σου στον αγωνα...οσο και αν το θελει δεν πρεπει να σε αγχωνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω με το τσαι μου χαχαχαχααχχ σαν τη μυγα μεσα στο γαλα! κυριακη μου καλυτερα ενα και κανονικο, οπως ειπε και η εμμα, ο ντεκαφεινε ειναι μυστηριος και φυσικα επεξεργασμενος, οποτε απολαμβανε ενα καφεδακι την ημερα 

κοριτσια το νες στα μερη μου το κανουν με ζαχαρουχο, δηλαδη μια κουταλια ζαχαρουχο (να μη φαινεται ο πατος του ποτηριου) και ενα κουταλακι νες, τα ανακατευεις και βαζεις και το ζεστο νερο και ξανα ανακατεμα... αχχχ για μενα δεν υπαρχει πιο ωραιος καφες, αυτο πινω καθε πρωι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω νομιζω πρεπει να της κανεις μια κουβεντα...για να μην σε αγχωνει περισσοτερο...δεν μας φτανει το δικο μας αγχος, εχουμς και των αλωων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι πειτε κοριτσια!!!! εναν λοιπον...για σημερα δυο αχαχχααχχα!! δυσκολο να κοπει ο καφες...το τσιγαρο το εκοψα..με τον καφε...εχω θεμα...αν δν πιω...σκοτωνω κυριολεκτικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη μου σε ρωταει μονο αν εχετε κανενα νεο? πες την τι νεο να εχουμε καθε μερα, αν ειναι κατι θα σε πουμε 

αχ κυριακη μου και εγω εκοψα καπνισμα αλλα καφε δεν μπορω θελω ενα την ημερα 

Επεξεργάστηκε από Cybele
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ρωταει την μανα μου και τις λεει τι νεα να εχουμε τα ιδια στον αντρα μου ρωταει χειβπαιδι ειναι εγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη μου σε ρωταει μονο αν εχετε κανενα νεο? πες την τι νεο να εχουμε καθε μερα, αν ειναι κατι θα σε πουμε 

αχ κυριακη μου και εγω εκοψα καπνισμα αλλα καφε δεν μπορω θελω ενα την ημερα 

πόσα κοινα ποια...ποσα???? :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωωω χαρηκα τοσο για την αυχενική σου!! Αν σου πω οτι ήμουν σίγουρη για το κοριτσάκι. Οπως και για την Θετις είμαι σίγουρη πως εχει κοριτσάκι!! Ολα καλα θα πανε. Κανένα άγχος εσεις να μην εχετε γιατί ολα ειναι καλα απο την αρχή. Ακομα και οι αιμορραγίες σου ειδες απ την αρχή πως δεν είναι τίποτα! Θα τον παρω αυριο και θα παω Δευτέρα. Ειμαι αποφασισμένη γι'αυτό. Αν τελικά παει καλα η εγκυμοσύνη (που δεν το πιστεύω) θα αλλαξω γιατρό. Ηδη έχω βρει 2 που μου ειπαν το οκ. Ο 2ος κιολας ειδικεύεται σε κυησεις υψηλού κινδύνου και μου ειπε πως με αναλαμβάνει . Απλα είναι νεαρός και λιγο αυτο με φοβίζει. Έρχεται ομως απο Γερμανία και εχει καλα μηχανηματα. Ο άλλος είναι παλια καραβανα και εχει ξεγεννησει την ανήψια του άντρα μου που ειχε 2 δυσκολες εγκυμοσύνες. Μάλιστα η 2η ηταν με διεισδυτικό πλακούντα και της έσωσε την μήτρα. Η κολλητή μου θελει να μιλήσει και στον δικο της που είναι σίγουρη πως και αυτος θα με αναλάβει. Δεν ξερω αν θέλω να παω μέχρι τη Δευτέρα σε αλλον. Φοβάμαι μην πάθω τα ιδια με την κορη μου και τελικα μπερδευτω χειρότερα. Κατα τα λεγόμενά του , εχει καλό μηχάνημα και εχει πολυ καλύτερη ευκρίνεια απ τα μηχανηματα του Ρέα . Να τον πιστέψω; Ξερω γω... Πριν 5χρ το εφερε οταν ηρθε απο την Αγγλία και εγκαταστάθηκε μονιμα εδω για να αναλάβει το ιατρείο του πατέρα του.
    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
    • Καλημέρα κι από μένα....όταν εγώ έχω συσπάσεις η πετρώνει η μισή κοιλιά(η δεξιά μεριά) η το κατω μέρος της κοιλιάς ..πάντα έτσι γίνεται σε μένα ...και δεν έχω καταλάβει ποτέ που είναι το κεφάλι και που τα πόδια😅😅😅... Όσον αφορά το κρεβατάκι εγώ στο πρώτο είχα πάρει μια κλασική κούνια όπου απλά κατέβαινε λίγο το κάγκελο...κι ευτυχώς δηλαδή που δεν την πήραμε κρεβατι γιατί ο γιος μου βγήκε πολύ ψηλός και μετά τα 2 δε χοραγε καθόλου στην κούνια και πήραμε κρεβάτι μονό κανονικό... Εν τω μεταξύ και μένα ο γιατρός μου Χε πει ότι το παιδί μπορεί να γυρίζει μέχρι το τέλος..απλά θα δυσκολεύεται γιατί είναι μεγάλο όχι ότι δε γίνεται όμως..γιατι κι εγώ όλο ρωταγα σε τι θέση είναι και μου λέει μην αγχώνεσαι από τώρα για αυτο @Katiana1987άντε ευχαριστησου τωρα τη θάλασσα χωρίς τύψεις...!!!μια χαρά προλαβαίνεις!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Κι εις ανώτερα!!! Μακάρι να μην ξανά χρειαστείς ημερολόγια και τεστάκια μέχρι να αποφασίσεις να ξανά δοκιμάσεις!
    • Καλημέρα κορίτσια. Έχουμε φτάσει αισίως στις 7 εβδομάδες και δόξα τον θεό όλα πηγαίνουν καλά!!!! Ωστόσο, το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως έχει φουσκώσει πολύ η κοιλιά μου και έχω συνεχώς το αίσθημα της πληρότητας (χωρίς πόνο). Αν είχα και άλλες εγκυμοσύνες στο ενεργητικό μου θα μπορούσα να εξηγήσω το τόσο απότομο φούσκωμα της κοιλιάς, αλλά τώρα??? Πραγματικά δεν είναι δυνατόν να φαίνεται η εγκυμοσύνη από τώρα. Έτσι δεν είναι??? Πείτε μου σας παρακαλώ, σας έχει τύχει??
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...