Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

μμμμμ εμμα τελειο ακουγεται!!! νικη εισαι τυχερη! αποψε θα μαγειρεψω και για αυριο, μαλλον αρακα θα κανω με αγκιναρες και καροτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ παιδια..τι ωραια φαγητα που λετε.. εμενα μου ζητησαν μακαρονια(ταλιατελες για την ακριβεια που τις εφτιαξε η πεθερα μου) με παρμεζανα κ κοκκινη σαλτσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή όρεξη κορίτσια.. εγώ πάω να μαγειρέψω τώρα... χουχούλιαζα στον "καναπεδακο"... έχει 6 βαθμούς εδώ... χειμώνιασε... σουτζουκάκια σμυρναίικα με πιλάφι το μενού σήμερα! καλο μεσημέρι σε όλες..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ΣΟΣ... εβγαλα κατι λευκα υγρα σε όλη την περιοχη.. δν μυριζουν..νιθω μια μικρη ενοχληση ομως κ λιγο πρηξιμο.. ειναι λευκα κ σα να εχεις σκουπισει την περιοχη με την πετσετα κ εχει αφησει υπολλειματα(αλλά δν ειναι..σαν κομμενο γιαουρτι ας πουμε).. να επικοινωνησω με το γιατρό??λέτε να φταιει η αντιβιωση γμτ?? θα κανω πλύσεις με χαμομηλι..κ χτες το βραδυ πλυθηκα με το σαπουνι για την ευαισθητη περιοχη κ με ετσουξε λίγο..μαλλον κατι παιζει με το px..πρεπει να εχει διαταραχθει λόγω αποβολης κ αντιβιωσης...τι να κάνω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να ειναι απο την αντιβιωση καλυτερα να ενημερώσεις τον γιατρο.εγω κορίτσια αυριο κατεβαίνω αθηνα στον γιατρο να δούμε πως κανω ωορρηξία κ να μου δώσει την prengly.μακαρι αυτος ο μήνας να ειναι ο τυχερός.κ λεω πριν τον γιατρο να παω απο την αγια ειρήνη Χρυσοβαλάντο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τρωω γιαουρτι καθε βραδυ... εκανα πλύσεις με χαμομυλι..θα δω πως θα πάει κ θα μιλησω με το γιατρο.θα περιμενω μεχρι το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα από την αντιβίωση θα είναι... Μην αγχώνεσαι... Γαλακτοκομικά full να καταναλώνεις...

Επεξεργάστηκε από admin
Μετατροπή Greeklish σε ελληνικά - παρακαλώ γράφετε στα ελληνικά!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα. Χάθηκα λίγο αλλα ειχα κοσμο χθες και σήμερα τώρα μαζεψα και περιμένω πάλι να έρθουν για καφέ σπίτι. Irina καλως ηρθες και σου εύχομαι τα καλύτερα κ γρήγορα. Κατερίνα μου να πας. Εγώ πήγα την πέμπτη και πήρα και το μήλο και τη ζώνη, που δεν την δίνουν σε όλους μόνο σε αυτές που απέβαλαν. Αυτό το σκ ηταν Harry Potter σκ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια έλεος.. δεν την παλεύω άλλο.. τόσα πολλά υγρά.. επειδή δεν θυμάμαι θέλω την βοήθεια σας.. πριν την περίοδο (αύριο περιμένω) έχουμε τόσα πολλά υγρά γενικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια..ευτυχως μετα το χαμομηλι..σταματησε..θα το ξανακανω κ σε καμια ωρα. το προλαβα στην αρχη! δν θελω να πάρω αλλα φαρμακα..πφφ... το ξερω πως ειναι απο την αντιβιωση γτ προσεχω πολυ γενικα.. γιαουρτι το βραδυ κ γαλα το πρωι... τεσπα... ευτυχως δειχνει πως σταματησε..αλλά εγω θα συνεχισω τις πλύσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια..ευτυχως μετα το χαμομηλι..σταματησε..θα το ξανακανω κ σε καμια ωρα. το προλαβα στην αρχη! δν θελω να πάρω αλλα φαρμακα..πφφ... το ξερω πως ειναι απο την αντιβιωση γτ προσεχω πολυ γενικα.. γιαουρτι το βραδυ κ γαλα το πρωι... τεσπα... ευτυχως δειχνει πως σταματησε..αλλά εγω θα συνεχισω τις πλύσεις..

να τις συνεχίσεις κι όλα καλά.. μην ανησυχείς..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειωσα και εγω με τις ντουλαπες κοριτσια, βγηκε η μεση μου πφφφφφ

κυριακη μαλλον απο την αντιβιωση ειναι, αλλα παρε καλου κακου τον ντοκ τηλ. με την αντιβιωση κοριτσια Ultra levure παντα εκτος απο γιαουρτακι!!!

κατερινα καλη αρχη στη νεα προσπαθεια!!!

χαπακι μου καλως ηρθες! πως περασατε? πως ηταν η σοκολατινα?

ιρινα κανονικα οταν κοντευει η κυρια με τα κοκκινα ο κολπος στεγνωνει, μακαρι να ειναι το σπορακι σας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εδω ειμαι και εγω πηγαμε για φαγητο κοιμηθηκα και λιγο και τωρα πινω καφεδακι.το μεσημερι που λεγαμε για το ποσο ευκολα πιανουμε σπορακι μαλλον δεν παζει πολυ μεγαλο ρολο η ηλικια εγω με μια μονο φορα το επιασα με την πρωτη αλλα .....

ειρηνη μου και εγω ξερω οτι οταν περιμενουμε την κακουργα δεν εχουμε υγρα.μακαρι κοριτσι μου να μην σου ερθει.

cybele εγω ακομη δεν τελειωσα με ντουλαπες  εχω να κανω και κεικ σημερα.Kυριακη μου κουραγιο θα τελειωσεις με την αντιβιωση και ολα θα πανε καλα.Κατερινα μου αν πας αναψε και για εμενα ενα κερακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ρε κοριτσια το πρωι πονουσα λες και θα ερχοταν η περιοδος και το στηθος πολυ πονο τα ποδια μου κομμενα.τωρα δεν ποναει ουτε η  κοιλια μου ουτε τα ποδια μου το στηθος λιγοτερο.με κοροιδευει η κοκκινοσκουφιτσα.μια εβδομαδα πριν τα εχετε αυτα τα συμπτωματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω tet παντα ποναω την ιδια στιγμη που ερχεται. καμια φορα την ιδια μερα μοναχα αλλα οχι τοσο νωρις... σου ευχομαι να ειναι για καλο τα πονακια σου..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
    • Καλημέρα κι από μένα....όταν εγώ έχω συσπάσεις η πετρώνει η μισή κοιλιά(η δεξιά μεριά) η το κατω μέρος της κοιλιάς ..πάντα έτσι γίνεται σε μένα ...και δεν έχω καταλάβει ποτέ που είναι το κεφάλι και που τα πόδια😅😅😅... Όσον αφορά το κρεβατάκι εγώ στο πρώτο είχα πάρει μια κλασική κούνια όπου απλά κατέβαινε λίγο το κάγκελο...κι ευτυχώς δηλαδή που δεν την πήραμε κρεβατι γιατί ο γιος μου βγήκε πολύ ψηλός και μετά τα 2 δε χοραγε καθόλου στην κούνια και πήραμε κρεβάτι μονό κανονικό... Εν τω μεταξύ και μένα ο γιατρός μου Χε πει ότι το παιδί μπορεί να γυρίζει μέχρι το τέλος..απλά θα δυσκολεύεται γιατί είναι μεγάλο όχι ότι δε γίνεται όμως..γιατι κι εγώ όλο ρωταγα σε τι θέση είναι και μου λέει μην αγχώνεσαι από τώρα για αυτο @Katiana1987άντε ευχαριστησου τωρα τη θάλασσα χωρίς τύψεις...!!!μια χαρά προλαβαίνεις!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Κι εις ανώτερα!!! Μακάρι να μην ξανά χρειαστείς ημερολόγια και τεστάκια μέχρι να αποφασίσεις να ξανά δοκιμάσεις!
    • Καλημέρα κορίτσια. Έχουμε φτάσει αισίως στις 7 εβδομάδες και δόξα τον θεό όλα πηγαίνουν καλά!!!! Ωστόσο, το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως έχει φουσκώσει πολύ η κοιλιά μου και έχω συνεχώς το αίσθημα της πληρότητας (χωρίς πόνο). Αν είχα και άλλες εγκυμοσύνες στο ενεργητικό μου θα μπορούσα να εξηγήσω το τόσο απότομο φούσκωμα της κοιλιάς, αλλά τώρα??? Πραγματικά δεν είναι δυνατόν να φαίνεται η εγκυμοσύνη από τώρα. Έτσι δεν είναι??? Πείτε μου σας παρακαλώ, σας έχει τύχει??
    • Καλημέρα κοριτσάρες μου! Πως είμαστε σήμερα;;; Εγώ εχθές μίλησα και με τους 2 γιατρούς και μου έδωσαν το οκ να μπω στη θάλασσα υπό προυποθέσεις φυσικά... Αλλά θα εκμεταλλευτώ τις τελευταιές μέρες εδώ όσο πιο πολύ μπορώ!!! Έκλεισα και ραντεβού με τη γιατρό στο Έλενα στις 10 Ιουλίου για να δει τις αιματολογικές και το doppler!  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...