Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

αυτες δν λένε κ πάντα την αληθεια...μια φιλη μου 33 κ με την πρωτη. αλλά αυτες στην τηλεοραση...δν θα ελεγαν ποτε οτι προσπαθησαν καιρο..όπως δν λένε κ για τις πλαστικες τα μποτοξ..κτλ.. εχεις τα ποδια τους???αυτες γτ δν εχουν ευρυαγγειες??? ραγαδες??? χαλαρωση???τα ποδια τους ειναι σαν 20 χρονης!! ειναι δυνατον???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται,οτι ως προς την εικονα τους πρεπει να ειναι αψογες..απλα εβλεπα την ελενη μια μερα που εκανα ζαπιγκ και ειχε αυτο το θεμα, που μας ενδιαφερει ολες...και η ελενη εμμεσως πλην σαφως ειπς οτι της πηρε πανω απο χρονο...για αυτο... Τωρα τι οντως εγινε, που να ξερουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται,οτι ως προς την εικονα τους πρεπει να ειναι αψογες..απλα εβλεπα την ελενη μια μερα που εκανα ζαπιγκ και ειχε αυτο το θεμα, που μας ενδιαφερει ολες...και η ελενη εμμεσως πλην σαφως ειπς οτι της πηρε πανω απο χρονο...για αυτο... Τωρα τι οντως εγινε, που να ξερουμε...

Φήμες λένε πως η Ελένη εκανε εξωσωματική... Νίκη μου δν πειραζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη ορεξη τετ...αχχ βρε κυριακη μου σημασια,εχει οτι καταφερε η γυναικα,αυτο που ηθελε και ας παιδευτηκε...ας επιστρεψουμε στα δικα μας τωρα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη ορεξη τετ...αχχ βρε κυριακη μου σημασια,εχει οτι καταφερε η γυναικα,αυτο που ηθελε και ας παιδευτηκε...ας επιστρεψουμε στα δικα μας τωρα :-)

εννοειται αυτό! πραγματικά δν πιστευω οτι εχει να κάνει με την ηλικία! κάτι μου λέει πως το εχουμε όλες μας αυτο το μηνα...λες να ειναι το κερακι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τετ μια χαρα ηλικια ο γιατρος μου λεει οτι μεχρι τα 41 υπαρχουν πολλες πιθανοτητες για φυσικη συλληψη, οσο για την ελενη, αυτη εχει τα λεφτα κανει οτι θελει και 5ο και 6ο και γιατρους πανω απο το κεφαλι της :lol:

νικη εισαι η βενιαμιν της παρεας !

και εγω φτιαχνω πιλαφι τωρα και σε λιγο θα βαλω και τα καλαμαρακια, στις ντουλαπες εφτασα στη μεση ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ελένη εκανε εξωσωματική 7 φορές η.καγια εμεινε γρήγορα. Δεν πεζει ρολο η ηλικια θελειση θέλει κορίτσια

συμφωνω κ εγω.. απλά στην τηλεόραση τα παρουσιάζουν όλα ροδινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τετ μια χαρα ηλικια ο γιατρος μου λεει οτι μεχρι τα 41 υπαρχουν πολλες πιθανοτητες για φυσικη συλληψη, οσο για την ελενη, αυτη εχει τα λεφτα κανει οτι θελει και 5ο και 6ο και γιατρους πανω απο το κεφαλι της :lol:

νικη εισαι η βενιαμιν της παρεας !

και εγω φτιαχνω πιλαφι τωρα και σε λιγο θα βαλω και τα καλαμαρακια, στις ντουλαπες εφτασα στη μεση ουφ

μπράβο!!! εισαι κ εσυ νοικοκυρά!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο!!! εισαι κ εσυ νοικοκυρά!!! :)

ειμαστε ολες εδω απο οτι ειδα φτου φτου μη μας ματιαξω! τυχερα (θα) ειναι τα παιδακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμεβα μου έφερε εφερε η πεθερα μου 3 σούπες και η ποσότητα της καθε μιας ειναι για ενα στρατό..χαχα σε ταπερακια στην κατάψυξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
    • Καλημέρα κι από μένα....όταν εγώ έχω συσπάσεις η πετρώνει η μισή κοιλιά(η δεξιά μεριά) η το κατω μέρος της κοιλιάς ..πάντα έτσι γίνεται σε μένα ...και δεν έχω καταλάβει ποτέ που είναι το κεφάλι και που τα πόδια😅😅😅... Όσον αφορά το κρεβατάκι εγώ στο πρώτο είχα πάρει μια κλασική κούνια όπου απλά κατέβαινε λίγο το κάγκελο...κι ευτυχώς δηλαδή που δεν την πήραμε κρεβατι γιατί ο γιος μου βγήκε πολύ ψηλός και μετά τα 2 δε χοραγε καθόλου στην κούνια και πήραμε κρεβάτι μονό κανονικό... Εν τω μεταξύ και μένα ο γιατρός μου Χε πει ότι το παιδί μπορεί να γυρίζει μέχρι το τέλος..απλά θα δυσκολεύεται γιατί είναι μεγάλο όχι ότι δε γίνεται όμως..γιατι κι εγώ όλο ρωταγα σε τι θέση είναι και μου λέει μην αγχώνεσαι από τώρα για αυτο @Katiana1987άντε ευχαριστησου τωρα τη θάλασσα χωρίς τύψεις...!!!μια χαρά προλαβαίνεις!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Κι εις ανώτερα!!! Μακάρι να μην ξανά χρειαστείς ημερολόγια και τεστάκια μέχρι να αποφασίσεις να ξανά δοκιμάσεις!
    • Καλημέρα κορίτσια. Έχουμε φτάσει αισίως στις 7 εβδομάδες και δόξα τον θεό όλα πηγαίνουν καλά!!!! Ωστόσο, το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως έχει φουσκώσει πολύ η κοιλιά μου και έχω συνεχώς το αίσθημα της πληρότητας (χωρίς πόνο). Αν είχα και άλλες εγκυμοσύνες στο ενεργητικό μου θα μπορούσα να εξηγήσω το τόσο απότομο φούσκωμα της κοιλιάς, αλλά τώρα??? Πραγματικά δεν είναι δυνατόν να φαίνεται η εγκυμοσύνη από τώρα. Έτσι δεν είναι??? Πείτε μου σας παρακαλώ, σας έχει τύχει??
    • Καλημέρα κοριτσάρες μου! Πως είμαστε σήμερα;;; Εγώ εχθές μίλησα και με τους 2 γιατρούς και μου έδωσαν το οκ να μπω στη θάλασσα υπό προυποθέσεις φυσικά... Αλλά θα εκμεταλλευτώ τις τελευταιές μέρες εδώ όσο πιο πολύ μπορώ!!! Έκλεισα και ραντεβού με τη γιατρό στο Έλενα στις 10 Ιουλίου για να δει τις αιματολογικές και το doppler!  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...