Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

κοριτσια κοριτσια αυτο τον μηνα νομιζω οτι ολες θα εχουμε καλα αποτελεσματα βγαζω λιγο τον εαυτο μου απ'εξω γιατι αν δεν ερθει το αλλο Σαββατο δεν μπορω να πω οτι εχω καθυστεριση.πεταξα και ενα σπυρακι στο πιγουνι:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evgala ki egw 3 mikra spurakia tin proigoumeni evdomada kai pleon eksafanistikan... pou kanonika ante na vgalw 1 me to zori otan exw periodo... kai mporw na pw pws uparxei kai mia mikri suxnoouria.... ax.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαζι με αυτες Κυριακη μου θα τρελλαθω και εγω στο τελος.δεν θυμαμαι και πως ημουν την προηγουμενη φορα γιατι ετρεχα για την μαμα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιρινα πως ειναι η ζωη στη Γερμανια?? πως σου φαινεται?

kala einai apla thelei xrono na sunithiseis... den exei kamia sxesi me tin ellada mas alla ti na kaneis......

Επεξεργάστηκε από irina
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εγω θα γινω λιγο απαισιοδοξη και θα πω οτι δεν περιμενω θετικο αποτελεσμα μεχρι Δεκςμβριο αλλα απλα ανυπομονω να περασουν οι μηνες για να κανουμε τις εξετασεις και να δουμε τι εχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυριακη μου λογικα ναι, αφου ειχες τοσα διαφανα, μακαρι να ειναι ο τυχερος σας μηνας!!

αχαχαχαχ εμμα μου με εκανες και γελασα, λες αναλογα την πλευρα να αλλαζουν τα συμπτωματα του στηθους; σε ευχαριστω φιλεναδα μ εφυγες αρκετο αγχος! 

τετ ειχα διαβασει οτι το στηθος ποναει λογω ανεβασμενης προγεστερονης, και λεω για να μη με ποναει δεν εχω ανεβασμενη προγεστερονη αρα ουτε εγκυμοσυνη :lol:

και εγω στο κλαπ των 28! γιναμε 4!!!

Επεξεργάστηκε από Cybele
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμμα μου και εγω λεω μεχρι να περασει το εξαμηνο που ειπε ο ουρολογος δεν εχω πολλες ελπιδες! αλλα καμια φορα ποτε δεν ξερεις, τωρα ειμαι αισιοδοξη θα με δω σε μια βδομαδα που θα κοντευει η κοκκινη τι θα λεω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χωναι ειμαστε οι 4 σωματοφυλακες και η κακκουλα ειναι η περιοδος...κυριακη μου το λεω με απολυτξ συναισθηση και χωρις στεναχωρια...cybele μου σιγουρα δν πειραζει γιατι εγω οταν ειχα ωοορηξια απο δεξια μου την εντοπισε ο γθναικολος και ολα οκ...και δεν εχω πονους ουτε στη κοιλια ουτε στο στηθος παρα ελαχιστα, αντιθετα με οταν γινςται στα αριστερα που υποφερω!! Αντε cybele μου ολα να πανε κατ'ευχην!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχ εμμα μου!!!! καλα τα λες!!!! πορθος, αθως, αραμις και νταρντανιαν εναντια στην κυρια με τα κοκκινα, να την πουμε μιλαιδη?? :lol:

για να δουμε, γιατι πονακια εχω, χτες με τρελανε στο τσακ γλυτωσα το παυσιπονο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε Κυριακη θα κανουμε για σενα μια εξαιρεση...ετσι cybele μου...η μυλαιδη...εγω νομιζω ειναι θετικες οι ενοχλησεις και μη παιρνεις παυσιπονα μεχρι να δεις τη μυλαιδη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
    • Καλημέρα κι από μένα....όταν εγώ έχω συσπάσεις η πετρώνει η μισή κοιλιά(η δεξιά μεριά) η το κατω μέρος της κοιλιάς ..πάντα έτσι γίνεται σε μένα ...και δεν έχω καταλάβει ποτέ που είναι το κεφάλι και που τα πόδια😅😅😅... Όσον αφορά το κρεβατάκι εγώ στο πρώτο είχα πάρει μια κλασική κούνια όπου απλά κατέβαινε λίγο το κάγκελο...κι ευτυχώς δηλαδή που δεν την πήραμε κρεβατι γιατί ο γιος μου βγήκε πολύ ψηλός και μετά τα 2 δε χοραγε καθόλου στην κούνια και πήραμε κρεβάτι μονό κανονικό... Εν τω μεταξύ και μένα ο γιατρός μου Χε πει ότι το παιδί μπορεί να γυρίζει μέχρι το τέλος..απλά θα δυσκολεύεται γιατί είναι μεγάλο όχι ότι δε γίνεται όμως..γιατι κι εγώ όλο ρωταγα σε τι θέση είναι και μου λέει μην αγχώνεσαι από τώρα για αυτο @Katiana1987άντε ευχαριστησου τωρα τη θάλασσα χωρίς τύψεις...!!!μια χαρά προλαβαίνεις!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Κι εις ανώτερα!!! Μακάρι να μην ξανά χρειαστείς ημερολόγια και τεστάκια μέχρι να αποφασίσεις να ξανά δοκιμάσεις!
    • Καλημέρα κορίτσια. Έχουμε φτάσει αισίως στις 7 εβδομάδες και δόξα τον θεό όλα πηγαίνουν καλά!!!! Ωστόσο, το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως έχει φουσκώσει πολύ η κοιλιά μου και έχω συνεχώς το αίσθημα της πληρότητας (χωρίς πόνο). Αν είχα και άλλες εγκυμοσύνες στο ενεργητικό μου θα μπορούσα να εξηγήσω το τόσο απότομο φούσκωμα της κοιλιάς, αλλά τώρα??? Πραγματικά δεν είναι δυνατόν να φαίνεται η εγκυμοσύνη από τώρα. Έτσι δεν είναι??? Πείτε μου σας παρακαλώ, σας έχει τύχει??
    • Καλημέρα κοριτσάρες μου! Πως είμαστε σήμερα;;; Εγώ εχθές μίλησα και με τους 2 γιατρούς και μου έδωσαν το οκ να μπω στη θάλασσα υπό προυποθέσεις φυσικά... Αλλά θα εκμεταλλευτώ τις τελευταιές μέρες εδώ όσο πιο πολύ μπορώ!!! Έκλεισα και ραντεβού με τη γιατρό στο Έλενα στις 10 Ιουλίου για να δει τις αιματολογικές και το doppler!  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...