Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

εφτιαξα μελιτζανες με πατατουλες στο φουρνο κυριακη μου! καλα θα ηταν να τρωγαμε μαφινς και να πιναμε τον καφε μας!

κελλυ και εγω θα περιμενα 1-2 μερες ακομα! 

νομιζω θα ακολουθησω την πορτιερισσα μας και θα παω για υπνο, θα τα πουμε αυριο το πρωι κοριτσια μου! φιλακια σε ολες!!!!

οταν το δεις...στειλε μου τη συνταγη....ενδιαφερον πιατο..κ η μελιτζανα...γεματη βιταμινες!!!! θα περιμενω το πρωι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχθες ιδσ οτι ειμουν και εκανα καισαρική και προψθες ειδα οτι γενουσα φυσιολογικά και εκανα και χαβαλε λεει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχια...μακαρι!!!!!!! μονο μην το σκεφτεσαι ολη την ωρα... θα ερθει!!!! θα πάω κ εγω να μας αναψω ενα κερακι το πρωι οπως θα γυρισω απο το σχολειο!!!! ενα για την καθεμια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια... μετα απο αποβολή πότε πεφτουν οι ορμονες????

βγαζω τριχες καθε μερα.. τα φρυδια μου τα εβγαζα μια στο τοσο κ απο τη μερα που εμεινα εγκυος μεχρι κ σημερα...8 μερες μετα την αποβολη... συνεχιζεται το ιδιο βιολι... 

σημερα ξυριζομαι αυριο βγαινουν... μουστακι πηγουνι..που εγω δν εψω τριχες...ελαχιστες...ολο βγαζω... και ολο τις βγαζω κ εκει ξαναβγαινουν σε 2 μερες... πότε θα σταματησει αυτό?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη....!! εγω σφουγγαριζω τωρα... μαρεσει παντα το βραδυ γτ μυριζει ομορφα το πρωι κ διατηρειται σχεδον μιαμερα καθαρο αχαχα! αφου ολοι κοιμουνται!αχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δική μου εισαι εσυ!! χαχαχα το πρωι θελω να κοιμαμαι κ το βραδυ εχω ενεργεια να κανω τα παντα...μόλις πεσει ο ηλιος...με πιανει!!αχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω για υπνο καληνύχτα..

καληνυχτα Νίκη μου... κ εγω θα πάω σε μιση ωρα.. περιμενω να σχολασει ο συζυγος να παω να τον πάρω.. εχουμε ενα αυτοκινητο..κ κανω τον ταξιτζη γτ εχει η μικρη δραστηριοτητες κ το χρειαζομαι... φιλακια πολλά.. καληνυχτα κ καλη ξεκουραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!! Ως πορτιερισσα ειπα να ανοιξω το μαγαζι...Νικη και,Ευτυχια μικρα μου βαμπιρακια που μου εχετε ενεργεια τη νυχτα, πως ειστε? Ευτυχια μου ποση ελπιδα μου εδωσες και μενα...Κελλυ μου, μου αρεσουν πολυ αυτα που διαβαζω...μακαρι κοπελα μου για να παιρνουμε σειρα μια μια...cybele μου καλημερα και γεια στα χερακια σου και σενα!!

Επεξεργάστηκε από Emma2015
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Έκανα το τεστ βγήκε θετικό. Πάω για χοριακη. Αχ κάντε μια προσευχή να μην έκανε λάθος το τεστ. Τρέμω ολόκληρη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εγω εκανα τον νυχτοφιλακα σημερα.. δεν εχω κοιμηθεί καθολου περιμενω να ερθει ο αντρας μου να μου φερει για τιν μυτη..

 

Kelly με το καλο χαρικα παρα πολυ.....!!! Ολλα καλα θα πάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...