Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Ενα καταλαβαίνω ότι εδώ τουλάχιστον ενθαρρύνουμε η μία την άλλη άσχετα αν εμείς οι ίδιες το αγχος το έχουμε έτσι κ αλλιως????. Καλημέρα σε όλες κ μην απογοητεύστε!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά τετ ετοιμαζόμαστε για γλέντι αυτες τις μερες και θα ξεχνιέμαι..!! Θα ερθουν μεσα στην εβδομάδα το τεστ και θα το κάνω.! Αν βγει και παλι αρνιτικο δεν ξερω τι θα κανω φοβάμαι να πω την αλήθεια.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rakoun καλά να περάσεις κ απόλαυσε το ταξίδι ότι είναι να γίνει θα γίνει. Niki μήπως να ρώταγες τον γιατρό σου? Είναι πολλές οι μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικουλα εγω περιμενω τις γονιμες απο αυριο στον αγωνα παλι.καμια φορα λεω τι αγχωνομαι οτι  θελει ας γινει.μολις γυρισει ο γιατρος σου να πας να σε δει καταλαβαινω τον φοβο σουαλλα και την απογοητευση που μπορει να νιωσεις αλλα σκεψου δεν εχεις και κανενα προβλημα ολα καλα ειναι.   μια φιλη μου που προσπαθουσε 4 χρονια και πηγε τελικα στο γιατρο για να δει τι εχει και δεν μενει εγκυος ειχε και καθηστεριση εκεινο το  μηνα νομιζε οτι ειχε κυστη γιαυτο και η καθυστεριση ελεγε.τελικα ομως ηταν εγκυος.χαρα στην υπομομονη σου παντως βρε πουλακι μου με τοσες μερες καθυστερισης εγω θα ειχα σκασει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι με wifi  στο ξενοδοχείο και είπα να σας πω μια καλημέρα!!! 

Άφαντη σε μένα και ο άντρας μιυ με έβαλε σε σκέψεις...  Μην είναι μάπα το τεστ που εξανα; 

Τυπου λωρίδα είναι και το πήραμε ονλαιν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου εύχομαι μέσα απ΄την καρδιά μου να πάνε όλα κατ ευχήν. Εγώ να σου πω δε θα άντεχα και θα έπαιρνα άλλο. Αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα!!!

Ότι και να κάνεις να περάσεις καλά εκεί που πήγες και να σου ανέβει ακόμα περισσότερο η διάθεση από το θετικό τεστ!!!( Αν τελικά κάνεις):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια καλη εβδομαδα!!! 

νικη θαυμαζω την υπομονη σου, ευχομαι να σε ανταμιψει με ευχαριστα νεα! 

ρακουν αν ημουν στη θεση σου θα επερνα ενα τεστ απο φαρμακειο εκει, μπας και το εξωτερικο φερει λιγο γουρι :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! τι κανετε;;; χτες ειχα πιαστει με εξωτερικες και εσωτερικες δουλειες του σπιτιου και σημερα λεω να συνεχισω με το μπαλκονομποστανι μου! 

demistress καλως ηρθες και καλα αποτελεσματα συντομα! προσπαθησε να μην αγχωνεσαι οσο γινεται, εισαι στην αρχη, απολαυσε τον αντρουλη σου και θα ρθει μονο του... μη σκεφτεσαι απο τωρα το "αν δεν ερθει"

Katerina2015 ολα αυτα που περιγραφεις ειναι ενθαρρυντικα, αλλα δυστυχως, τα συμπτωματα της ακατονομαστης ειναι σχεδον ιδια με την αρχη μιας εγκυμοσυνης, την εχω πατησει πολλες φορες μεσα στον 1μιση χρονο προσπαθειας με τα συμπτωματα, ακομη και με καθυστερηση, κανε λιγη υπομονη και θα μαθεις συντομα, ευχομαι να ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης!!!! 

Happaki ο γιατρος μου μας εχει πει το μερα παρα μερα και στις γονιμες αν θελουμε και καθημερινα μια φορα ανα 24ωρο ομως, φυσικα εχουμε δοκιμασει τα παντα, μερα παρα μερα, καθημερινα και πλεον πιστευω οτι ο παραγοντας τυχης καθως και συγχρονισμου παιζει μεγαλο ρολο

Veloudenia γιατι ??? ;;) προσπαθησε να το ξεχασεις, πες πως δεν εγινε ποτε αυτο το τεστ, ηταν και πολυ νωρις και ηταν και χωρις πρωινα ουρα, η πεμπτη κοντα ειναι ;) 

εγω κοριτσια ολο μαλλωνω τον εαυτο μου, γιατι εφτασα σε σημειο που ξεκιναω παντα με αρνητικες σκεψεις και ξερω οτι δεν πρεπει... αλλα ολο σκεφτομαι ποτε επιτελους θα μας κανει την τιμη; και τι το διαφορετικο θα γινει αυτο το μηνα και δε θα ρθει η ακατονομαστη; ετοιμη απο τωρα και την περιμενω για τον οκτωβρη...

ΤΕΤ σε καταλαμβαινω απολυτα, νομιζω και οι δυο μας θελουμε ξυλο να συνελθουμε:lol: 

ρακουν καλο ταξιδι!!!!!

 

 

Επεξεργάστηκε από Veloudenia
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia. Thetiki energia xriazomaste...k as efxithoume gia to kalitero afton ton mina...Cybele exis dikio :) kalitera na xexasw to testaki ekino..ekana vlakia to paradexome. 

Demistress ontos eprepe na xrisimopiisw ta prwta proina oura...alla i anipomonisia me efage...

Tha prospathisw na perimenw mexri tin Pempti pou perimenw gia na kanw allo...pantos i kilia pristike kapos k me ponai san na exw periodo ...tora i tha erthi noritera i akatanomasti i kati pezi eki katw...

Rakoun.. exis poli ipomoni:) pos antexis???nomizw prepi na didaxtoume emis oi anipomones apo sena...pou prin tin kathisterisi oxi mono kanoume test to kanoume k lathos ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cybele efxaristw gia tin thetiki energia. To idio efxone k se esena k se ola ta koritsia pou theloun toso ena moraki...otan emina egkios tin kori mou pantos den ixa katholou agxos...tora kamia sxesi ... exo para poli:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ....βλέπω παλιές και νέες εν δράση!

Ρακούν δεν κάνεις καινούργιο τεστ να σιγουρευτείς βρε πουλάκι μου , να σου φύγει και το άγχος είμαι - δεν είμαι, που σου τρώει την ψυχούλα!

Νίκη μου εύχομαι μόνο καλά αποτελέσματα!

Εγώ είμαι στην 21η ημέρα του κύκλου, και ελπίζω η θεραπεία με primolut και seprafar να έπιασε τόπο αυτό τον μήνα...σε δέκα μέρες αποφάσισα ότι αν δεν μου έρθει περίοδος να κάνω τεστ, λέτε να είναι νωρίς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιποτα βελουδενια μου!!! μακαρι να ρθει και το δικο μου, αν και πιστευω απο την κινα ερχεται με χελωνα :lol: 

να μην αγχωνεσαι οσο γινεται, εμεινες μια φορα θα ξαναμεινεις, ισως σε πεδεψει λιγο το δευτερο αλλα θα ρθει, αν οχι αυτο το μηνα τον επομενο, πρεπει να ειμαστε προετοιμασμενες και για θετικα και για αρνητικα, εγω περασα στα μονο αρνητικα και προσπαθω να ξαναβρω θετικη σκεψη ...

κελλυ καλημερα!!!! και καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!

Κέλλυ μου για μένα είναι μία χαρά σε δέκα μέρες αν το κάνεις εξάλλου τα τεστ δείχνουν μέχρι και 4 μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία. Το θέμα είναι να είσαι χαλαρή αυτές τις μέρες και ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...