Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Επισης κοριτσια μου βοηθαει ν με ταγκαρετε με @ οταν γραφετε γ ημερομηνιες νεων υπερηχων γ ν μην τα χανω...😊 ❤️❤️❤️❤️❤️
    • Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα πώς νιώθεις..ο χρόνος να περνάει και να μην έρχεται η εγκυμοσύνη..κι ανεβαίνετε έναν γολγοθά με εξετάσεις και γιατρούς.. σίγουρα έχεις δίκιο να εκνευρίζεσαι που βλέπεις ότι εσύ το προσπαθείς πολύ ενώ ο σύζυγος όχι.. πιστεύω όμως από αυτά που γράφεις ότι του είναι πολύ δύσκολο να διαχειριστεί αυτό που του συμβαίνει..ο ανδρισμός δεν κρίνεται από το σπέρμα, αλλά οι περισσότεροι πέφτουν σε αυτή την παγίδα δυστυχώς.. πρέπει να είσαι δίπλα του να τον βοηθήσεις να το ξεπεράσει και εσύ με τον τρόπο σου θα τα βάλεις όλα σε τάξη.. πχ κλείσε εσύ την εξέταση κι άσε τον να γκρινιάζει..δώστου εσύ τις βιταμίνες αν τις ξεχνάει..ξέρω ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο για σένα, αλλά έτσι θα πετύχεις τον στόχο σου.. αν σε παρηγορεί ξέρω άντρες διαμάντια που μόλις άκουσαν για αυτή την εξέταση βγάλανε απίστευτη άρνηση! Τι να τους κάνουμε.. άντρες 🤷 Τώρα όσον αφορά στην εξωσωματική, αφού εσύ έχεις καλές εξετάσεις, μπορείς να περιμένεις ένα τρίμηνο, ή σε αυτό το διάστημα να αρχίζεις να ετοιμάζεις τα χαρτιά της επιτροπής γτ έχει μία χρονοβόρα διαδικασία, οπότε αν δεν προκύψει εγκυμοσύνη προχωράς στην εξωσωματική η οποία και θα πετύχει, εφόσον εσύ δεν έχεις θέμα, το σπέρμα δε μας νοιάζει τόσο, ένα καλό σπερματοζωάριο χρειάζεται μόνο..   
    • Πήγε τέλεια!! Είμαστε πολύ καλά και οι δύο!!Ολο και πιο μπροστά με βγάζει και θα πρέπει να αλλάξω ομάδα αν συνεχίσουμε έτσι και να μπω στου Ιανουαρίου😂Είμαι 9+5 και αυχενική στις 24/7!!
    • Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶 @ΛΕΥΚΗ Επόμενος υπέρηχος ;;   @elenitsa2. Επόμενος υπέρηχος 10/07   @Antonia2 Επόμενος υπέρηχος 10/07   @annitakianna Επόμενος υπέρηχος 15/07   @Xrisa95 Υπέρηχος 18/07-Αυχενική 06/08   @Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;   @Elenaki_ Επόμενος υπέρηχος
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...