Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποναω Αλλα Δεν Μου Ερχεται


Recommended Posts

καλησπέρα....επειδη δεν ξερω τι αλλο να πω θα μπω κατευθειαν στο θεμα..
Εχω κυκλο 28 ημερων και παντα ειμαι συνεπης..αυτη τη φορα ομως εχω καθυστερηση 6 ημερων..Μεχρι χθες δεν ανησυχουσα γιατι εδω και 2 ημερες εχω πονους περιοδου(ελαφριους και οχι τοσο συχνοι-π.χ. πονοι στη μεση,τσιμπηματα στην κοιλια) αλλα αρχισα να φοβαμαι γιατι δεν εχω αλλα συμπτωματα οπως πρησμενο στηθος....και επισης ενω ποναω δεν ερχεται..γιατι?? Απο την αλλη ομως ουτε συμπτωματα εγκυμοσυνης εχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Να προσθέσω οτι τις περισσοτερες φορες η επαφη ηταν με προφυλαξεις..Και επισης οτι στην προηγουμενη κυηση δεν ειχα συμπτωματα του στυλ ναυτιες-ζαλαδες-ορεξεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μία χοριακή ή ένα τεστ εγκυμοσύνης θα δώσει τέλος στην αγωνία σου! Εύχομαι να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς! Μην βασίζεσαι σε συμπτώματα κλπ κάθε εγκυμοσύνη διαφέρει κι άλλωστε είναι πολύ νωρίς για συμπτώματα! Καλή τύχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα το predictor και εκανα σημερα το πρωι..Αρνητικο...Κρατησα το 2 σε περιπτωση που καθυστερησει και αλλο...αν και  με 6 μερες καθυστερηση αν ημουν εγκυος θα ειχε δειξει θετικο,δεν νομιζω να αλλαξει κατι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...