Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοριτσια Ειμαι Εγκυοοοοοοοςςςςςςς


magouliana

Recommended Posts

καλησπερα σημερα τρελαθηκα εκανα ενα τεστ εχτες και βγηκε θετικο αχνο...σημερα χωριακη 180 αν μπορειτε πειτε μου ποσο ειμαι περιπου με τιμη 180 και σημερα παρατηρησα οτι ειχα 1 σταγονα και πιο λιγο καφε πολυ λιγο μηπως ηταν απο το μηχανακι που πηγα στον γιατρο?ειναι πολυ χαμηλη 180????????/ ειμαι πολυ ανγχωμενη κοριτσια πειτε ,μου ευχαριστω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.gonimotita.org/%CE%B7-%CE%B2-%CF%87%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AE-%CE%B3%CE%BF%CE%BD%CE%B1%CE%B4%CE%BF%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%AF%CE%BD%CE%B7

 

Καλη εγκυμοσυνη και με ενα υγιεστατο μωρακι σου ευχομαι!

Η σταγονα καφε ειναι φυσιολογικη κατα πασα πιθανοτητα,ο γιατρος θα σου πει περισσοτερα.Συγχαρητηρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω καλη μου να σαι καλα και σενα να ναι καλα το νινακι σου διαβαζα πριν το τι παιζει ευχομαι να περασει γρηγορα και να σταματησει να ποναει το νινακι σου .....ΕΥΧΟΜΑΙ να ειναι οντως κατι φυσιολογικο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες μα ολες...λοιπον η καλυτερη συμβουλη ειναι τεστ ωορηξιας..να φανταστειτε εχω κυκλο 36-39 η και32 αλλα σπανια και τα αρχισα απο την 13 μερα εκανα εκανα,την 19 σταματαω να κανω τεστ γτ ετυχε κατι αλλα επαφες ειχα 17η μερα 18 19 και 22 νομιζω και τα ποδια ψηλα δεν πηγα να πλυθω ε κοριτσια επιασα...το πρωτο συμπτωμα ηταν το στηθος...απαξ και δειτε το περιγραμμα της θηλης σκουρα να ξερετε οτι ειναι μεγαλο σημαδι ελπιζω να βοηθησα σας φιλω ευχομαι να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α εγω δν το βλεπω σκουρο οποτε δν ειμαι χααχααχ.Τσαμπα τα ψηλα ποδια που κρατησα στις γονιμες μερες...μωρε ουτε κ εγω πλενομαι μετα κ ποδια ψηλα κρατω αλλα τιποτα....Μagouliana να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και να καμαρωσεις το μωρακι σου οπως οπως επιθυμεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...