Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια! Μαρίνα καλώς ηρθες με το καλο το μωρακι σου! από που εισαι εσυ? εγω από Καβάλα και μένω Θεσ/νίκη!

δε ξέρω κορίτσια αν ειναι ιδέα μου εχω κατι σκιρτίματα όταν ξαπλώνω ανάσκελα αλλα νομίζω οτι ειναι ακομα νωρις για να το νιώσω ! τωρα μπαινω στη 10 βδομ. τι να πω θα δείξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου Joana! και εγω θεσ/νικη ειμαι!και εσυ το δευτερο ε?ποσο ειναι το πρωτο σου???

λες να ναι το μπεμπε?μπορει...!αχ το θαυμα της  μητροτητας!!!θελω να το βιωσω μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο αυτη την εγκυμοσυνη και να πανε ολα τελεια!ανυπομονω για κλωτσιες παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!πλακωθηκα σε δουλειές κ έπεφτα ξερή απο την κούραση..να δω ποτε θα το τελειώσουμε πανω..μαρίνα τι έκπληξη!! καλώς μας ήρθες!!με το καλο το νίνα κι σου!τι κανει ο γιοκας σου?

Γιώργος εύχομαι όλα καλά να πάνε στις εξετάσεις σου!!καλη επιτυχία!!

Κατερίνα σοβαρά το ενιωσες? Κ εγώ είπα οτι ενιωσα κάτι χαμηλά στην κοιλιά αλλά λέω το έντερο θα ηταν..χαχαχα..

Μαρια που μένεις? δεν θυμάμαι αν είχες πει.. Ιωάννα πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες! ναι Μαρίνα το δευτερο η κορη μου ειναι σχεδόν 3.5.

Μαρία εγώ τωρα κανω μαρμελάδα φραουλα! τις ειχα ετοιμασει για να τις βρασω αλλά πηγαμε στις κουνιες και καθησαμε 3 ωρες

και πιάστικα τωρα.. αλλα ευτυχως κοιμηθηκα το μεσημερι αρκετα οπότε εχω αντοχές! εφτιαξε και ο αντρουλης μου μια πιτσα θα καθησουμε τωρα να τη τσακισουμε! χαχα! 

από δουλιες... εχω ενα σπιτι χαλια! δουλευα ολη τη βδομαδα και δεν εκανα τιποτα αυριο λεω να βαλω κανα σιδερο αλλα σκουπισμα και τα συναφη ο αντρας μου εγω δε πιανω... Η Τόνια που χαθηκε ρε παιδια? μιλαει καμια στο Fb? ανησυχω

[smilie=sad7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!Mwroudenia καλως ορισες!Να χαιρεσαι το παιδακι σου και με το καλο το δευτερο!Οι υπολοιπες τι κανετε;Νοιωθω υπεροχα σημερα!Θα παω σε λιγο μια βολτα στο τετραγωνο να παρω λιγο αερα και να ξεσκουριασω.Εχω πηξει ολη μερα μεσα με τα βιβλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!μια χαρα Delphine μου ο γιοκας μου!μεγαλωνει και ζωηρευει!!!αχαχχα εσενα η κορη σου?

αχ κοριτσια τι πονος στη μεση σημεραααααααααα και το στηθος τουμπανο!!!!

αυτο με τη μεση το ειχα και στην πρωτη μου εγκυμοσυνη.

Γεωργια φοιτητρια εισαι?γιατι διαβαζεις???

εγω θα δωσω μονο προφορικα στο proficiency γιατι μου ειχαν μεινει...το city&guilds.αν δεν τα δωσω τωρα που ειμαι στην αρχη μετα παει με 2 μωρα...που χρονος!

φιλιαααααααααα παω να κανω φαγακι...μακαρονια με κιμα σημερα εχει το μενου μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα....εμεις σημερα με τον αντρουλη μου καναμε γενικη το σπιτι...εχθες μας ηρθε σαν κεραμιδα η απολυση τιυ αλλα δεν το βαζουμε κατω για ολους εχει ο καλο θεουλης....

Πλεον βγαζω ματι οτι ειμαι εγκυος για αυτο δε θα πολυ κοκλοφορω μεχρι να κλεισω και τον 4ο και μετα να το λεω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου και καλο μηνα!!Πως ειστε;Mwroudenia πηγαινω στην σχολη νοσηλευτικης του νοσοκομειου μας και δινω τωρα τις τελικες εξετασεις του πτυχιου μου.Για να μην μπερδευτεις απο την ηλικια μου πηγα μεχρι την 1η λυκειου και μετα πηγα σε αυτη την σχολη.Κι εμενα η μεση μου ποναει και εχω ακομα αναγουλες.Κατερινα μου κι εγω ελεγα θα το κρατησω κρυφο αλλα η κοιλια φαινεται αρκετα και εχει γινει βουκινο σε ολη την γειτονια.Καλυτερα που καθομαι κι εγω μεσα γιατι δεν με πιανει το ματι τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! εμένα γιατί δε φαινεται ακομα η κοιλια μου? εχω απλά ενα φουσκωμα αλλα δε με περνας και για εγκυο τι να πω! και το περιμένω πως και πως να μεγαλωσει η κοιλια και να φαινομαι, όσο για το μάτι καλά κανετε και το σκεφτεστε. να αποφευγετε γειτονισες κατίνες που σχολιάζουν εγω εδω που μενω εχει ενα χρόνο που μετακομισα οποτε δεν εχω και ιδιαιτερες επαφες με γειτονες ενα γεια λεμε οποτε δε με πολυαπασχολει.. αλλα στο χωριο του αντρα μου οταν παμε θα κοιταω να κρυφτω οταν μεγαλωσει η κοιλια, ειναι πολυ κακο πραγμα το ματι. αν και ο καλός μου ο πεθερουλης φροντισε να το μαθει ολο το χωριο από την 5η κιόλας βδομάδα...ουτε στο γιατρο δεν ειχα προλάβει να πάω. ειναι απο τον διακαή του πόθο να βγάλει εγγονό και να πάρει και το όνομα! οπότε κρυφτω δε κρυφτώ το ένα και το αυτό! 

Κατερίνα τι εγινε με τον άντρα σου? Στεναχωρέθηκα τωρα. μη το βαζετε κατω δε θα σας αφησει ετσι ο Θεός

Μαρίνα με το καλό σημερα στον υπέρηχο! και εγω στην 6η βδομάδα πρωτοπήγα

Γιωργία εχω μια απορία!! Όλα αυτα τα γλυκα ποιος τα τρωει? και γιατι δεν τα πουλας???? Σπιτικα Παραδοσιακά Γλυκά της Γιωργίας!!! θα κανουν θραύση!!! Πως να μη σε ποναει  καλε η μεση μετα? Εγω μια καρυδοπιτα εκανα και ηθελα μια μερα να συνέλθω απ'την ορθοστασία!!   @-) Που σιγά το δύσκολο γλυκο! χιχι Σοβαρα τωρα.. ψαξτο να αρχισεις να τα πουλας αφού εχεις τετοιο ταλεντο γιατι να μην το εμεταλευτεις?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια....πως ειστε;

Ιωαννα μου λογικο ηταν καποια στιγμη να ερθει και η απολυση αφου δουλεια δεν υπηρχε.αλλα δεν μας φοβιζει διοτι υπαρχει θεος και εμειςβδεν θα κατσουμε απραγοι....

Δεν πειραζει που δεν φαινεται ακομα η κοιλιτσα σου δεν αργει ο καιρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!εχθες ακουσαμε μια μικρη καρδουλα να χτυπα για εμας!!!<3 <3 <3

ολα καλα ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!

σε 1 μηνα παλι ραντεβου!!!εχω ΠΗΤ 22-1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε μπραβο μωρουδελι..ολα καλα.....

Και εγψ εχθες ειχα πολλες συσπασεθς φοβηθηκα και πηγαμε στον γιατρο και ολα τελεια...καποια στιγμη ετσι οπως ξαπλωνα τεντωνω το χερι μου προς το κεφαλι και αμεσως το ιδιο εκανε και το μπεμπακι...εχθες το ειδα και στο ονειρο μου το ειχα ποση ωρα αγκαλια.....την πεμπτη θα παμε να το ξανα δουμε γιατι την παρασκευη φευγουμε εκδρομουλα αρα λεει ο γιατρουδακος μου αντε ελατε να το ακουσετε να φυγετε ηρεμοι....

Παιδια οι λαλλουνα και η τονινι τι κανουν;

Μαρακι γεια σου....

Δελφινακι μου τι κανεις;τρεχεις και δεν φτανεις;

Γεωργια μου ποτε τελειωνεις την εξεταστικη;

Ιωαννα μου γεια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!δεν έχω το λάπτοπ πόσες μέρες γιατί το δώσαμε για επισκευή..με το κινητό στο μα μυ δε βλέπω τι γράφω..Κατερίνα κρίμα για την απόλυση.. εύχομαι να βρεθεί αλλη δουλεια άμεσα..μαρίνα μια χαρά είναι ή κόρη μου..αχ τι ωραία που ακουσατε καρδουλα!!ποσο εβδομάδων είσαι?εγω στην 7η βδομάδα είχα παει για καρδουλα ..Μαρία καλημέρα είσαι καλά?Ιωάννα θα φανεί σε κάνα μήνα καλά καλα..εγώ που είμαι πολύ αδυνατη φάνηκε γρήγορα κ νομίζουν οτι είμαι 5 μηνών..χιχι...Γιώργια καλη επιτυχία στις εξετάσεις!! Ή Τόνια είναι καλά ..δεν προλαβαίνει να μπαίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα Κατερίνα μαζί γραφαμε..εχεις συσπάσεις? Εγώ όχι ακόμα..παρόλο που σηκωσα τούβλα κμπετα για να τα μαζεψω απο το πεζοδρόμιο είπα θα είμαι στο κρεβάτι για 3ις μέρες,αλλά ευτυχώς είμαι καλά..μονο το ισχυρό με πεθαίνει στον πόνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογω της ψυχολογιας μου εγιναν οι συσπασεθς. Ενιωθα εντονα τρυπηματα χαμηλα σε συνδιασμο με πονο στη μεση και τα ποδια...τωρα ηρεμησ και ειμαι μια χαρα...παμε και για μπανακι το σαββατοκυριαξο με ενα υπεροχο φιλικο ζευγαρι που θα χαλαρωσουμε και ηρεμησουμε ακομα περισσοτερο...μην ξανα ακουσω οτι σηκωσες τουβλα γιατι θα ρθω εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου.Με το διαβασμα δεν εχω πολυ χρονο για να μπαινω αλλα διαβαζω νεα σας.Τι κανετε;Εγω ανυπομονω να παω για αυχενικη σε 9 μερουλς(αντε να περασουν γρηγορα)!Κοριτσια μιλησα με την γυναικολο που σας ελεγα(σορρυ κιολας για την καθυστεριση).Μου ειπε πως θα κατσει αλλους δυο μηνες εδω και μετα φευγει στην Πατρα.Την ρωτησα αν μπορουσατε να ερθετε μεσα σε αυτο το διαστημα και μου ειπε πως λογο εγκυμοσυνης δεν γινεται,αλλωστε επρεπε να περασει και η φαση του θηλασμου για να πατε.Αμα θυμαμαι καλα απο θεσσαλονικη δεν ειστε;Θα σας πεφτει λιγο μακρια για οταν το αποφασισετε.Οποτε θελησετε παντως θα σας δωσω τον αριθμο.Να σας πω την αληθεια ομως δεν συμφερει,μονο τα πηγαινε ελα κοστιζουν αρκετα.Κι εγω ηθελα για την ευαισθητη περιοχη αλλα παπαλα...Ιωαννα μου σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.Εγω αυτα τα γλυκα τα φτιαχνω σαν χομπυ.Η οικογενεια μου τα λατρευει αποτε καταναλωνονται γρηγορα.Κατερινα μου 17/6 τελειωνω με την εξεταστικη(αμην και ποτε)!!!Λοιπον κατα τ'αλλα καλα ειμαι.Λιγο πονο στην μεση,καμια αναγουλα και συχνοουρια αυταααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δελφινακι 6+5 μερες ημουν χθες που ακουσαμε καρδουλα...αυριο μπαινω στην 7η.εχω και τικερακι! βρε συ τι σηκωνες???τουβλα???πλακα μας κανεις!!!κατσε καλα!

 

εγω τωρα εκανα δουλειες και ενιωσα τσιμπηματα και κανω διαλειμμα.

εχω τρομερη υπνηλια!!!

 

με το καλο η αυχενικη σου ΓΕωργια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!! Κατερίνα η Λαλουνα ειχε πει οτι δυστυχως απέβαλε αλλα θα μπαινει να βλεπει νεα μας.

Εγω αυριο θα παω για υπερηχο ελπιζω να ειναι ολα καλα! σε 2 βδομαδες αυχενική!!! ειδε καμία το φύλλο στην αυχενική? 

Ντελφιν τι να σου πω!!! συμφωνω με τις υπολοιπες! προσοχή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω....μπεμπακια καλημερα....

Ιωαννα μου εμας κατι ειδε να προεξεχει ο γιατρος στην αυχενικη αλλα μας ειπε δεν Ειναι τιποτα σιγουρο αρα καλυτερα να μη σας πω...γυρω στη 15η εβδομαδα μας ειπε οτι θα φανει με σιγουρια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...