Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

βαλαμε σε ασπρο τελικα γιατι το καφε ηταν συν 60 τα 100 ακριβοτερο..κ δεν θα ταιριιαζε με τους 2 οροφους πανω κατω που εχουμε ασπρα παραθυρα..παγωτομηχανη δεν θα επαιρνα για να πω την αληθεια..το σκανταλ κ της μηχανης παγωτο δεν τα αλλαζω!!!! [smilie=sunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κατερινα τι ωραια που πηγατε κ το ειδατε..εμενα μου φανηκε πως εχω πολυ καιρο να παω..κ εγω σκεφτομαι στην αυχενικη να βγαλω βιντεο!! την παρασκευη το πρωι θα παω στον γιατρο να δουμε πως παει κ λογικα σε 3ις βδομαδες θα ειναι κ η αυχενικη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελιές να τρυπώσω στην παρέα σας?? :-h  Είμαι η Αθηνά 33 ετών, έχω μια κορούλα που τον Ιούλιο κλείνει τα 4 και μόλις εχθές ανακάλυψα πως τον Ιανουάριο θα έχω και άλλο ζουζούνι να λατρεύω!!! Σήμερα θα πάμε το απόγευμα στη γυναικολόγο μας για να δούμε αν είναι όλα οκ.  Εύχομαι σε όλες καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ελπίζω από εδώ και πέρα να τα λέμε :x !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω αυτο λεω το παγωτο που αγιραζω μου αρεσει αλλα τωρα τελευταια ολοι παγωτομηχανες αγιραζουν.....σημερα πηγα για ψωνια πολλες ωρες και μολις εφτασα σπιτι πονουσα πολυ ευτυχως ξαπλωσα και περασαν...

Γεια σου αθηνα καλως ηρθες να σου ζησει η μικρη και γρηγορα να κρατας και το αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εγκυουλες μου!Αθηνα να χαιρεσαι την κορουλα σου και με το καλο και το δευτερο νινι!Κοριτσια εμενα απο χθες που σας ειπα για τον πονοκεφαλο ακομα δεν με εχει περασει.Αν με δειτε θα τρομαζεται!Κατασπρη με κατι μαυρους κυκλους....Δε μπορεσα το βραδυ να κοιμηθω καθολου,ξαπλωνα εκανα εμετο,καθηστη και ορθια ζαλαδα και μια απ'τα ιδια ειμαι και τωρα + η μεση που με ποναει...Μεχρι να με σταματησει ο πονοκεφαλος την εβαψα,αμα με πιασει κανει καμια εβδομαδα+ να φυγει....

 

Τι κανετε εσεις;Που χαθηκαν τα κοριτσακια μας;Δουλειες δουλειες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala ακομα να σου περασει????παρε ντεπόν ή παναντόλ εξτρα ίσως λίγο ηρεμήσεις.....εγω εφαγα παγωτάκι και ποναει πονάει πολυ πολύ η κοιλίτσα μου........αααουυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου αμα με πιασει ετσι ειναι..Και ντεπον πηρα και παναντολ πηρα.Ο γιατρος μου ειπε ενα μονο την ημερα απο αυτα.Εγω πηρα χθες παναντολ και σημερα και ντεπον και παναντολ.Δεν αντεχω αλλο.Αμα δεν παρω μεσουλιτ η αμοξιλ δεν παιζει να μου περασει,θα με τυρραναει για καμια εβδομαδα τωρα...ας ελπισω να μην τραβιξει τοσο πολυ.Παγωτακι εχω να φαω 2-3 μερες,απο τις αναγουλες δεν θελω τιποτα.Ανεβηκα στην ζυγαρια και αντι να βαζω χανω κιλα μεχρι στιγμης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πειράζει χανε κιλά για να μπορείς μετα να βάλεις όσα θέλεις....εμένα αν δεν κάνω λάθος μου είχε πει να παίρνω καθε 8ωρό....

μόλις περάσει το τρίμηνο θα μειωθούν οι ανακατοσούρες υπομονή.....εγω την παρασκευή το κλείνω και είμαι πολύ πολ΄΄υ καλύτερα....και θυμάμαι ότι και στην προηγούμενη στο 3,5 μήνα είχαν αρχίσει να υποχωρούν....υπομονή.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι κατερινα δινε μου κουραγιο γιατι δεν την παλευω!Δεν θελω να ειμαι ετσι στους αρραβωνες,θελω να τους χαρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! χαθηκα γιατι πηγα στα πατρια εδαφη για τις εκλογες.. εβαζε και ο πεθερος μου για δημοτικος συμβουλος (τελικα δε βγηκε!)και εκει δεν ειχα ιντερνετ..

Βάσω μου μη στεναχωριέσαι    όσο μπορεις κι εγω ειχα μια αποβολη πριν λιγο καιρο και ξαναεμεινα εγκυος.. θα δεις κι εσυ συντομα θα ξαναμεινεις

Χριστίνα και Αθηνα καλωςηρθατε στη παρεα μας και να χαιρεστε τα παιδακια σας εγω ειμαι η Ιωάννα 30 χρονων μενω Θεσσαλονίκη και περιμενω το δευτερο παιδάκι μου.

Ενω ξεκινησε καλα η εγκυμοσυνη μου εχει μια εβδομαδα που πραγματικα δεν την παλευω αλλο. Εχω συνεχεια αναγουλες ανακατευομαι εχω απαισια γευση στο στομα και που και που εχω και καουρες. πινω συνεχεια σοδες και λιγο ανακουφιζομαι προσωρινα αλλα μετα παλι τα ιδια.. και εγω Κατερίνα περιμενωνα περασει το τριμηνο να δουμε αν θα νιωσω καλυτερα..

Φιλια σε όλες τις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ απο μενα!!αθηνα καλως μας ηρθες!!!!να σου ζησει το κοριτσι κ καλη τελειομηνη εγκυμοσηνη να εχεις!!

Ασε ιωαννα κ εγω ετσι..οσο καλα ξεκινησα τοσο χαλια νιωθω καθε μερα..δεν εχω καθολου ορεξη για φαι..τρωω με το ζορι γιατι ειμαι που ειμαι αδυνατη ,εε μη γινω κ ακτινογραφια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα κ γιωργια καντε ενα ζεστο χαλαρωτικο μπανιο!!ανακουφιζει πολυ τον πονοκεφαλο..ριξτε ζεστο νερο στον αυχενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντελφιν εγω εχω πολυυυυ ορεξη για φαγητο γι'αυτο με πιανουν και καουρες γιατι ολη την ωρα τρωω.. εισαι πολυ τυχερη που ησουν ηδη αδυνατη οταν ξεκινησες την εγκυμοσυνη.. απο τη μια λεω να ειναι καλα το μπεμπακι μου κι ας παρω πολλα κιλα αλλα απο την αλλη με πιανει μια καταθλιψαρα ωρες ωρες δε θελω να μιλαω σε κανεναν. ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου με παραπανισια κιλα.  7 παραπανω απο το κανονικο μου και ηδη εχω παρει ενα.

τα βαζω με τον εαυτο μου που αφεθηκα μετα την αποβολη, με πηρε πολυ απο κατω και δεν με ενοιαζε τιποτα ειχα βουλιμικες τασεις και μετα εμεινα ξανα εγκυος... και τωρα ηρθε το καλοκαιρακι και δεν μπορω να το χαρω οπως θα θελα... 

 

παω για υπνο κοριτσια μαζι με την κορη μου σημερα να την προσεχω γιατι μολις της επεσε ο πυρετος 38.5 ανεβασε και  δε θα τη στειλω αυριο παιδικο 

Καληνυχτα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικούλια στο κοριτσάκι σου joanna και μη σε νιάζει για τα κιλά θα χαθούν μετα με το θηλασμό και το τρεξιμο....μπορεί το ένα κιλό που λες τωρα να είναι υγρά....

delphin μου περασε εμένα ο πονοκέφαλος να είναι καλά το παναντολ και η ξάπλα.....

το γαλα με φουσκώνει πάρα πάρα πολυ ακόμα και μετά απο πολύ ώρα νιώθω φουσκωμένη σαν μπαλόνι....

πωπω μολις σκεφτηκα πόσο καιρό έχουμε ακόμα και με έπιασε καταθληψη....πωπω πως θα περάσει ο καιρός....εσείς πως την παλεύετε με το θέμα χρόνου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Γεωργια κι εγω εχω ημικρανιες απο μικρη.Βεβαια παιρνε παιρνε χαπια τα συνηθησε ο οργανισμος και δεν με πιανει τιποτα τωρα.Με το καιρο θα το συνηθησεις.Ειναι πολυ δυσκολο πραγματικα σε καταλαβαινω.Οταν ξεκιναει δεν σταματαει.Εχω εχω βρει τωρα αλλο κολπο.Οταν με πιανει καθαριζω τον παγκο της κουζινας με ξυδι(το οποιο απεχθανομαι)με πιανει αναγουλα,κανω 2-3 φορες εμετο και μετα περναει λιγακι,παλευεται δηλαδη.Lallouna στεναχωριθηκα πολυ κοριτσι μου.Μην το βαζεις κατω ομως.Η ζωη συνεχιζεται και γρηγορα θα εχεις αλλο μωρακι στην κοιλιτσα σου!Κοριτσια εγω ελπιζω να μην παρω πολλα κιλα στην εγκυμοσυνη.Στην πρωτη ειχα παρει 12 και στην δευτερη 10,προσεχα αρκετα ομως.Τωρα οτι βρισκω τρωω,δεν μου μενει ωρα να μαγειρεψω κατι υγειινο.Ωρα για δουλεια τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 καλημερα !!!!!μολις σηκωθηκαμε κ εκανα καφε!!ιωαννα περαστικα στην κορουλα σου!!οσο για τα κιλα δεν θα στεναχωριεσαι!απολαυσε εγκυμοσηνη !!

χριστινα καλη δουλεια!!!

αχ κατερινα κ εγω το σκεφτομουν ποσο καιρο εχουμε,αλλα μετα λεω αντε μωρε απολαυσε το καλοκαιρι που εινα κ αρχες ακομη κ δεν θα ειναι τεραστιες  οι κοιλιες !!!γιατι μετα βαρενουμε πολυ...

αθηνα ολα καλα?ειδατε το μπεμπακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο εμενα.Καπως καλυτερα σημερα τα πραγματα.Ευτυχως κοιμηθηκα λιγακι και αρχισε να μου περναει.Σκεφτομαι να την βγαλω στο μπαλκονι σημερα να με φυσηξει λιγο αερακι.Ιωαννα περαστικα στην μικρουλα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια! ευχαριστω για τα περαστικα εχει να ανεβασει πυρετο απο τις 4.30 το πρωι  αντε να δουμε πως θα παει σημερα.Κι εγω με τον χρονο δε ξερω εχω ενα θέμα... ακομα λεω ειμαι 8 εβδομαδων? πως θα περασουν τοσοι μηνες ???? ευτυχως τωρα το καλοκαιρι θα εχουμε μικρες κοιλιτσες οπως λεει και η ντελφιν!

την Παρασκευή παω ξανά για υπέρηχο!!! ο γιατρός μου με χρεωνει 2 υπερηχους στη τιμη του ενος! οποτε θα εχω πολλες ευκαιριες να βλεπω το μπεμπε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Γιωργια! αυτα τα τελεια γλυκα που ανεβαζεις ποιος τα φτιαχνει? μου ανοιγεις την ορεξη... οχι οτι ειναι κομμενη δηλαδη... αλλα ακοοομα περισσοτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε γιωργια!!!στειλε κανα προφιτερολ!αυτα ζηλεψα !!ιωαννα κ εγω  παρασκευη πρωι θα παω για το μπεμπε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να το βγαλετε βιντεο...εγω το εχω στο κινητο μου και ολο και το βλεπω...ευτυχως δε με τραβαει να φαω γλυκα μονο παγωτα...

Καλε εγω αν συνεχισω ετσι θα εχω τεραστια κοιλια το καλοκαιρι...

Θελω να περασει ο καιρος ηδη εχω αρχισει να βαριεμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω θα παω στον γιατρο την δευτερα να δει αν πανε ολα καλα.Θα του να κανουμε και εναν υπερηχο!Θα το βγαλω κι εγω βιντεακι γιατι θελω να το βλεπω συνεχεια!Σκεφτηκα να κανω μια διοροφη τουρτιτσα καρδουλα για τον αρραβωνα και να την στολισω με κοκκινα τριανταφυλλα και μια μικρη με σοκολατα πιο απλη(ετσι για την γευση!).Βεβαια μπορει αυριο να μου ερθει αλλη ιδεα,αλλα εχω σκεφτει ηδη πως θα τις ετοιμασω...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα  εγω θελω να ερθει ο μηνας που θα το νοιωθω στην κοιλιτσα!!!!!μετα δεν θα βιαζομαι να ερθει ο μηνας της γεννας..

γιωργια τελεια ακουγεται η τουρτα που θα κανεις κ ειναι καταλληλη για την περισταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ συγνώμη δεν ήθελα να σε τρομάξω.. ήθελα να ξέρω αν υπήρχε συγκεκριμένος λόγος που στο έδωσαν πχ κάτι από τις εξετάσεις σου που θεώρησαν ανάγκη να πάρεις ή αν σου είπαν κάτι διαφορετικό.. ναι ρώτησε τους να δούμε τι θα σου πουν.. με ενδιαφέρει και εμένα γιατί η ενέργεια μου είναι στο πάτωμα.. εχθές ήμουν να πέσω.. αν και στον προγεννητικό που έκανα γενική είχα 37.. κάνω υπομονή για την ώρα.. όπως και να έχει εσύ θα εμπιστεύεσαι και θα ακολουθείς τις οδηγίες των γιατρών που σε παρακολουθούν και ξέρουν το ιστορικό σου και τον οργανισμό σου!  Παρεπιπτόντως ρώτησε και για το ιώδιο.. θυμάμαι είχες γράψει ότι το αποφεύγεις εξαιτίας του θυρεοειδή.. δεν ξέρω τι ακριβώς θέμα αντιμετωπίζεις με το θυρεοειδή αν δηλαδή έχεις όζους ή κάτι άλλο σοβαρό.. εμένα μου είπε ο γιατρός ότι χρειάζεται στην εγκυμοσύνη για το έμβρυο και το φοβήθηκα να σου πω γιατί έχω θυροειδιτιδα hashimoto αλλά μίλησα με την ενδοκρινολόγο και μου είπε να πάρω εφόσον μου δίνει γιατί είναι σημαντικό στην εγκυμοσύνη και πως το θυρεοειδή θα τον παρακολουθούμε απλά πιο στενά και αν πάει να ξεφύγει θα το ρυθμίσουμε.. οπότε φρόντισα η πολυβιταμινη να έχει μέσα.. εσένα σου είπε κάποιος γιατρός να μην πάρεις;  @Elli13 Σε ευχαριστώ πολύ! Οπότε καταλαβαίνω κορίτσια ότι καμία σας δεν παίρνει γενικότερα βιταμίνες πέρα από μένα και την @Θέτις Κ. στο πρώτο τρίμηνο, πέρα δηλαδή από τα άκρως βασικά.. να είναι όντως περιττά άραγε..; Καλά εγώ θα ακολουθήσω τις οδηγίες των γιατρών μου αλλά απορώ.. νόμιζα ότι όλες λίγο πολύ τις "φορτώνουν" και ήθελα να κάνουμε μια σύγκριση οδηγιών για να δω και τις απόψεις των δικών σας γιατρών.. Και ήθελα να σε ρωτήσω αν είσαι vegan και σου έδωσαν σίδηρο αλλά μετά διάβασα αυτό!! 🤣🤣🤣  Και εγώ από βορρά είμαι κοριτσάκι μου αλλά την αγάπη αυτή για το καρπούζι φέτα ή σταφύλι φέτα δεν μπόρεσε ποτέ να τη δεχτεί ο ουρανίσκος μου!!! 😝😂😂😂 Ο άντρας μου πάλι δεν μπορεί να τα τρώει διαφορετικά..🤢 Από πού είσαι αν επιτρέπεται;  Αλλά έχει αλλάξει και εμένα η γεύση μου σε πολλά.. ξεκίνησε μετά την ξηροστομια (ρώτησα το γιατρό είναι μέσα στα συνήθη συμπτώματα).. στην αρχή ξεκίνησε με τα γλυκά.. που ούτε τρώω γλυκά γλυκά αλλά φάση το πρωί που έτρωγα δημητριακά ολικής με μαύρη σοκολάτα και γάλα.. πλέον δεν κατεβαίνει με τίποτα.. κάτι μπισκότα βρώμης χωρίς ζάχαρη με μαύρη σοκολάτα της βιολαντα που παίρνω το ίδιο.. δυσκολεύομαι πολύ.. φρυγανιές ολικής με ένα κουταλάκι του γλυκού μέλι που έτρωγα.. το ίδιο... Τώρα έχει 3-4 μέρες που δεν κατεβαίνει με τίποτα η σαλάτα.. και όχι τίποτα άλλο, άντε τα γλυκά δεν με απασχολούν καθόλου, ποτέ δεν τα είχα σε αγάπη... Αλλά τη σαλάτα μου πάντα την είχα σε μεγάλη εκτίμηση!!! Την κάνω και περιποιημένη περιποιημένη με πάνω από 10 διαφορετικά λαχανικά και αβοκάντο μέσα , πολύ θρεπτική.. αλλά προχθές έφαγα μια πιρουνια και πήγα να κάνω εμετό..😱😱 δεν κατέβαινε!!! Πιέζω τον εαυτό μου να φάει όσο περισσότερο γίνεται πλέον γιατί ξέρω πόσες πολύτιμες θρεπτικές ουσίες περιέχει απαραίτητες για το μωράκι.. δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ διαφορετικά.. Καλημέρα κιόλας κορίτσια μου, καλή εβδομάδα να έχουμε..!
    • Το έχω ζήσει , ένιωθα κενή , ξέρω όλες σου τις σκέψεις. Ξέρω πως νιώθεις το ουράνιο τόξο όμως δεν θα αργήσει να έρθει . Πάρε οοοοολλλλοοο το χρόνο σου και ψυχολογικά αλλά και σωματικά θέλεις ηρεμία και χρόνο . Να θυμάσαι όμως ότι θα έρθει και θα σε γεμίσει όλο χαρά. Καλή δύναμη κοπέλα μου 
    • Έτσι είναι! Εμένα η μεγάλη τη βρώμη δεν την ήθελε. Δοκίμασα μια δυο τρεις, Ε μετά τα παράτησα 😂😂 ναι τραχανά λαχανικών! Η μεγάλη τον έτρωγε με κλειστά τα μάτια! Να δούμε η μικρή!
    • Πώς είστε γενικά κορίτσια;  Εγώ σήμερα είμαι σαν να με πατησε τρένο. Απίστευτος πονοκέφαλος όλη μέρα σχεδόν, δεν έχω καθόλου όρεξη, κοιμήθηκα 10 ώρες το βράδυ + 3 για μεσημέρι 🤣🤣 είμαι ένα ζόμπι πραγματικά, ούτε να περπατήσω δε βγήκα σήμερα και νιώθω λίγο τύψεις που είμαι σα τη χλαπατσα όλη μέρα...  Επίσης το άλλο το καινούργιο!!! Νομίζω έχω απέχθεια στη φέτα/μυζήθρα 😱😱😱 Το πρωί έφαγα μια μπουγάτσα με τυρί που είναι η αγαπημένη μου και μου φάνηκε τόσο απαίσια που νομίζα ότι έφταιγε που ήταν κατεψυγμένη. Τώρα το απόγευμα λιγουρευτηκα καρπούζι με τυρί (δε ξέρω αν το τρώτε κι εσείς, αλλά στη βόρεια Ελλάδα νομίζω είναι must συνδυασμός 😅) και η φέτα με αηδιασε άσχημα! Νόμιζα ότι ήταν ξινισμενη, ληγμένη, δε ξέρω. Ο σύζυγος ο καημένος έτρεξε να δει ημερομηνία και ήταν κομπλέ και μάλιστα μόλις την ανοίξαμε. Τι να πω, στεναχωρέθηκα, προσπάθησα να φάω 3-4 κομμάτια με το ζόρι μπας και, άλλα μου φαινόταν λες και έτρωγα κέρματα ένα πράγμα. Πολύ απαίσια γεύση 🥴
    • Η αλήθεια είναι ότι με έβαλες σε σκέψεις τώρα 😅 λοιπόν ο γυναικολόγος στην Ελλάδα όταν του έδειξα τα περιεχόμενα της πολυβιταμινης μου είπε συγκεκριμένα ότι το σίδηρο είναι σε χαμηλή περιεκτικότητα κι ίσως να κοιτάξω για κάποιο έξτρα συμπληρώματα. Μετά όταν πήγα στην αιματολογο στο εξωτερικό συμφώνησε και μου είπε να πάρω το σίδηρο όπως έπαιρνα και προ εγκυμοσύνης γιατί λέει οι ανάγκες σε σίδηρο πολλαπλασιάζονται στη εγκυμοσύνη. Έπειτα όταν είδα και τη γυναικολόγο μου την περασμένη εβδομάδα μου είπε κι αυτή ναι και μου έγραψε και το συμπλήρωμα. Να σημειωθεί ότι απ' τις τελευταίες μου εξετάσεις (7η εν) που της είδε η γυναικολόγος, ο αιματοκρίτης μου είναι μια χαρά (42.4). Δε ξέρω τι να πω, αφού 3 γιατροί είπαν να πάρω ξέρω γω... Θα τη ρωτήσω αύριο και θα πάρω και τον Έλληνα γυναικολόγο να διασταυρώσω πληροφορίες.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...