Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Δε θέλω να υποτιμήσω το γεγονός αλλά δεν είναι το ίδιο. Εσύ μιλάς για μια φυσική καταστροφή και περιμένεις απο το κράτος. Εγώ έχω να κάνω με μια απαίσια ασφαλιστική που απλά θέλει να πληρώσει όσο το δυνατόν λιγότερα για όλο αυτό που τράβηξα!  Δεν έχω ιδέα ακόμα τι θα κάνει ο μπαμπάς της! Αυτό είναι το πρόβλημα μου. Δε με νοιάζει ΑΝ θα έχει συμμετοχη ή όχι αλλά απλά θέλω να μου πει ξεκάθαρα τι σκοπούς έχει πριν φύγω για τη γέννα!
    • Όντως... Είμαι πολύ θετικός άνθρωπος και ξέρω πως σύντομα θα ξαν΄α πάρω τα πάνω μου αλλά δεν όπως πάντα, όλοι δεν μπορούμε να είμαστε κάθε μέρα στα χάι μας! Ναι θα φύγω τώρα και θα γυρίσω με την μπουμπού πια.
    • @Tonia. μου;; Πως είσαι εσύ σήμερα; Το αίμα;
    • Αυτό χρυσή μου το ρώτησα από τη πρώτη στιγμή!!!! 🤣🤣🤣🤣 Μα δεν μας έμεινε και τίποτα άλλο!!! 😝🤣🤣🤣🤣 Καλά δεν είναι μόνο αυτό.. το είχα φόβο μετά από κάποια πονηρά έτσι ωραία όνειρα στην αρχή με την προγεστερόνη.. 😳😳😂😂 Και όμως αγάπη! Οι συσπάσεις που προκαλούνται κατά τον οργανισμό δεν είναι ίδιες με τις συσπάσεις που προκαλούνται στη μήτρα που οδηγούν σε πρόωρο τοκετό!! Οι συσπάσεις αυτές μου εξήγησε είναι σαν μασάζ έτσι λένε ότι το αντιλαμβάνεται το έμβρυο.. και μάλιστα επειδή απελευθερώνονται και ορμόνες χαράς, μεταφέρονται στο μωράκι και νοιώθει ότι νοιωθουμε!! Οπότε μου είπε να μην ανησυχώ καθόλου!!  Ε τώρα που θα μπαίνεις στο 4ο σιγά σιγά.. οι δυνάμεις αναπτερώνονται.. και πολλά άλλα μαζί..!! 😂😂😂😂
    • @Mpourmpoulo φαντάζομαι την αγωνια σου... Κανε την Τρίτη ένα αν μπορεσεις να κρατηθεις. Και εύχομαι ολόψυχα να ειναι θετικο!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...