Μετάβαση σε περιεχόμενο

αυχενικη διαφανεια


Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟ ΛΟΥΣΙΛΑ ΜΟΥ !!!ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕΣ ΥΠΟΨΙΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ....ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΑΜΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ...ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΣΟΥΝ....ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ..ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕς ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ??

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 183
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟ ΛΟΥΣΙΛΑ ΜΟΥ !!!ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕΣ ΥΠΟΨΙΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ....ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΑΜΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ...ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΣΟΥΝ....ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ..ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕς ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ??

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΛΟΥΣΙΛΑ ΜΟΥ !!!ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕΣ ΥΠΟΨΙΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ....ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΑΜΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ...ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΣΟΥΝ....ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ..ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕς ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ??

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΣΣΗ ΜΟΥ,Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ,ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ,ΠΡΟΧΩΡΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΕΞΙΣΟΥ ΩΡΑΙΟ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΘΑ ΕΙΜΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΤΟΤΕ.Ο ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ 19/07!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ...:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΣΣΗ ΜΟΥ,Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ,ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ,ΠΡΟΧΩΡΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΕΞΙΣΟΥ ΩΡΑΙΟ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΘΑ ΕΙΜΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΤΟΤΕ.Ο ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ 19/07!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ...:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΣΣΗ ΜΟΥ,Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ,ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ,ΠΡΟΧΩΡΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΕΞΙΣΟΥ ΩΡΑΙΟ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΘΑ ΕΙΜΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΤΟΤΕ.Ο ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ 19/07!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ...:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΣΣΗ ΜΟΥ,Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ,ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ,ΠΡΟΧΩΡΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΕΞΙΣΟΥ ΩΡΑΙΟ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΘΑ ΕΙΜΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΤΟΤΕ.Ο ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ 19/07!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ...:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 months later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ.Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΡΑΤΗΣΕ ΜΟΛΙΣ 5 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΥΓΡΟ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ,ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΡΙΝΙΚΟΥ ΟΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΚΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Η ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΚΑΙ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ,ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗΣ ΣΤΗΛΗΣ,ΣΤΟΜΑΧΙ,ΟΥΡΟΔΟΧΟ ΚΥΣΤΗΣ,ΚΑ.ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΠΙΣΥΜΑΝΣΕΙΣ.........ΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΙΔΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΟΡΓΑΝΑ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκανα γύρω στα 30 λεπτά σίγουρα και τα είδαμε όλα όλα. Το υγρό στον αυχένα το μετρήσαμε αρκετές φορές για να σιγουρευτούμε, και όλα τα όργανα τα κοιτούσε και τα ξανακοιτούσε ο γιατρός αρκετές φορές. Στο τέλος πήραμε κι εμείς χαρτιά με τις αναλύσεις και ένα DVD να ωλέπουμε το μπεμπάκι μας. Εκεί μάθαμε και το φύλο και στις 2 εγκυμοσύνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourigue mou emena mou ekanan panw apo misi wra...metrise ygro...xeria podia spondiliki ..fili..kardia nefra...oura..ta pantaaaa...mou kanei entipwsi ayto pou les..alla tha ithela na rwtisw poso plirwsate..giati egw plirwsa 120 eyrw...me misi wra nanalisis kai ena dvd...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΛΗΡΩΣΕ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ 148 ΕΥΡΩ ΜΕ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ DVD ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΔΩΣΑΝΕ ΚΑΙ 3 ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ(ΥΠΕΡΥΧΟΣ)ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ.ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ(ΑΠΟ 11 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΩΣ ΤΗΝ 13 ΕΜΔΟΜΑΔΑ)ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΩΣ 2,5mm.ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΔΟΜΗΜΕΝΑ.ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΑΥΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ ΡΙΝΙΚΟΥ ΟΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΩΜΟΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΟΠΩΣ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΝΤΑΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΝΔΡΟΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΗΡΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΕΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΕ ΠΗΡΕ 100 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΠΑΠ Α ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΔΕΙ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ...ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ...ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΔΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΛΕΝΕ ΑΜΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΣΕ ΚΑΤΙ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΔΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Η ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΟΥΝ Η ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΡΟΥΝ Η ΑΛΛΟΙ.ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΧΘΕΣ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΧΘΕΣ ΑΥΤΗ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΤΛ.ΚΑΙ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ...ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΗΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΕΝΩ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos'ifigen

ekanes tin auxeniki se giatro tou ika,

plirwses 100e

kai den emeines kai euxaristimeni??????

Anisyxw...!!!!!!!

Se 2 ebvomades tha tin kanw

kai egw tin eksetasi...

Ti prepei na "proseksw",,

ti prepei na krerw???

Koritsia, tha paw sto MEDIMALL

ston Pyrgo Athinwn

(stin Mesogeiwn)...

Ypersygxrono -fainetai!-...

Tha mou elegksoun kala to mwro?

Den me noiazei to fyllo

mono na einai kala...

Exei paei ekei kapoia kopela?

Euxaristw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου καλημέρα

Εχω ακούσει οτι είναι top στους υπέρηχους και στην παρακολούθηση εβρύου και εγκύου, καθώς εχει και μονάδα υποβοηθούμενης αναπαραγωγής και είναι ¨"ψήρες" σ'αυτα τα πράγματα.

Θέλω να πάω και εγώ εκει για 4D υπέρηχο του μωρού.

Πόσα θα σου στοιχίσει εκει η αυχενική και το papp a?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΣΑΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΠΛΑ ΜΕΤΡΗΣΕ ΤΟ ΥΓΡΟ ΤΗ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ ΣΤΗΛΗ ΕΙΔΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΥΤΗ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΙΜΑ...ΑΠΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ.ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΠΛΟΣ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ..ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΟΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ!!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ!!!!!!:woohoo: :woohoo:

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΕΜΒΡΥΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ..

ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ . ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΗΤΑΝ 100 ΕΥΡΩ.

ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΗ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΡΑΡΡ-Α ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΗ Β-ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ 70 ΕΥΡΩ..

ΑΥΤΑ!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ!

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Την αυχενική διαφάνεια (όπως και τη Β' επιπέδου) εγώ την έκανα σε ιδιωτικό ιατρείο που με έστειλε ο γιατρός μου. Ο γιατρός εκεί είναι από τους καλύτερους στο χώρο, όπως έμαθα αργότερα από συζητήσεις με φίλους. ο άνθρωπος με κοίταζε για 50'-60' και κοίταξε τα πάντα! Φανταστείτε ότι ήταν 100% σίγουρος ότι είναι κορίτσι από τόσο μικρό...

Για να καταλάβετε πόσο ψείρας είναι είχα αρχικό ραντεβού στις 3 το μεσημέρι το οποίο μου ανέβαλλαν για τις 6 το απόγευμα και επειδή δεν ήταν σε θέση το μωρό με έβαλε να κάνω βόλτες στο Ψυχικό για να γυρίσει! Τελικά έδωσε ο Θεός και γύρισε η μπέμπα στις 10 το βράδυ! Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ο άνθρωπος είναι σωστός επαγγελματίας και δεν αφήνει τίποτα να του ξεφύγει. Του έδωσα 200 ευρώ με απόδειξη και δεν τα λυπήθηκα καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Domenica mou

se euxaristwwwwww!!!

Poly xarika!!!

Times: ayxeniki, papp-a

kai 2 akoma eksetaseis aimatos

((pou den tis thymamai))

240e.

Iksera oti to Medimall thewreitai kalo

kai tis leptomereias alla xairomai pou mou

to epivevaiwneis kai esy...

An xreiasteis kati apo ekei ( til, stoixeia, giatro)

mou les... Filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Να σας ρωτήσω κάτι για την αυχενική?Σε τι βδομάδα την κάνατε?Που την κάνατε,σε κλινική ή στο γυναικολόγο σας?Εγώ είμαι 12η δβομάδα,πήγα στο γιατρό μου στις Σέρρες για αυχενική και μου έκανε υπέρηχο κανονικά την εξέταση και μου είπε καλύτερα να πάω την άλλη βδομάδα στη Θεσ/νίκη στο Γέννεσις για αυχενική και papp-a γιατί το έμβρυο είναι μικρό,δεν μπορούσε να κάνει την μέτρηση και καλύτερα να πάω εκεί.Λέτε να είδε κάτι κακό και να με στέλνει εκεί ή απλά δεν μπορούσε ένας απλός γυναικολόγος να κάνει την εξέταση αυτή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...