Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μέθοδος του θερμόμετρου


magdalina

Recommended Posts

Rozoula γεια σου. Κατ΄αρχήν σου εύχομαι ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ το απόγευμα!!! Όσο για το αίμα και το καφέ που λες έχω ακούσει από άλλα κορίτσια που τελικά ήταν έγκυες ότι την ημέρα που ήταν να αδιαθετήσουν είδαν λίγο αίμα ή καφέ υγρό αλλά τίποτα άλλο μετά. Μου ακούγεται θετικό λοιπόν και αυτό. Θα περιμένουμε τα νέα σου!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΡΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ:( ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ?ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΑΚΟΜΑ?ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΔΗΛΑΔΗ...ΑΠΛΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΦΕ ΧΡΩΜΑ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ.ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΧΩΡΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ?:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

roze mou nomizo oti ola ayta einai simptomata tou agxous sou!ego apo ayto to thema eixa xasei ton kiklo mou telios kai den ekana kai oorixsia!gi ayto min mou agxonesai..makari na sai eguos sou to eyxomai alla kai na eisai den einai kai toso kalo na exeis aimoragia gi ayto pigene sto giatro sou kai tha sou brei ti lisei esi to mono pou prepei na kaneis einai na min agxonesai!kai ego to idio bebaia!kali epityxeia kai eyxomai to moraki na erthei sintoma!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ gai ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ?ΑΧ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ!!!ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ:P ΕΛΠΙΖΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!ΤΕΛΕΙΚΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ gai ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΟΛΑ.ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ(ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ).ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ,ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ Ν'ΑΠΟΒΑΛΛΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ.ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι κι εγω καλη επιτυχια !!!!Και να μην αγχωνεσαι οσο μπορεις....ξερω ειναι δυσκολο αλλα αν ηρεμησεις θα δεις οτι ολα θα ερθουν ομορφα κι ωραια!Ελπιζω αυτο τον μηνα να μας πεις τα πιο ευχαριστα νεα της ζωης σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

κοριτσια να σας ρωτησω γιατι μπερδευτηκα? δηλαδη για να εχεις μεινει εγκυος μετα την ωορρηξια η θερμοκρασια ποσο πρεπει να ειναι ? εμενα ειναι συνεχεια μετα την ωορρηξια γυρω στο 36,7 ..?αυτο σημαινει κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ:)ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙ.ΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΑΠΤΙΣ 18/08 ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΑΥΤΗΣ ΣΤΙΣ 4/09 ΜΕ 36.3 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΥΨΗΛΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΗΛ.ΤΗΣ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ 36.9/-36.9 KAI 36.7 KAI 36/9 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 36.5 ΔΗΛ.ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΝΑΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΦΟΥ ΕΠΕΣΕ ΠΑΛΙ;Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ 34 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΠΑΦΕΣ ΕΙΧΑ 22-24-26-29-31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΙΙΙΙ 04 KAI 06 ΣΕΜΠΤΕΒΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΗ Η ΣΥΛΛΗΨΗ Η ΟΧΙ;ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΑΘΕΣΕΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ:kiss: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, δυστυχώς δεν γνωρίζω καθόλου για να μπορέσω να σε βοηθήσω...

Απλά και μόνο οι μετρήσεις , οι ημερομηνίες κτλ με άγχωσαν και πιστευω πως ακόμα και αν είναι υποσυνείδητα μέσα σου και δεν το καταλαβαίνεις, σε αγχωνουν.

Συγνωμη που στο λέω αλλά εγώ στη θέση σου θα σταματούσα τα πάντα και απλά θα είχα επαφές με τον άντρα μου χωρίς να σκεφτομαι τίποτα άλλο.

Επειδή η ωορηξία είναι ενα πολύπλοκο θέμα , άσε τη φύση να λειτουργήσει μόνη της και τον εαυτό σου ελεύθερο.

Παρόλα αυτά ευχομαι να είσαι ήδη έγκυος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!εγω οταν ειχα θερμοκρασια 37.5 ερχομασταν σε επαφη.αν μετα τις γονιμες μερες μεχρι να σου ερθει περιοδος η θερμοκρασια σου ειναι πανω απο 37.2 εισαι εγκυος.τουλαχιστων σε εμενα ετσι ηταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΟΡΙΞΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΧΩ 37 ΠΥΡΕΤΟ...ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ... ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

newmama έγραψε:

το θερμομετρο,δεν το βαζεις στην αμασχαλη σου ,το βαζεις στον κολπο σου.

:woohoo: :woohoo:

Μου ειχαν πει κατω απο τη γλωσσα(στο στομα δηλαδη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

newmama έγραψε:

:woohoo: :woohoo:

Μου ειχαν πει κατω απο τη γλωσσα(στο στομα δηλαδη)[/quote:15kj7vsq] καλημερα.εμενα γιατρος μου το ειπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...