Μετάβαση σε περιεχόμενο
vicky86

Article: Προσανατολισμός στο χώρο με τρεις πρωτότυπες Χριστουγεννιάτικες κάρτες.

Recommended Posts

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

• Απαντήσεις

• Και εγώ 40 είμαι και έχω κάνει 3 προσπάθειες όλες με διέγερση που πότε δεν έχουμε πάρει πάνω από 4-5 ωάρια και από αυτά δεν γονιμοποιούνται όλα ούτε προχωράνε όλα με αποτέλεσμα κάθε φορά να μένω με 1-2 ωάρια...Τον Σεπτέμβριο πάω για την 4η μου προσπάθεια...κανεί όμως δεν μου πρότεινε τα χάπια αυτά και δεν ξέρω αν είναι για τη δική μου περίπτωση... Εσύ σε πόσο διάστημα κατάφερες να  μαζέψεις τα 7 εμβρυακια; Εύχομαι αυτή η φορά να είναι και η τυχερή σου...Να σκέφτεσαι θετικά...έχεις αρκετά εμβρυάκια, κάποιο από αυτά θα σου κάτσει!😉😊😗
    • Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή σου! Συγχαρητήρια που δεν το έβαλες κάτω κ απο εδώ κ πέρα μόνο χαρές!
    • @KONSTANTIA Γελασα τοσο που ξυπνησα την μικρη😂😂 Να σου ζησει ο γιος σου!!Υγεια και τυχη να εχει σε ολη η ζωη του!
    • Γίνεται να μην ανησυχει η μάνα;😅 Παρόλα αυτά προς το παρών περιμένω... Και λέω να πάω να αγοράσω και κανένα κιλό ακτινίδια! Χαχα
    • αναρρωσα 6 μηνες απο αφαίρεση ινομυωματων κ περιμενω αρχες σεπτεμβριου ετ πιστευω......
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...