Μετάβαση σε περιεχόμενο

H Ιωάννα μου έχει σήμερα γενέθλια!!!


MariaIoanna

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα!!

Σαν σήμερα λοιπόν στις 9 κ μισή το πρωί έφερα στον κόσμο το κοριτσάκι μας!! Η Ιωάννα μας έχει σήμερα τα πρώτα της γενέθλια :woohoo: Γι' αυτό και έχουμε κανονίσει ένα μικρό οικογενειακό παρτάκι για να το γιορτάσουμε:P:lol:

Και να 'μαι φέτος να περιμένω και τη δεύτερη μπουμπού μας το Μάρτιο;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει καλή μου! Εύχομαι ο δρόμος της ζωής της να είναι πάντα στρωμένος με ροδοπέταλα! Με το καλό να έρθει και το αδερφάκι της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΜΑΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΛΙΑ

ΠΑΝΤΟΥ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΖΕΙΣ ΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ ΤΟ ΦΩΣ

ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΝΑ, ΜΙΑ ΣΟΦΟΣ!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ! ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ!

ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ, ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!! :cheer::) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει η κορούλα σου :woohoo: :woohoo: ...Να ειναι τυχερή στην ζωή της κ να την δείς όπως επιθυμείς...Σου ευχομαι να γινει ενα ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ κ όλα τα άλλα γίνονται...;)

Με το καλό κ το δεύτερο παιδάκι σου..:cheer: .. Να ειναι υγιής όλη η οικογένειά σου κ αγαπημένη....

Και πάλι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ...να τα εκατοστήσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να χαιρεσαι κ τα δυο κοριτσακια σου κ με το καλό λοιπον να καταφτασει κ η δευτερη μπουμπου σου. Να εχετε μια ομορφη οικογενεια κ να ειναι κ τα κοριτσακια σου γερα κ τυχερά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρία,να χαιρεσαι την Ιωαννίτσα σου!!!Να την καμαρωνετε γερη και ευτυχισμενη και με το καλο η μικρουλα σας να υποδεχτει το αδερφακι της!Να περασετε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ στο πρωτο σας παρτακι!Φιλακια στην εορταζουσα:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά! Να τα εκατοστήσει το κοριτσάκι σου και να είναι πάντα υγιής κι ευτυχισμένη...Και 'συ να τη χαίρεσαι και να τη δεις όπως επιθυμείς...Με το καλό να έρθει και το δεύτερο μπεμπάκι σας και να σας δώσει ακόμα μεγαλύτερη χαρά..Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MariaIoanna να την χαίρεσαι την κορούλα σου να τα εκατοστήσει και όπως επιθυμείς να την καμαρώσεις!!Και συ με το καλο το παιδάκι σου το Μάρτιο-και γω Μάρτιο γεννάω-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει η Ιωάννα σας..

Να εχει χρόνια καλά και πολλά!! Να είναι υγιής και τυχερή στη ζωή της και να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!

Με το καλό και η δεύτερη κόρη!! Πολλές αφίξεις το Μάρτιο βρε παιδιά...

Με το καλό κι εσύ, κι εγώ και όλες μας...

ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΜΑΤΗ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ..

ΑΧ ΤΥΧΕΡΗ ΜΕ ΤΙΣ 2 ΚΟΡΕΣ!!!

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στην Ιωαννα χρονια καλα κι ευτυχισμενα και εσυ Μαρακι με το καλο να γεννησεις το δευτερο αγγελουδακι σου να εισαστε γεροι και παντα ευτυχισμενοι:P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά !!!!!!!!!να την χαίρεστε την κούκλα !!!!!!!!Χιλιόχρονη.........και με το καλό το νέο μέλος........Μη μου την παραμελήσετε την Ιωάννα!!!!!!!γιατί φαντάζομαι πόσο δύσκολο είναι να έχεις τόσο μικρό παιδί και να περιμένεις και δεύτερο....κουράγιο μάνα!!!!!!!!

Αστειεύομαι !!!!!!

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαίρεστε την Ιωάννα σας, να τη δείτε όπως ποθείτε και να γίνει ένας πλήρης, ευτυχισμένος και τυχερός άνθρωπος!!! Με το καλό να της χαρίσετε σε λίγους μήνες και το πρώτο της αδερφάκι!!!

1011432dganijl1e6.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!:woohoo:

να την χαιρεστε την Ιωαννιτσα σας, να 'ναι γερη, πολυχρονη και πολυ πολυ ευτυχισμενη σε ολη της τη ζωουλα!!!:cheer:

με το καλο να ερθει στο κοσμο και η αδερφουλα της!! θα 'ναι και κοντα στην ηλικια, τι ωραια!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Χιλιοχρονη η Ιωαννα σας!!!Παντα υγεια και ευτυχια ευχομαι!!

Με το καλο και το δευτερο παιδακι σας!!

Φιλια!!!

1011431gozxlz41mf.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...