Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

εννοειται οτι μας ειναι απαραιτητο στον καθενα.τα περιττα τι να τα κανουμε?ολη μερα κοιταω και αντε να δουμε που θα καταληξουμε τελικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπον ειναι περιεργο αλλα εγω εφαγα τα παντα να βρω καροτσι στο ιντερνετ και τελικα μαλλον βρηκα στο κεντρο του νησιου... 450€ πολυκαροτσι,με αναρτησεις,πανευκολο στη χρηση και χρωμα  φουξια-μαυρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.babydream.gr/%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B9%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B1/1928/%CF%80%CE%BF%CE%BB%CF%85%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%84%CF%83%CE%BF-evo-3-%CF%83%CE%B5-1-%CF%84%CE%B7%CF%82-graco-grape

 

Διαβασα τοσο ασχημες εμπειριες απτο Λητω που δεν ανοιγω καν το site.Παλιοτερες μεν αλλα φρικτες.Αν googlαρετε προβλημα με Λητω θα δειτε!

 

Καμπυλη ζαχαρου εκανα στις αρχες και θα ξανακανω τωρα.Πρεπει δυο ωρες να μεινεις καθιστη στο μικροβιολογικο η καπου εκει κοντα... Βαρετο!Απαγορευεται περπατημα γιατι μεταβολιζεται η γλυκοζη που σου δινουν.Μετα ξαναπαιρνουν αιμα και φευγεις.

Επισης μαρεσει μια κουνια απο motherbaby αλλα δεν εχει eshop.Μακαρι να γινεται τηλεφωνικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=16&the2id=32&theid=32&open1=16&open2=32&thepid=517&page=3

 

Συγγνωμη που τα γραφω πολλα μηνυματα και οοοπως ναναι,μου κρασαρει η σελιδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ονειρακι και Σοφαρι ναχετε καλα αποτελεσματα!

Thagia ωραιο το καροτσι!Ζαλαδες εγω ειχα πολλες πριν κανα διμηνο,τωρα εχω ελαχιστες και σπανια και νομιζω παντα ηταν απο αυχενα και οχι εγκυμοσυνης.

Παντως το ποσο πρηζονται τα ποδια μου στις μποτες δε λεγεται!Φουσκωνουν!Σπιτι ειμαι μια χαρα.

 

Περιμενα εκπτωσεις για ψωνια και στα βρεφικα δεν εχουν οι αλητες.Κριμα.

Αντε τωρα να ψαξουμε και στρωμα...

 

Περιμενω να δω τι βρηκατε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σήμερα πηγα για να δω για καροτσι. Aurora ειδα κ το δικο σου graco evo κ μας αρεσε παρα πολυ!! Απλα ειδα σε ένα site αρνητικες κριτικές.. αλλα απο κοντα που το ειδαμε μας αρεσε παρα πολυ κ το βρήκαμε 400 ευρώ μαζι με την καλαθουνα κ το κάθισμα αυτοκινήτου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριελα χαιρομαι που εγκρινεις :-)

Σταλιτσα κι εγω απο κοντα το ειδα και για οικονομικο το βρηκα πολυ καλο.Για πες ομως τι αρνητικο βρηκες να ξερουμε εστω.

Θα δω και το xpedior στα mothercare που ειναι σχεδον ιδιο και λιγο φθηνοτερο,αλλα μαλλον στο graco θα καταληξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραφε μια οτι της χαλασανε οι ρόδες κ ετριζε μετα απο καιρο... αλλα βρηκα κ θετικα σχολια!! Οσο για το xpedior το ειδα σημερα στα mothercare αλλα πιο ωραιο ειναι το graco..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!!βλεπω η αναζητηση καροτσιων συνεχιζεται!!!εγω δεν εχω καταληξει ακομα στο ψαξιμο ειμαι αλλα δεν ειναι και πολλες οι επιλογες.καλο θα ηταν να μπορω να τα βλεπω και απο κοντα αλλα αφου δε γινεται θα κανω τη νικολουλη απο το ιντερνετ!!!!AURORA οντως ωραιο ειναι το ειδα καιγω.και μια χαρα η τιμη μπροστα σε αλλα.εκπτωσεις νομιζω εχουν και στα βρεφικα.τουλαχιστον ετσι μου ειπαν απο το ΛΗΤΩ που μιλησα τηλεφωνικα.μηπως εχουν βαλει τα μεγαλα μονο καταστηματα?αν και δε νομιζω αυτοι θα καιγονται να δουλεψουν.κατα τα αλλα πωωωωωωωως ειμαστε σημερα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! AURORA ωραίο είναι!!!! ΣΤΑΛΙΤΣΑ πολύ καλή η τιμή για πολυκαρότσι και γω μέχρι εκεί σκοπεύω να διαθέσω. Νικούλα υπάρχουν εκπτώσεις στα βρεφικά αλλά ειδικά στα καρότσια φτάνουν μέχρι 15%. Κατά τα άλλα καλά είμαστε σήμερα!!! Χθές πήγαμε σινεμά και είδαμε το 12 χρόνια σκλάβος. Μία ταινία που πρέπει να δεις. Σήμερα είμαι στη δουλειά και ο καιρός με νταουνιάζει.... Τη δευτέρα θα πάμε στο γιατρό μας!!! Φιλιά σε όλες περιμένω νέα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από εμένα κορίτσια!!! Η τιμή καλή είναι Νίκη κ Κατερίνα αλλά δεν ξέρω για την μάρκα...αν το πάρω θα μου βγει καλό ή θα τρέχω για άλλο?? Όσο για την ταινία Κατερίνα χθες που είμασταν στο Mall λέγαμε να τη δούμε αλλά είχα κουραστεί απο το ψάξιμο κ δεν την είδαμε!! Νίκη μου εγώ στο baby city που είδα καρότσια έχει εκπτώσεις από 20%-30%.... συμφέρει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εγω το ξερω για τις εκπτωσεις.η AURORA ειπε πως δεν εχουν αλλα μαλλον θα κοιταξε σε μαγαζι μεμονωμενο ποιος ξερει.ΣΤΑΛΙΤΣΑ μου θα δω και εκει που λες.ΚΑΤΕΡΙΝΑ καλη η ταινια ε?δυστυχως εγω θελω προτζεκτορα για να τη δω σπιτι!!!χαχαχαχαχαααα!!!εγω τα γνωστα οπως τα ξερετε ξαπλα και ηλιοθεραπεια!!!!κανονισαμε σχεδον και τα του οικιακου γαμου και μαλλον σε καμια δεκαρια μερες θα γινει.δυο χαρτια περιμενουμε γιαυτο δεν ξερω ακριβως ποτε.φιλακια σε  ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλησπερες.Ολη μερα στους δρομους σημερα.Βρηκα κρεβατακι και θα το παραγγειλω αυριο μεθαυριο.Ηρα ειναι,καλη ποιοτητα προεφηβικο αργοτερα 279€.Η τρελη εκπτωση γενικα στις αγορες στα Ηρα ειναι 10% εκτος καποιων προσφορων.Σε αλλα τυπου συνοικιακα δε μου ανεφεραν εκπτωση,ειπαν μονο αυτο εχει τοσο.Ουτε αλλαγμενες τιμες ειδα.

Στρωμα θα παρουμε grecostrom cocolatex 107€.Λατεξ απτη μια μερια για νεογεννητο και κοκοφοινικας απτην αλλη για μετα.

Σας λεω οσα θα παρω γιατι μου αρεσαν πολυ μηπως θελετε να ριξετε μια ματια και βοηθησω στο ψαξιμο.

Συρταριερα λεω να παρω φθηνη,αυτη της Ηρα εχει 300€...αρκετα δλδ.

Αυριο εχει σεμιναριο θηλασμου και λεω να παω.Ενδιαφερον θαχει...

Νικουλα η ωρα η καλη!Εχει και graco καροτσια για διδυμακια αν ειδες.Δεν ξερω αν βολευουν.Παντως οποια δεις και σαρεσουν να μας πεις!Μια και γυρναμε τα μαγαζια να σουλεμε καμια γνωμη.Εγω προσφερομαι αν θες,μου λες αυτη η μαρκα μαρεσε,απο κοντα πως ειναι;Δεν εχω χιλιομετρα να κανω οπως εσεις Αθηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα δε μαρεσε αυτο για τις ροδες αλλα πραγματικα μετα απο τοσο ψαξιμο κατεληξα οτι δεν εχω οικονομικη δυνατοτητα για κατι πολυ καλυτερο και σαυτα τα χρηματα ηταν το καλυτερο που βρηκα.Και σε μαγαζι κοντα μου και με πωλητη παλιο συμμαθητη μου.Οτι παθει τον ζαλιζω για ανταλλακτικα αμεσα χεχε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora μου πολυ καλη τιμη η κουνια-κρεβατακι!! Οσο για το καροτσι μάλλον σε αυτο θα καταληξω κ εγω!! Μπορει η κοπέλα που το πηρε κ εγραψε αυτο το σχόλιο για τις ροδες να μην το προσεχε..τι να πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα κι εδω που μενω εγω ακομα και τα πεζοδρομια ειναι σαν κακοτραχαλος δρομος και θα πρεπει να προσεχω πολυ το καροτσι αλλα και τι να κανεις;Ε δε θα σκασω κιολας να το σκεφτομαι,ηδη φρικαρα αρκετα ως εδω και για πολλα πραγματα.

Κρεβατακι ειναι αυτο για να το δειτε,αλλα χωρις τη ζωγραφια,πηραμε ειδικα αυτοκολλητα νεραϊδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Μια χαρά το καρότσι AURORA! Και η κούνια την είδα και από κοντά στο Ήρα! Ήθελα να σας πω ότι βρήκα ένα κατάστημα στην Ν. ιωνία που έχει τα ίδια περίπου σχέδια με ίδιο ξύλο και σε επιλογή χρωμάτων  σε τιμές λίγο χαμηλότερες και ειδικά όταν αγοράσεις σετ δηλαδή κούνια- συρταριέρα, βγαίνει περίπου 550 με δώρο το στρώμα ενώ στο Ήρα το πληρώνεις 80,00€ εξτρά. Θα πάμε την κυριακή και αν όντως αξίζει θα σας δώσω τα στοιχεία να δείτε και σεις αν σας κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ να εισαι καλα!!!!ψιλοκαταληξατε βλεπω οι περισσοτερες!!!AURORA μου ευχαριστω για την προσφορα!!!!βοηθατε πολυ με τις προτασεις σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κάνετε??Ονειράκι αύριο παντρεύεσαι αν θυμάμαι καλά!!!Να ζήσετε κοριτσάκι μου,να είστε πάντα ευτυχισμένοι και με το καλό το μωράκι σας!!! Βλέπω ξεκινήσατε εντατικά το ψάξιμο!!!αχ απο τη μια ζηλεύω τις προετοιμασίες και απο την άλλη χαίρομαι που γλιτώσαμε αυτά τα έξοδα!!Μου έστειλε μια φίλη μου αυτό το καρότσι δεν ξέρω αν είναι καλό αλλά είναι πολύ οικονομικό αν θέλετε ρίξτε του μια ματιά!!!!!

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.beboulino.gr%2F%25CE%25B2%25CF%2581%25CE%25B5%25CF%2586%25CE%25B9%25CE%25BA%25CE%25AC-%25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%258C%25CF%2584%25CF%2583%25CE%25B9%25CE%25B1-%25CF%2580%25CE%25B1%25CE%25B9%25CE%25B4%25CE%25B9%25CE%25BA%25CE%25AC-%25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2581%25CE%25BF%25CF%2584%25CF%2583%25CE%25AC%25CE%25BA%25CE%25B9%25CE%25B1%2F%25CF%2580%25CE%25B1%25CE%25B9%25CE%25B4%25CE%25B9%25CE%25BA%25CE%25AC-%25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%258C%25CF%2584%25CF%2583%25CE%25B9%25CE%25B1-3-%25CF%2583%25CE%25B5-1-%25CF%2580%25CE%25BF%25CE%25BB%25CF%2585%25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%258C%25CF%2584%25CF%2583%25CE%25B9%25CE%25B1%2Fmila-41-688-08&h=gAQE1hbU-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καροτσακι αυτο ειναι πολυ καλο ασχετα εαν ειναι μαρκα η΄οχι CHRISTI μου.απο αυτο το καταστημα σκοπευουμε και μεις να παραγγειλουμε τα περισσοτερα.εχει και πολυ καλες κουνιες-κρεβατακια συρταριερες και αλλα που θα χρειαστουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια βλέπω γίνεται ένας χαμός με την αναζήτηση αγορών ε??? Τι ωραιαΑαααα!!! 

Νιώθω τυχερή που θα μου δώσουν καλαθούνα και καθισματακι της peg perego και χρειαζομαι να πάρω σκέτο καρότσι..! το παρήγγειλα αυτό που σας είχα δείξει στο χρώμα του ωκεανού!!  Christi και Aurora πολύ όμορφα τα καρότσια!!

Για τη μάρκα τη δικιά σου Christi εχω ακούσει καλά λόγια άσχετα αν ειναι φθηνή, δεν παίζει ρόλο!!

Σε κανένα μήνα καλό θα ήταν να έχουμε και την τσάντα τη δική μας και του μωρού για το νοσοκομείο έτοιμη! Θέλει κι εκείνη αρκετά πραγματάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...