Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια μου, τι κάνετε? Petaloudaki τελικά τα μωρά όλο βόλτες θέλουν, ηρεμούν. Εσένα γενικά η μπεμπούλα σου είναι ησυχη, ζωηρή, πως είναι? Oneiraki καλο 3ο μήνα και σε σένα! Μαρία εγώ μέχρι τον 2 μήνα τον είχα στο κρεβάτι λόγω παλινδρόμησης, όταν κλείσαμε τον 2ο και ήταν καλύτερα τον έβαλα στο λίκνο του και όπως η Aurora μερικά μεσημέρια κοιμόμαστε αγκαλίτσα αλλά το βράδυ στο κρεβατάκι του. Όσο για το πως τον κοιμίζω με πολλούς διαφορετικούς τρόπου..... Την ημέρα που έχει ζέστη δεν θέλει και πολλές αγκαλιες οπότε ή στο ρηλάξ ή στο πορτ μπεμπε με κούνημα και με πιπιλα φυσικα! Το βραδάκυ λίγο αγκαλίτσα και τον αφήνω μισοκοιμισμένο στο κρεββατάκι του για να μην ξυπνησει και δεν ξέρει που βρίσκεται. Αλλά εμένα μου ξυπνάει μερικές φορες μεχρι να τον πάρει ο βαθυς ο ύπνος, σε αυτή την περίπτωση δεν τον σηκώνω απλά τον χτυπάω λίγο στο ποπο του και έτοιμος! ;-) Κατερινα το 37.3 η παιδίατρος μου έχει πει ότι δεν είναι ούτε καν δεκατα, από 37.7-37.9 θεωρούνται δεκατα και από 38 πυρετός. Σκέψου ότι ο μπέμπης μου έχει συνεχώς 37.2, αυτή είναι η θερμοκρασία του. Το συζήτησα με την παιδιατρο και μου είπε αυτό που σου λέω και ότι μερικά παιδάκια έχουν υψηλή θερμοκρασία και είναι φυσιολογικό γι'αυτά. Ναι φαγανούλης μας βγήκε πάλι καλά εμοιασε στον μπαμπα γιατι εγω δεν τρωω και πολύ και είμαι μιση μερίδα χαχα. Αλλα είναι πολύ κινητικός και καιει θερμίδες.. Κατερίνα από την αρχή δεν είχα πολύ γάλα αλλά πριν 2 εβδομάδες μου ήρθε περίοδος και ο μπέμπης δεν καθόταν και πολύ στο στήθος εν τω μεταξυ μου κόπηκε εντελως η όρεξη και όλα αυτά συνετέλεσαν να κοπεί το γάλα, δυστυχώς. Μαράκι εμένα είχε βγάλει μόνο στο στέρνο του από τον ιδρώτα και ξεκίνησα να του βάζω μετά το μπανιο υγρή πούδρα και έφυγαν, από τότε δεν τα ξανα εβγαλε. Dorothy θηριο έγινε, μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα μανουλες.την αλλη βδομαδα πρωτα ο Θεος εχουμε κ το δευτερο εμβολιο κ εχω αγχωθει ηδη.ελπιζω να μην μου ανεβασει πυρετο γιατι το φοβομαστε εμεις με το ιστορικο μας.φτου φτου φτου.κοριτσια να ρωτησω κ κατι αλλο.εδω κ λιγες μερες εχει αρχισει η μπεμπουλα μου κ ενω καθεται ανασκελα στο κρεβατι μας,γυρναει μονη της στο πλαι κ μετα ψιλομπρουμυτα καβαλωντας το ενα της χερακι κ το προσωπακι της ακουμπαει στο σεντονακι.ε δεν μπορει ομως να ξαναγυρισει μονη της.φοβηθηκα εγω μην μου το κανει το βραδυ κ κοιμαμαι εγω του καλου καιρου κ την παιρνω τωρα στο κρεβατι μαζι μας που δεν εχει κ πολυ χωρο να γυρισει.εσας το κανουν?μου εχουν πει για σφηνα αλλα ειχα διαβασει μια βρετανικη ερευνα κ το ειχαν απαγορευσει.δεν ξερω τι να κανω.για πειτε μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θανάσης μου θα πάς στην σελίδα που σου είπε η Dorothy 1) Eπιλέγεις "Baby and Kids birthday"  2) Επιλεγεις "Baby" 3) Φτιάχνεις το τικεράκι που θες    4) Επιλέγεις PseudoHTML 5) Κάνεις Copy τον κωδικο που θα σου βγάλει ) Πηγαίνεις στο προφιλ μου και επεξεργασία προφιλ 7) Επιλέγεις "Υπογραφή" 8) Κάνεις paste- αποθήκευση και είσαι έτοιμη! Πιο αναλυτικά πεθαίνεις χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα το κάνει αυτό Μαράκι αλλά τώρα πια μπορεί να ανεβάσει το κεφαλάκι του και να το γυρίσει αν δεν αναπνεει καλά δεν είναι όπως τη αρχή. Αλλά αν το φοβάσαι χρησιμοποιησε σφηνάκι, εμένα βέβαια από την αρχή δεν τον βόλεψε το σφηνάκι μια χαρά γυρνούσε όταν ήθελε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!Πώς είναι σήμερα τα μπεμπάκια σας;;Έμείς "ψηνόμαστε" από τη ζέστη.Έξω έχει σίγουρα πάνω από 40 βαθμούς σήμερα.Ναταλία μου η μπέμπα μου σε γενικές γραμμές είναι ήσυχη,παίζει την ημέρα μόνη της είτε στην κούνια της με το μουσικό περιστρεφόμενο είτε στο γυμναστήριο...... Τρελένεται για τα κουκλάκια μου περιστρέφονται !!Οπότε είμαι κι εγώ ελεύθερη και κάνω δουλειές.Κοιμάται και την ημέρα.... όχι βέβαια πολύ αλλά αρκετά.Το μόνο κακό είναι ότι την μάθαμε στο κούνημα για να κοιμηθεί και δεν ξέρω πώς θα της το κόψουμε!

Μαράκι κι εμείς την άλλη εβδομάδα έχουμε το εμβόλιο....Εύχομαι να πάνε όλα καλά με την μπεμπούλα σου!!!!Όσο για την ερώτησή σου παρακάτω δεν μπορώ να σου απαντήσω γιατί εμένα δεν γυρίζει ακόμη και δεν γνωρίζω....Πάντως αν δεν μπορεί να σηκώσει το κεφαλάκι της ακόμα καλά πρόσεξέ την.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!χαρηκα τωρα ευχαριστω πολυ Ναταλια.Μαρια ουτε εμενα γυρναει ακομα.Εγω σφηνακι του ειχα στην αρχη (ειχα ρωτησει κ τον παοδιατρο)αλλα δεν τον βολεψε συνεχεια γυρναγε ανασκελα.Μπρουμυτα ομως δεν γυρναει ακομα.Πεταλουδακι κ εμενα εχει μαθει να τον κουναμε.καροτσι κουνημα υπνος κρεβατακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιο τικερακιιιιι!

Μαρια κι εμενα ετσι κανει και αγχωνομαι μην κατσει με τη μυτη κατω γαμωτο ενω κοιμαται.Βαζω την ενδοεπικοινωνια στο φουλ δυνατα να ακουω τι γινεται και την κοιταω συνεχεια οταν ειμαι ξυπνια αλλα το βραδυ δεν παιρνω χαμπαρι.Αν και κοιμαται στο πλαι συνηθως,οταν ειναι ξυπνια γυριζει μπρουμυτα.

Σφηνακι εγω με τιποτα.Εχουν παθει ασφυξια μωρα μαυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Πολλά τα νέα σας!! Εμείς κάναμε την Παρασκευή το εμβόλιο του πνευμονιόκοκου και της μηνυγγίτιδας..μας έκανε τη νύχτα 38 πυρετό, τον έκανα χλιαρό ντους κ κάπως έπεσε..χθες πήγαμε Θήβα για τον γάμο του κουνιάδου μου κ όλη την ώρα γκρίνιαζε κ μας έκανε πάλι πυρετό...ευτυχώς ήταν η μητέρα μου για να τον κρατήσει λίγο για να χορέψω ένα χορό για τα τυπικά!! Ούτε να φάω δεν ήθελα..αν βλέπατε πως έκανε..αφού σε μια φάση έκλαιγα από τη στεναχώρια μου!! Τον έπαιρνα αγκαλίτσα κ έβαζε το κεφαλάκι του στον λαιμό μου κ έκλαιγε..Δόξα το Θεό σήμερα είναι καλά το ψυχάκι μου!!!!!

Όσο για τα μάτια ο δικός μου έχει γαλανά..Σφηνάκι ούτε εγώ του έχω βάλει..πλέον γυρνάει μπρούμυτα κ είναι πολύ υπερκινητικός!!!! Μου σκάει κάτι χαμόγελα κ τρελαίνομαι!!! Εμείς αύριο θα πάμε στην εκκλησία για να κλείσουμε ημερομηνία για την βάπτιση κ μετά να ετοιμάσουμε κ τα υπόλοιπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα δρόσισε ο καιρός ευτυχώς!!! Ειδικά με τον θηλασμό δεν παλεύεται η ζέστη! Μαράκι μου που κ που πετάει κανα σπυθουράκι στο πρόσωπο απτο θηλασμό κ τη ζέστη. Έχεις δίκιο να σγχώνεσαι με όλα μετά από ότι ζήσατε! Ίσως κ να μην σου κάνει καθόλου πυρετό η δικιά μου δεν έκανε. Δεν νομίζω πως υπάρχει κίνδυνος πια στον ύπνο αλλά αν το φοβάσαι να της ρίχνεις καμιά ματιά τη νύχτα. Ντόροθυ καλά της είπες!!! Βέβαια κ γω όταν βλέπω μωρά ρωτάω πχ αρχίσατε κρέμες κλπ αλλά το κάνω γιατί πλέον είναι το αγαπημένο μου θέμα! Βέβαια κάνει μπαμ ποιός ρωτάει κακοπροαίρετα! Ναταλάκι κ γω κάποια μεσημέρια ξαπλώνω με τη μπεμπούλα αλλά νύχτα ποτέ! Φοβάμαι ακόμα μην την πλακώσουμε! Εμένα έχει πάντα 36,6 γιαυτό είπα ότι έκανε δέκατα αλλά έτσι κ αλλιώς δεν ήταν κ πολύ. Πεταλουδάκι σκέφτομαι να της πάρω κ γω μουσικό περιστρεφόμενο αν κ κάθεται στο κρεβάτι μόνο για ύπνο. Λες να της αρέσει; Aurora πως πάτε με τις βλέννες; Και γω το έχω ακούσει ότι είναι επικίνδυνο το σφηνάκι αν κ δεν καταλαβαίνω το λόγο. Εγώ στην αρχή τίλιγα σαν ρολάκι μια κουβερτούλα για να μη γυρίζει ανάσκελα αν κ κάποιοι γιατροί λένε ότι ανάσκελα πρέπει. Μας έχουν τρελάνει πια! Σταλίτσα μου τι έπαθες! Καλύτερα να κάνατε το εμβόλιο μετά το ταξίδι. Τώρα όμως πάει πέρασε! Και μένα γαλανά έχει ακόμα αλλά δεν νομίζω να κρατήσει το χρώμα. Θα δούμε έτσι κ αλλιώς όλα τα μωρά μας είναι κουκλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε? Εμείς σήμερα ξυπνήσαμε από τα άγρια χαράματα, έφαγε στις 7 180ml την έκανε ταράτσα και άντε να ξανακοιμηθεί. Stalitsa ταλαιπωρήθηκε το καημενάκι και φανταζομαι και εσυ δεν θα το ευχαριστήθηκες καθόλου. Τον Οκτώβρη σκέφτεστε να τον βαπτίσετε? Θανάσης μου είναι πολύ καλύτερα τώρα, τα δύσκολα πέρασαν! Του αλλάξαμε την σκόνη την κάναμε AR και είδαμε αμέσως διαφορά, βρήκε ο μπαμπάς μας τρόπους να ρεύετε πιο εύκολα και μετα από το φαγητο μισή ωρα αγκαλίτσα όρθιος και τον ξαπλώναμε με κλίση. Εμας δεν έκανε εμετούς αλλά 1,5 ώρα από το φαγητο έκανε μεγάλες γουλιές και δυσανασχετούσε. Τωρα πια τρώει-ρευετε και τον ξαπλώνω, είναι μια χαρα. Εσύ πως το αντιμετώπισες? Πως είναι τωρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι πραγματικά ο θηλασμος με την ζεστη δεν παλεύεται... Εμένα το περιστρεφομενο τον εκνευριζει αφάνταστα, στην αρχή κοιτάζει τα παιχνιδάκια και μετα τα κλωτσάει με εκνευρισμό. Ισως επειδή το συγκεκριμένο περιστρεφόμενο έχει πολλά παιχνιδάκια, αν είχε 1-2 να ήταν καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?πολυ ζεστη δεν παλευεται.σταλιτσα ταλαιπωρηθηκατε,θα μεγαλωσουν πρωτα ο Θεος κ δεν θα βαζουν κωλο κατω.κ εμενα ειχαν βρει γοπ στην μενν του ιασω οταν νοσηλευομασταν,μικρη προς μετρια αλλα μου ειχαν πει μονο να εχω κλιση στο στρωμα της κουνιας.γουλιτσες βγαζει μετα το γευμα αλλα πολυ μικρες.την βολευει περισσοτερο να την ρευω καθιστη στα ποδια μου κ οχι στον ωμο για να μην πιεζεται η κοιλιτσα της κ εχω δει διαφορα.ετσι το εκαναν κ οι κοπελες στην μενν.κοριτσια στην αρχη που ηταν πιο μικρουλα της εβαζα ρολο πετσετα στην πλατουλα για να μην γυρναει ανασκελα.ενα βραδυ ευτυχως ξυπναω απο μονη μου κ την βλεπω την πετσετα ανοιγμενη στο προσωπο της μπεμπουλας μου.μα πως το καταφερε αυτο?κ ουτε εκλαιγε.παλι καλα που ξυπνησα.τωρα κοιμομαστε μαζι στο κρεβατι γιατι φοβαμαι μην ξυπνησει κ γυρισει μπρουμυτα κ δεν την ακουσουμε.οσες φορες το κανει αυτο ξυπνια,δεν μπορει να γυρισει το κεφαλακι ευκολα στο πλαι,ασε που πρεπει να μουδιαζει κ το χερακι της επειδη καθεται πανω του.το μουσικο περιστρεφομενο κ εμενα δεν το πολυ συμπαθει.μ'αυτο που εχει κολλησει μιας κ ειναι το πρωτο μας παιχνιδακι ειναι τον αγκαλιτσα που το πατας κ εχει μουσικη κ φωτιζει το προσωπο του.εκει να δεις γελιο κ χαρα.επισης μεγαλο παρλατορηο με τα ζωακια που της εχω κολλησει στον τοιχο με εντονα χρωματα.λιωνω καθε φορα που την βλεπω να τους γελαει κ να τους λεει αγκου κ τετοια.κοριτσια ειμαι ερωτευμενη φουλ με την κορουλα μου.κ ομως γινεται:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Ναταλία 27-9 ή 5-10 λέμε για την βάπτιση...σήμερα έχουμε ραντεβού με τον παπά στην εκκλησία για αν καταθεσω τα χαρτιά που χρειάζεται κ να κανονίσουμε την ημερομηνία..εσείς κορίτσια όταν θα κάνετε βάπτιση σκέφτεστε γαι τραπέζι μετά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stalitsa εμεις σκεφτομαστε πρωτα ο Θεος για γαμοβαφτιση.ο αντρας μου κ εγω δεν θελουμε ιδιαιτερα τραπεζι αλλα θελουν οι γονεις.οποτε λεμε αν θελουν να τα βαλουν οι ιδιοι.εχω βρει απο ιντερνετ ενα κτημα στην παρνηθα που εχει κ το εκκλησακι του Αγ.Γεωργιου μεσα κ μπορει να κανουμε εκει κ τα μυστηρια.ειναι με 17€ το ατομο κ ειναι πολυ ωραιο.εσυ σκεφτεσαι για τραπεζι?βεβαια αν εχεις μονο βαπτιση μπορεις να καλεσεις πολυ λιγοτερα ατομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και μπεμπάκια!!!! Πώς είστε;stalitsa μου ταλαιπωρηθήκατε πολύ κι εσείς και το μωράκι!! Ευτυχώς τώρα όλα καλά!!Αμάν βρε κορίτσια με αυτά τα εμβόλια....άγχος για εμάς και ταλαιπωρία για τα μπεμπάκια μας!Κατερινάκι το κάθε μωράκι είναι διαφορετικό.....Εμάς μας βόλεψε πολύ το μουσικό περιστρεφόμενο αν και το πήραμε με επιφύλαξη γιατί κι εμείς δεν ξέραμε αν θα της αρέσει.Σε άλλα μωράκια αρέσει και σε άλλα όχι.Ναταλία φαγανούλης ο μπεμπάκος σου..... μπράβο!!Η δικιά μου από την ζέστη τις τελευταίες μέρες δεν τρώει πολύ.Τα ματάκια άλλαξαν χρώμα και από μπλε που ήταν έγιναν γκριζοπράσινα....Είναι νωρίς ακόμα , άκουσα ότι το χρώμα των ματιών σταθεροποιείται περίπου στο 6μηνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.σταλιτσα κριμα ταλαιπωρηθηκε το μωρακι.εμεις την παρασκευη φευγουμε μυτιληνη γιατι 6 σεπτεμβρη θα κανουμε τον γαμο μας κ την βαφτιση του μικρου θα κανουμε τραπεζι γιατι θα ερθει κοσμος απο την αθηνα δεν γινεται να τους αφησουμε ετσι αλλα κ ο κοσμος εκει παλι δεν γινεται εσενα που ειναι μονο βαφτιση θα συμφωνησω μπορεις να καλεσεις λιγα ατομα η να τι αποφυγεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή θα καλέσουμε πολλά άτομα στη βάπτιση λέμε να μην κάνουμε τραπέζι για όλους.αλλά μόνο για τις οικογένειες μας κ τους κουμπάρους...είναι πολλά τα χρήματα για τραπέζι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλια ειναι καλυτερα εμεις πινουμε υποαλλεργικο γαλα κ σιροπι συνεχιζει να βγαζει γαλα αλκα οχι οπως στην αρχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Μαράκι και μένα κοιτάζει τα αυτοκόλλητα ζωάκια που της έχουμε βάλει και γελάει! Αφού θα κάνετε κ γάμο με ένα σμπάρο δυο τριγόνια. Ένα τραπέζι κ για τα δύο! Σταλίτσα εμείς θα την βαφτίσουμε το Μάη και δεν έχω ασχοληθεί ακόμα με τα της βάφτισης. Αλλά λογικά και μεις κάπως έτσι θα το κάνουμε. Θανάσης μου η ώρα η καλή!!! Να είστε ευτυχισμένοι πάντοτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε?χτες πηγαμε κ μεις για το εμβολιο.δεν μας εκατσε καλα γκρινια ολημερα κ ανεβασε κ πυρετο το βραδυ 38.εδωσα ντεπονακι μετα απο εντολη γιατρου 2 φορες κ σημ εχει 37,2 κ επισης γκρινια..μα τι τα βαζουν μεσα τους τα καημενουλια!καταλλα 63 εκ κ 6200 γρ πηγαμε καλα ειναι λεει ο γιατρος.εμενα κοριτσια ακομα δεν γυριζει ουτε στιριζει καλα το κεφαλακι κ μπρουμητα δεν της αρεσει καθολου δυσανασχετει.βλεπω ετοιμασιες κ για βαπτιση τι καλα.κ μεις του χρονου λεμε γαμο με βαπτιση η γαμο μονοι μας κ μετα βαπτιση να καλεσουμε κοσμο αναλογα γιατι κατι ακουσα οτι δεν κανουν ολες οι εκκλησιες μαζι γαμο κ βαπτιση.κοριτσια εμενα βαζει συνεχεια τα χερια στο στομα ρωτησα τον παιδιατρο τι ειναι καλυτερα να πιπιλαει χερι η πιπιλα κ μουπε πιπιλα αλλα δεν την παιρνει.πως κοβουμε το χερι στο στομα??γαλα εγω πλεον δεν εχω οποτε θα ρωτησω κ τον γυναικολογο για χαπια.κ γω καλε ρωταω καποια αν εχει γαλα αλλα οχι απο αδιακρισια δεν ηξερα οτι ενοχλει αυτη η ερωτηση :) γιατι εγω δεν ειχα κλαψ!γυμναστηριο παραγγειλαμε το πιανακι το ροζ εμεις ναδουμε αν της αρεσει γιατι κ κατι κρεμαστα που την εχουμε δεν πολυασχολειται.περισσοτερο της αρεσουν τα προβολακια στο ταβανι.περιστρεφομενο δεν εχω ακομα δεν ξερω.natalia με την το μετρας τον πυρετο?εμεις πηραμε κ με υπερυθρες κ το βγαζει συνεχεια 37,5 κ πανω κ μας ειπε ο γιατρος καλυτερα με κανονικα θερμομετρα.αφου στην αρχη ελεγα μα ειναι δυνατον καθε μερα ναχει τοσο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρυστ σουπερ η κοριτσαρα.κριμα που εκανε πυρετο γιατι ταλαιπωρουνται τα καημενα αφου επεσε ομως ολα καλα.κατερινα ευχαριστω πολυ.εχω πολυ αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρυστ άστα τι άγχος κάθε φορά με τα εμβόλια! Αφού σου σταμάτησε το γάλα γιατί να πάρεις χάπια; Δεν υπάρχει λόγος αφού αποθήλασες φυσικά. Και μένα βάζει πολύ τα χέρια στο στόμα και προσπαθώ να μην την αφήνω. Πιπίλα δεν κρατάει για πολύ ώρα ακόμα. Σήμερα που την κάναμε μπάνιο κρατιόταν απτα πλαινά της μπανιέρας με τα μικρούτσικα χεράκια της πολύ γέλιο! Θανάσης μην αγχώνεσαι και κοίτα να το διασκεδάσεις όσο πιο πολύ μπορείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα αυτο μου λενε ολοι αλλα ειναι ο χαρακτηρας μου ετσι που θελω να ευχαριστηθουν ολοι(δεν υπαρχει τετοια περιπτωση)παντα καποιος θα βρεθει να πει κατι.βαλε μας φοτο την γοργονα σου,την ζιζελ σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...