Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Ασε με 1.81 μην το δοκιμασεις καν.. αυτα τα κολπα ειναι για εμας τις κοντες! Τι στρωμα εχετε για τα μωρακια σας? Εγω θα δω τα cocomat και τα dunlopillo και οποιο μου γυαλισει! Αλλωστε 2 γυναικες θα κοιμομαστε σε αυτο! Αξιζουμε το καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα κορίτσια,πήγαμε και εμείς ολιγοήμερες διακοπές,περάσαμε όμορφα κ ο μικρός κοιμόταν περισσότερο!Καλώς ήρθαν τα καινούργια κορίτσια να χαιρεσται τα μωρακια σας! κ εγώ θηλάζω αποκλειστικά και θέλω να θηλάζω μέχρι να αποθηλασει μόνος του ο μικρός! επίσεις κοιμομαστε όλοι μαζί στο κρεββάτι! Thiagia μου καλοφωτιστος ο μικρος! Σε λιγες μέρες πάμε κ εμείς για το 2ο εμβόλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε ονειρακι κ εσυ να χαιρεσαι το μωρακι σου. Εμας κοιμαται στην κουνια του αλλα η κουνια του ειναι στο δωματιο μας.το στρωμα μας ειναι Greco strom (αν το γραφω σωστα).κοριτσια εχουν λοξιγγα τα μωρακια σας γιατι εμενα εχει ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε stalitsa και oneiraki!Κι εσείς να χαίρεστε τα μωράκια σας!!stalitsa πράγματι είμαστε κοντά....και πηγαίνουμε τακτικά στην Καρδίτσα γιατί έχουμε αρκετούς φίλους εκεί!Μια χαρούλα που θα γυρίσεις τον Μάρτιο στην δουλειά, θα είσαι κοντά στο μωράκι σου περισσότερο....εγώ θα γυρίσω τον Μάιο με το καλό.Οneiraki ξυπνάει ο μικρός το βράδυ για να το θηλάσεις ή κοιμάται μέχρι το πρωί;"Θανάσης μου" ο λόξυγγας και το φτέρνισμα είναι πολύ συχνά στα βρεφάκια και είναι φυσιολογικά κατά τους πρώτους μήνες.Κι εμείς έχουμε λόξυγγα.Fun εξίσου καλά και τα δύο στρώματα.....εννοείται ότι αξίζετε τα καλύτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Petaloudaki ξυπνάει αλλά απλα τον βάζω στο στήθος και ξανακοιμαμαι,ξυπνάει γύρω στις 5 κ μετα στις 8 που φεύγει ο άντρας μου για δουλεια κ τλκ σηκωνομαστε κατα τις 11.Και εμένα εχει λοξυγγα και επειδή έχουμε αλλεργεια είχε πολύ λοξυγγα 4-5 φορες την μέρα,τώρα με αποχή εχει μειωθεί όπως και οι γουλιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο καιρο εχω να μπω!!! πω πω..
Τι μου κανετε κοριτσια μου? εμεις Σαβατο αρχιζουμε κρεμα βανιλια-ριζαλευρο!!!!! προχτες καναμε διπλο εμβολιο,ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! και ειχα τρελο αγχος!!! Γελια και χαρες..γελια κακανιστα!!!τρεεελα!!! Οσο μεγαλωνει τοσο πιο τελειος γινεται!!!! Θα το δειτε και εσεις!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Petaloudaki καλως ηρθες και να σου ζησει το μπεμπινι σου γερο και τυχερο.

Fun εχεις χαζεψει δεν εξηγειται!Ρε πατε καλα;Μεσα στην κουνια;Εκτος του οτι θα ΞΑΝΑτραβας τα μαλλια σου που θα μαθει ετσι,θα χαλασεις και την κουνια,ασε το στρωμα που πρεπει να μεινουν οπως ειναι για να στηριζουν το σωμα του μωρου χωρις ναχουν μαλακωσει.Ενισταμαι!Τωρα μπορειτε να με κραξετε,ταπα και ησυχασα!

Εμεις εδω γκρινια πολλη καθε μερα... Και πολλες βλεννες στα κακα.Αυριο περιμενω αποτελεσματα εξετασεων για μικροβια και συνεχιζω αποχη απο γαλακτοκομικα,ξηρ.καρπους,μοσχαρι,αυγο,σουσαμι μηπως ειναι αλλεργια.

Τις ωρες που ειναι καλα γελαει,μιλαει,φωναζει και στριγγλιζει και ειναι Θεα!Εχει λυσσαξει να περπατησει... Οταν την κραταμε κατω απτις μασχαλες στεκεται ορθια,γουρλωνει τα ματια,γελαει και αρχιζει βηματα.Μας εχει τρελανει!

Αρχισε να γυριζει και μπρουμυτα αλλα οταν γυρναει φωναζει,δεν ξερει κετα τι να κανει.Που και που σηκωνει το κεφαλι οπως ειναι μπρουμυτα και φωναζει στα κουκλακια...

Στο σπιτι βαριεται ελεεινα,βαρεθηκε και να με βλεπει το παιδι,απογευματα και βραδια βγαινουμε.

Θαλασσα παμε καθε δευτερη Κυριακη.Εχει αερα και τη νευριαζει πολυ.Δε βουτηξα ακομα.......

Με το θηλασμο πηγαιναμε καλα,μιαμισι μερα μαλιστα κοψαμε τη σκονη και μετα χαμος και κλαματα.Αρχισαμε παλι και τωρα ξανα δυσκολευομαι να κατσει στο στηθος οσο πρεπει.Και βαρος πηρε παλι λιγο.Λογω αλλεργιας;Την πεινασα εγω για να θηλασει;Δεν ξερω!Νιωθω τα κανω ολα λαθος...

Η ενδοεπικοινωνια με καμερα πολυ μας βολεψε.Εχει τελεια εικονα και δυνατο ηχο.Μολις κλαψει η γκρινιαξει πεταγομαι και παω στην κουνια της στο απεναντι δωματιο.Το κακο ειναι οτι ξυπναει συνεχεια μεσα στη μερα και σπανια νυχτα και θελει πιπιλα να ξανακοιμηθει.Δε μαρεσει που την συνηθισε και τη θελει πολλες ωρες.Και γιαυτο εγω φταιω βεβαια...

Το δευτερο εμβολιο δεν την πειραξε αν και η γιατρος ειπε για κοκκινιλα κτλ δεν εκανε.

Σταλιτσα ειλικρινα κι εγω φοβηθηκα με την περιγραφη.Πολλη προσοχηκοριτσια τωρα!

Δεν ξερω αν απαντησα σε ολες,ειμαι και λιγο σαν ζαλισμενη,εχει τοση γκρινια το νινι μου καθε μερα αλλα απο προχθες ειδικα που κολλαει το μυαλο μου εκει.Θα σας βαλω φωτο στα πριβε,βαλτε κι εσεις να γελασουμε λιγο.Φιλια σε ολες.Μια μεγαλη αγκαλια απο μενα στα μπεμπακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε aurora εχεις δικιο... μηπως να αρχισω τα νυχτερια στον καναπε με βυζι και μολις κοιμαται κουνια μπας και την ξεκολλησω? Εσεις πωςτα κοιμιζετε? Δλδ αγκαλιες ριλαν τραγουδια? Απορω! Δεν θα γινει μεγαλη νς λεει μαμα πεντε λεπτακια ακομα? Θα της δειξω εγω τοτε!

Aurora πολυ ταλαιπωρια βρε παιδακι μου! Αντε να βρειτε γρηγορα τι φταιειμην την βλεπεις σαν κακο την πιπιλα και ειδικα αν κοιμαται νυχτα... ειμαστε και εμεις που ζηλευουμε..ο μπαμπας μας εχει λαλησει θα παει στον καναπε λεει δεν αντεχει να ξυπναει καθε 10 λεπτα..παντως σοβαρα τωρα δεν τα κανεις ολα εσυ λαθος! Απλα τα μωρακια ειναι ζορικα και εμπλεξες κι εσυ πολυ απτην αρχη με την μικτη διατροφη και ταλαιπωρηθηκες... μεχρι να στρωσει θα μπουμε στιςστερεες και εκει να δεις ζορι...

Dorothy πραγματικα εσυ και η Νικη μας δινεται κουραγιο.. αντε να ερθουν τα καλα!

Oneiraki μια χαρα εστρωσε τον υπνο ο κυριος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες και μπεμπάκια!Τί κάνετε;aurora σε ευχαριστώ πολύ, να χαίρεσαι κι εσύ το μωράκι σου!!Παιχνιδιάρα η μπουμπού σου.......!!Ενδιαφέρομαι κι εγώ για ενδοεπικοινωνία με κάμερα, εσύ ποιά πήρες;;; Δεν το έχω ψάξει ακόμα.Dorothy1 καλή επιτυχία με το νέο σας μενού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δικια μου κοιμαται με τους εξης τροπους... Στο βυζι ενω μισοτρωει,στον ωμο πανω κατω βολτα,στην αγκαλια ξαπλωτη με πιπιλα και πανω κατω βολτα,και το πιο ευκολο καμια φορα,ξαπλα στην κουνια με πιπιλα και το μουσικο περιστρεφομενο να γυρναει.

Ταλαιπωρια κι εσυ και ο αντρας σου αστα να πανε... Εγω γκρινιαζω για πιπιλα και εσεις ευχεστε να την ηθελε!...

Στις στερεες αν δε μας τσακισει καμια αλλεργια μια χαρα θαμαστε εγω λεω.Και το κουταλι θα τρωει!Αφου καμια φορα αρπαζει στο μπιμπερο σαν σουβλακι!Σοβαρα μιλαω,βαραει στομιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Petaloudaki πηρα motorola mbp36 την πληρωσα 180 απο 250 με εκπτωση απο eshop.Ακριβη αλλα το αξιζε.Υπαρχει και μοντελο mbp25,36,30 κατι τετοια λιγο φθηνοτερα.skroutz.gr τη βρηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα aurora ασε το παιδι να φαει το σουβλακι του! Χαχαχα θεα ειναι!

Μια μερα που θα ειμαι ξεκουραστη θα προσπαθησω το νυχτερι να καταλαβω τι γινεται το βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψαξε youtube τι ειναι το baby door bouncer.Ξετρελαθηκε η δικια μου.Δε χοροπηδαει ακομα αλλα μια χαρα της αρεσει.Θα δοκιμασω να τη βαζω συχνα να απασχολειται να κουραζεται και λιγο χεχε.Και βολτα εξω βραδακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora ευχαριστώ για τις πληροφορίες .... θα το κοιτάξω.Κι εμένα με τους ίδιους τρόπους ακριβώς κοιμάται.Ειδικά στον ώμο και πάνω κάτω....... το καλύτερό της.Την πιπίλα κι εγώ προσπαθώ να την αποφύγω όσο γίνεται αλλά δυσκολεύομαι φυσικά περισσότερο για να την κοιμήσω.Καλά το μπιμπερό-σουβλάκι..... τέλειο!!!(χα!χα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora καλα αποτελεσματα.κ εγω νιωθω πολλες φορες οτι τα κανω ολα λαθος ειναι απο το αγχος μας στο επομενο θα ειμαστε πιο εμπειρες.κ εμας ο μικρος μολις βγει εξω ηρεμει.σουρτουκος μου βγηκε. Χτες πηγαμε για ποτακι και ηταν κυριος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα την πιπιλα την φτυνει επισης δεν του αρεσουν καθολου τα κουκλακια που κρεμονται μπροστα στο ριλαξ κ το περιστρεφομενο πανω απο το κρεβατι τα κανει καβγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!όλα τα μπεμπακια καλά?εμείς μια χαρά.με το κουτάλι τα πήγαν τέλεια!την πρώτη κουταλια λιγο την είχαμε μεσα εξω μεσα εξω μέχρι να καταλάβουν ότι πρέπει να το καταπιούν αλλά μετα μια χαρα!την αλλη εβδομάδα θα φάμε κ φρουτακια.αααα!!!πίνουμε κ νερο!ξεμπερδέψαμε κ με την αποστείρωση που τη βαριόταν η μαμα! Τις προάλλες πήγαμε πορτο ραφτη στο εξοχικό του θείου του άντρα μου που έχει πισίνα.ρωτησα παιδιατρο μου είπε να τα βάλω.ξετρελάθηκαν!!!κούναγαν χέρια πόδια σαν τρελα!πολλη πλάκα.όσο για τον ύπνο μόλις νυστάξουν νανουρίζονται μονα τους κάνουν ένα μουρμουρητό κ καταλαβαινω τα βαζω στην κούνια λιγα χαδάκια πιπίλα κ έτοιμοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια,τι κανετε?εμενα η μπεμπουλα μου κοιμηθηκε νηστικη μετα απο τρελο κλαμα.ρε κοριτσια εδω κ 1,5 μηνα σχεδον καθε μα καθε απογευμα προς βραδακι θα κανει ενα τρελο κλαμα-πλανταγμα.μονο οταν καποια απογευματα την βγαζπυμε βολτα ειναι μια χαρα ηρεμη.δεν μπορουμε να καταλαβουμε τι την ενοχλει.aurora καλα αποτελεσματα,την εχεις καιρο μονη της?εγω αγχωνομαι να την παω σε αλλο δωματιο,νικη μια χαρα σας βρισκω κ με τις κρεμουλες κ με το μπανακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μανούλες κ μπεμπάκια.Τι κάνετε πολύ ζέστη πάλι σήμερα.έχω το κλιματιστικό δεν παλεύεται αλλιώς.Εσας στηρίζουν τα κεφαλάκια τους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!! Σε μια ώρα θα πάμε για το δεύτερο εμβόλιο και είμαι λίγο αγχωμένη... Πεταλουδάκι βάλτε το μωρούλι στο δωμάτιο και για να μην αγχωθείς κοιμήσου μαζί τις πρώτες μέρες. Fun δεν υπάρχεις!!! Δοκίμασε να χωθείς κ στο καρότσι!!! Χαχαχα σε πειράζω! Βάλτη πάντως στο κρεβάτι της δεν είναι καλό να κοιμάται πάντα μαζί σας. Ονειράκι σούπερ ο μπεμπάκος!!! Ντόροθυ μακάρι να μη μου κάνει πυρετο κ μένα! Θα σας πω αύριο!!! Καλή αρχή με την κρέμα! Aurora βγήκαν τα αποτελέσματα; Μην σγχώνεσαι τόσο βρε παιδί μου όλα καλά τα κάνεις!!! Fun εμείς την κάνουμε μπάνιο την ταίζω κ μόλις αποκοιμηθεί την βάζουμε στο κρεβάτι της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη σούπερ τα μωράκια!!! Θέλουν κ πισίνα τα σπόρια!!!χαχαχα! Μαράκι αφού στη βόλτα ηρεμεί μήπως βαριέται μέσα; Να την πηγαίνετε περισσότερες βόλτες! Θανάσης μου εμένα η μπέμπα στήριζε το κεφαλάκι της από πολύ νωρίς. Μόνο τις πρώτες μέρες έπεφτε λίγο. Εδώ και κανά μήνα το στηρίζει τέλεια και όταν είναι μπρούμιτα. Επίσης διαρκώς προσπαθεί να σηκωθεί, της αρέσει να την κρατάμε και να περπατάει, ξεκαρδίζεται και δε βάζει γλώσσα μέσα! Γενικά έχει πολύ πλάκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora τι εγινε με τα αποτελεσματα;κατερινα μην αγχωνεσαι εχουμε ακομα πολλα εμβολια να κανουμε θα το συνηθησουμε κ αυτο.ευχομαι να μην πειραξει τη μπεμπουλα.κ εμενα θελει να σηκωθει εχει πολυ πλακα οταν προσπαθει.κ οταν τoν κραταμε ορθιο χοροπηδαει εχουν γινει υπερκινητικα τα μπεμπακια.κ εμενα το στηριζει κατερινα μου αλλα οχι τελειως θελει ακομα προσοχη απο πολυ νωρις το στηριζει αλλα οχι να πεις οτι το κραταει κανονικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη τα μωρακια σου περνανε τελεια μπραβο!

Κατερινα ελπιζω να μην την πειραξε το εμβολιο.

Και η δικια μου κραταει το κεφαλακι τελεια,ενα αγχος λιγοτερο.

Η καλλιεργεια κοπρανων σε μια εβδομαδα!Για ναναι σιγουρο το αποτελεσμα μας ειπαν.

Μαρια η παιδιατρος τι λεει για το βραδινο κλαμα;;

Ειναι σιγουρο,βαριουνται στο σπιτι και θελουν αλλαγη παραστασεων απλα μηπως ειναι και κατι αλλο.

Με θηλασμο παλι προβλημα εχουμε.Δε θελει στηθος ολο μπουκαλι τρωει.Μειωθηκε πολυ και η παραγωγη μου.Το θηλαστρο δεν τραβαει καλα ουτε εχω χρονο για αντλησεις... Ηρθε και η περιοδος τριτη φορα και ισως η μυρωδια και η γευση αλλαξε.Κουραστηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Κάναμε τα εμβόλια χθες και όπως την πρώτη φορά ούρλιαζε για μερικά δεύτερα και τέλος. Μέχρι στιγμής δεν έχει πυρετό αλλά σήμερα κ αύριο θα έχω το νου μου. Κατά τα άλλα την βρήκε τέλεια ο γιατρός κ πρώτα ο θεός θα ξαναπάμε σε ένα μήνα για το επόμενο εμβόλιο. Θανάσης μια χαρά το μωράκι σου ζωηρούλικο κσι αυτό!!! Να ενημερώσω εσένα και την πεταλουδακι ότι με τα περισσότερα κορίτσισ είμαστε φίλες και στο fb. Αν θέλετε μας στέλνετε σε inbox το όνομα σας για να σας βρούμε και εκεί. Aurora μου δεν το πιάνει καθόλου το στήθος; Να κάνεις υπομονή πριν της δώσεις μπουκάλι μην υποκύπτεις αμέσως. Είναι και η ζέστη μωρέ κ ιδρώνουν με το θηλασμό. Ότι και να γίνει κστάφερες να θηλάσεις τρεις μήνες που είναι οι πιο βασικοί για αντισώματα. Κορίτσια τα μωρά σας κάθονται στο καρότσι κατά τη διάρκεια της βόλτας; Η δικιά μου μόνο όταν κοιμάται αλλιώς κλαίει κ την βάζω στο μάρσιπο. Της αρέσει πολύ! Χαζεύει γύρω γύρω κ κοιμάται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Να πάς σε ενδοκρινολόγο για τις πολυκυστικές καθώς πρόκειται για μια ορμονολογικη διαταραχή και όχι γυναικολογική. Μόνο ενδοκρινολόγος που ειδικεύεται στις ορμόνες αναπαραγωγής μπορεί να σε βοηθήσει για ποιοτικότερη ωορρηξία. Για το άλλο που ρωτάς τι απάντηση να σου δώσει κάποιος;; Πρέπει να κάνεις εξετάσεις 2η-4η μέρα του κύκλου σου για να έχεις μια εικόνα του τι γίνεται..! Ζήτα από το γυναικολόγο σου να σου γράψει έναν πλήρη έλεγχο και αν είναι όλα καλά και το μωράκι συνεχίζει να μην έρχεται, θα πρότεινα και μια σαλπιγγογραφια και ένα σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο διαγνωστικό σπερμολογιας 
    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...