Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Χαθήκαμε αυτές τις μέρες! Η μικρή μου από τη δευτέρα είναι μέσα στη γκρίνια. Ίσως την ενοχλούν τα ούλα της. Την Δευτέρα θα πάμε ωροπό για μια βδομάδα. Όταν γυρίσουμε θα την πάμε για το δεύτερο εμβόλιο. Κορίτσια σας έχει έρθει η περίοδος; Εμένα όχι ακόμα. Μετά από πόσο καιρό έρχεται συνήθως; thagia δεν μου έχουν δώσει ποτέ μπομπονιέρα πριν το μυστήριο! Πρωτοποριακή ιδέα και γλιτώνεις το μοίρασμα στην εκκλησία. Σταλίτσα καλά να περνάτε και καλή επιστροφή! Σε περιμένουν πολλές ετοιμασίες! Aurora εσύ είσαι στο νησί έτσι και αλλιώς! Του χρόνου που θα είναι μεγαλύτερη η μπέμπα θα έρθω γιατί είναι η κουμπάρα μου από Κέρκυρα οπότε ελπίζω να πιούμε καφεδάκι! Οι υπόλοιπες διακοπάρετε;; Σας στελνω τα φιλιά μου!♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινακι εννοειται θα πιουμε καφε οταν ερθεις!

Ελπιζω να περνατε ολες καλα.Σημερα θα παμε για μπανιο πρωτη φορα!Ελπιζω να μην κανει ο καιρος καμια στραβη το περιμενω τοσες μερες!

Κατα ταλλα προσπαθω να κοψω το σκονογαλα.Απο γκρινια μια ετσι μια αλλιως.Και οι βλεννες συνεχιζονται και ολο ψαχνω τι να φαω.Πολλη πεινα.

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!! Ο μπεμπης έχει ηρεμήσει αρκετά εδώ στο χωριό κ εγώ κοιμάμαι!!! Την Πέμπτη θα πάμε στην Ξάνθη για τους αρραβώνες του αδερφού μου!! Την Κυριακή επιστρέφουμε Αθήνα κ δεν θέλω με τίποτα!!! Την επόμενη Κυριακή εννοώ... αυτά από μένα!!! Πολλά φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη εβδομαδα και απο μας!!!!τι κανετε κοριτσια?οσες ειστε διακοπες να περασετε καλα!!!οσες ειμαστε εδω δεν πειραζει του χρονου θα αποζημιωθουμε!!!τα νεα μας ειναι οτι αλλαζουμε γαλα παμε στο νουλακ το εβαπορε και απο δευτερα τρωμε καροτακι και κολοκυθα!!!!αντε καλη μας αρχη!ειμαι πολυ περιεργη πως θα ειναι η πρωτη επαφη με το κουταλι και με κατι που δεν ειναι γαλα!!!βεβαια για αρχη λιγες κουταλιτσες δεν αντικαθιστουμε γευμα απλα για να συνηθιζουν.αυτα προς το παρον.φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα ευχομαι σε ολες να σας ζησουν τα μωρακια να ειναι γερα και τυχερα κ εσεις καλα να τα καμαρωνετε.ειμαι κ εγω μανουλα μαιου γεννησα 11/5 [γιορτη της μητερας]το πρωτο μου παιδακι.να ξερετε οτι ολο αυτο το καιρο που ημουν εγκυος σας ειχα παρεα κ σας παρακολουθουσα καθημερινα.Ε δεν αντεξα αλλο σημερα εγινα  μελος της παρεας σας [smilie=icon_sunny.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?εμεις εδω δεν πηγαμε πουθενα.καλα να περασετε οσες λειπετε.τι κανουν τα μωρακια μας?εμεις ολα καλα δοξα τω Θεο,αν κ συνεχιζουμε να μην τρωμε πολυ.της αλλαξα το γαλα σε guigoz 1 που ειναι πιο γλυκο μπας κ φαει περισσοτερο αλλα τα ιδια.ασε που της εκανε κ δυσκοιλιοτητα.''θανασης μου'' να σου ζησει το μωρακι σου γερο κ δυνατο.νικη πως τα πατε με τις κρεμες?φαση θα χουν.aurora εκανες καμια βουτια κ για μας που δεν εχουμε κανει ακομα μπανακι?σταλιτσα καλα να περνατε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!και μεις ακομα εδω αλλα δεν πειραζει.ωραια  ειναι κι ετσι!Μαρακι καροτο θα φαμε για αρχη και κολοκυθα.δεν αντικαθιστουμε γευμα 5 κουταλιτσες τη μερα για να συνηθισουν και μετα αντικαθιστουμε.τη δευτερα αρχιζουμε!!!΄΄θανασης μου΄΄ καλως ηρθες και να σου ζησει το μωρακι!Μαρακι ποσο τρωει η μπεμπουλα?ειναι και καλοκαιρι και τρωνε ετσι κι αλλιως λιγοτερο.ποσο ειστε σε βαρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ .Μαράκι το μωρακι ειναι καλα;εμείς έχουμε έρθει στο χωριό του άντρα μου σε βουνό βέβαια αλλά δροσιστηκαμε αρκετά.νικη καλή αρχή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!

Γυρίσαμε χθες από διακοπές. Γυρίσαμε όλη την βόρειο Ελλάδα με τον μπέμπη και περάσαμε ωραία!!  Μόλις γυρίσαμε βέβαια χθες, ανακαλύψαμε ότι μας έκλεψαν το σπίτι.. Μετρητά, κοσμήματα... Ήρθαν για αποτυπώματα, τα κάναν όλα μαύρα με αυτή τη σκόνη... Μου κλέψαν μέχρι και το φόρεμα της βάπτισης που το είχα με την ετικέτα κρεμασμένο έξω από την ντουλάπα... Αύριο είναι η βάπτισή μας! Πήρα άλλο φόρεμα σήμερα και σε λίγο θα πάω κομμωτήριο γιατι αύριο θα είναι κλειστά... 

Αυτά έχει η ζωή...!! 

Θανάσης μου, καλωσήρθες στην παρεούλα μας !!

Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thagia μου τι άσχημα νέα ειναι αυτά τουλάχιστον είστε καλά εσείς κ δεν εισασταν μέσα καλά ε ειναι απαράδεκτοι σου πήραν μέχρι κ το φόρεμα.ευχομαι αύριο να ειναι μια πολυ ωραία μέρα για εσάς κ ο μπέμπηδες σας να μην κλέψει.θα ειναι τα πρώτα βαφτίσια της παρέας εμείς θα κάνουμε γάμο βάφτιση 6 Σεπτεμβρίου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thagia καλα σοκαρίστηκα!μέσα στην ατυχία ευτυχώς δεν είσασταν εκεί.ολα φτιαχνοτν.να χαρειτε την αυριανή μέρα κ να χαίρεστε το μπεμπακι σας!να το δείτε όπως επιθυμείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θανασης μου καλως ηρθες και να σου ζησει το μωρακι σου!Ειχα πητ 11/5 αλλα παραστριμωχτηκε η μπουμπου μου και τη βγαλαμε 7/5.

Χρονια πολλα στις Μαριες μας.

Thagia μου φρικη να γυρνας σε σπιτι που το ανοιξαν.Εσεις ναστε καλα!

Μαρακι δεν βουτηξα την Κυριακη,ειχε γκρινια η μπεμπα και ολο ετρωγε και κατουραγε.... Την ταιζα και την αλλαζα συνεχεια,την ειχα και αγκαλια,πηγε αργα και φυγαμε.

Νικη καλη αρχη.

Σταλιτσα μπραβο που περασατε ωραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora σε ευχαριστώ πολυ. Κ εσένα να σου ζηςει το μπουμπουκακιΧρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν( κ εγώ μάρια) εγώ πήτείχα 29/5 αλλα βιαζοτανε ο μικρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Εμείς σήμερα γυρίσαμε από Ωρωπό. Αλλάξαμε παραστάσεις όσο ναναι! Η μπέμπα μου μια χαρά! Τώρα τρώμε λίγοτετο μπουκάλι κ περισσότερο στήθος! Ξεκαρδπιζεται στα γέλια, πιάνει τις κουδουνίστρες της και δε βάζει γλώσσα μέσα. Έχει έρθει σε καμμιά η περίοδος; Πόσο καιρό μετά τη γέννα κάνει; Θανάσης εγώ στις 10! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Από που είσαι;Πώς γέννησες και πως τα πάτε τώρα; Νίκη καλές μάσες!!!! Thagia να σας ζήσει!!!!! Να τον χαίρεστε! Να βάλεις φώτο να σας καμαρώσουμε! Λυπάμε που σας έκλεψαν! Εμάς μας έκλεψαν 2 φορές μετά το γάμο μας! Όλα τα κοσμήματα!!! Χρήματα δεν είχαμε στο σπίτι! Εσείς έχετε μεγάλες απώλειες; όπως και ναχει εσείς ναστε καλά!!! Μαράκι χρόνια πολλά!!! Μην αγχώνεσαι τρώνε λιγότερο λόγο ζέστης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι ευχαριστω.κ εσενα  να σου ζησει γερο κ τυχερο να ειναι.ειμαι απο μυτιληνη αλλα μενω αθηνα τα τελευταια 8 χρονια.παρα λιγο να γεννησω στο αμαξι.Μεχρι 2 μηνων ειχαμε αρκετη γκρινια γιατι εχουμε γοπ κ πονουσε πολυ τωρα περνουμε σιροπακι και εχει ηρεμησει αρκετα.οσο για την περιοδο ουτε εμενα μου εχει ερθει ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Χθες επιστρέψαμε από το χωριό!! Περάσαμε πάρα πολύ ωραία!!! Μας ταλαιπώρησε βέβαια το ταξίδι στην Ξάνθη για τους αρραβώνες του αδερφού μου αλλά χαλάλι του!! Το άξιζε!!! Ο μπέμπης μας ηρέμησε αρκετά!!! Σήμερα από το πρωί προσπαθώ να συμμαζέψω το σπίτι..μπαλκόνια, πλυντήριο κτλ...20 μέρες λείπαμε κ καταλαβαίνετε!!! Χθες όταν φτάσαμε Αθήνα ο μπέμπης κοιμόταν στο καθισματάκι αυτοκινήτου κ του έλυσα τη ζώνη για να τον κατεβάσω..κ εκείνη την ώρα με φωνάζει ο άντρας μου για να του ανοίξω την πόρτα της εισόδου της πολυκατοικίας γιατί μπλόκαρε..πάω που λέτε κ όταν επέστρεψα ο μπέμπης έλειπε από το καθισματάκι του!! Ένα θα σας πω..ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!! Λέω πάει κάποιος πήρε το παιδί...κορίτσια μου είχε έσει από το καθισματάκι πάνω στα καθίσματα του αυτοκινήτου κ έκλαιγε σπαρακτικά!! Ήταν μπρούμητα κ ούτε που ακουγόταν το κλάμα του!! Τον έλεγξα άν χτύπησε αλλά όλα οκ...απλά έχασα τη μισή ζωή μου χθες!!!

Thagia μου φαντάζομαι πόσο θα τρομοκρατηθήκατε με το σπίτι!!! Εύχομαι να μην σας ξανασυμβεί κάτι τέτοιο!! Να σας ζήσει κ ο μπεμπούλης!!!

Θανάσης μου καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Να σου ζήσει το μωράκι!!!!!! Χρόνια Πολλά κ για τη γιορτή σου!! Maria χρόνια πολλά κ σε σένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου.καλως ηλθατε.να σας ζησει το ζευγαρι.φανταζομαι την ταραχη σου με το μικρο εγω τρομαξα που διαβασα το μηνυμα ευτυχως δεν χτυπησε το μωρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας όλες τις μανούλες και τα μπεμπάκια!!Είμαι κι εγώ μανούλα Μαίου και γέννησα την μπεμπούλα μου στις 25/5.Σε όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης μου σας παρακολουθούσα και μου κρατούσατε πολύ ωραία παρεούλα!!!Έτσι, αποφάσισα έστω και λίγο καθυστερημένα να γίνω μέλος της παρέας σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα πεταλουδακι καλως ηλθες κ εσυ οπως εγω αργησαμε αλλα δεν μπορεσαμε να μην μπουμε σε αυτη την ωραια παρεουλα.Να σου ζησει το κοριτσακι σου ειναι το πρωτο σου παιδακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...