Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια μου!!

Σήμερα έκανα μόνη μου την πρώτη μας βόλτα!! 2 ώρες γυρνούσαμε από δω κι από κει! Με σταματούσαν οι γνωστοί μου και τον χάζευαν, και δώσε καμάρι εγώ η μάνα κουκουβάγια!!! :)

Σταλίτσα να χαίρεσαι τον αντρούλη σου, να είναι γερός να σας προσέχει!!

Βρε κορίτσια τα δικά σας μωρά έχουν στο κεφαλάκι τους αυτό που ξεφλουδίζονται και είναι κάπως σκληρό το δερματάκι; Δεν ξέρω πως ακριβώς λέγεται! Κι αν ναι πως το αντιμετωπιζέτε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα να χαιρεσαι τον αντρα σου!

Thagia πως γινεται,παλι εχετε κατι σαν εμας.Λεγεται νινιδα.Θελει ελαιολαδο τουλαχιστον μια ωρα πριν το μπανιο και χτενισμα με η

βρεφικη βουρτσα μαλακα.Αν δε θες ελαιολαδο εχει λαδι frezyderm abcc η βρες αλλη μαρκα.Τις τελευταιες μερες εμας εγινε χαλια.Πολυ χοντρο και σκληρο και φαινεται απαισιο.Φευγει κομματακι κομματακι πολυυυυ αργα.Θελει καλο λαδωμα,εγω το αφηνω ωρες.

Συναντησε καμια σας συμβουλο θηλασμου απτην LLL;Θα παω αυριο να δω μια και νιωθω αβολα που ηθελε να παω σε γραφειο της πριν απο συναντηση του συνδεσμου μαμαδων θηλασμου κτλ.Η ψυχολογια μου ειναι στα πατωματα για νατρεχω σε ξενο χωρο με αγνωστους αλλα η μπεμπα δεν ηρεμει και κλαιει συχνα στο στηθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Οι τελευταίες δύο μέρες ήταν λίγο δύσκολες από άποψη γκρίνιας και χθες το βράδυ κοιμηθήκαμε λίγο. Thagia καλές βόλτες!!! Εμείς δεν έχουμε νινίδα ακόμα. Πότε εμφανίζεται; Aurora σου γκρινιάζει επειδή έχει μάθει το μπιμπερό μου το κάνει και μένα μην αγχώνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Thagia και Aurora σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!! Thagia εμένα το πέρασε αυτό ο μπέμπης...όπως είπε κ η Aurora νινίδα λέγεται κ εγώ του έβαζα baby oil για 15 λεπτά το άφηνα να δράσει κ μετά τα χτένιζα προς την αντίθετη φορά κ τον έλουζα..του έχουν φύγει.. Χθες κορίτσια πήγαμε πήραμε την ευχή κ μετά που ήρθαμε σπίτι θήλασα τον μπέμπη κ κοιμήθηκε..κατά τις 10 προσπάθησα να τον ξυπνήσω για να πάμε βόλτα κ τίποτα...εγώ όμως ήθελα βόλτα!!! Τον έντυσα κορίτσια κ αυτός κοιμόταν!!!! Που άλλες φορές αν τον σκουντούσα έστω κ λίγο νευρίαζε!!! Πήγαμε φάγαμε, γυρίσαμε, τον ξέντυσα κ αυτός τίποτα!!! Τον ύπνο του καλού καιρού!!! Φαίνεται τον διάβασε ο παπάς κ ήρέμησε!!! :-) κ εγώ ένιωσα πολύ καλύτερα που βγήκα μετά από 40 μέρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα το κορυφαίο δεν σας το είπα!!! Πήγαμε για φαγητό στο μαγαζί που είχαμε πάει μία μέρα πριν γεννήσω κ με το που κάθομαι με πιάσαν τα κλάματα..θυμήθηκα που είχα τον μπέμπη στην κοιλίτσα μου κ χθες τον είχα δίπλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα γίναμε 40 ημερών!!! Πήραμε και την ευχή μας!!! Άντε με το καλό και οι επόμενες! Το απόγευμα έχω ραντεβού με το γιατρό (έχω πολύ καιρό να σας το πω αυτό) και θα σας φέρω νέα το βραδάκι. Σταλίτσα τι ωραία που είναι τόσο βολικό παιδάκι! Εμένα ξυπνάει εύκολα! Λογικό που συγκινήθηκες!!! Και γω κάθε μέρα βρίσκω και ένα καινούργιο λόγο να τα μπίγω τα κλάμματα! Την κοιτάζω και τρελαίνομαι την κουκλίτσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κατερίνα μου είπες ότι θα πας στο γιατρό κ θυμήθηκα που λέγαμε για τους υπερήχους κ πόσο μεγάλωσαν τα μωράκια!! Κ τώρα λέμε για κακάκια, γαλατάκι κ διάφορα τέτοια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο σαραντισμο σε ολες σας κοριτσαρες και καλες βολτες!!!συγκινηθηκες ΣΤΑΛΙΤΣΑ μου ε?λογικο!!!!οντως μεχρι πριν λιγο καιρο λεγαμε για υπερηχους εβδομαδες κλπ και τωρα....ποιος μας πιανει ολες!!!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ εμενα εφτασε ο γιατρος μου στο σημειο να με παρει τηλ να με ξεχεσει γιατι δεν εχω παει ακομα η γαιδαρα!!!!την αλλη βδομαδα θα παω δεν το γλυτωνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες Σταλίτσα; Πραγματικά δεν το πιστεύω ότι πέρασε τόσος καιρός! Νίκη με δύο μωρά λογικό που δεν έχεις προλάβει! Εδώ εγώ με ένα και δυσκολεύμαι! Ελπίζω να μη μου κάνει καμιά επώδυνη εξέταση! Δεν αντέχω άλλο πόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες!!

Σταλίτσα θα ακολουθήσω τη μέθοδό σου, αφού έφυγε πάει να πει ότι ήταν αποτελεσματική!!

Κορίτσια εγώ είχα σήμερα γιατρό! Μου έκανε υπέρηχο και είδε το στήθος μου και μου είπε για τεστ παπ σε 3 μήνες! Τον ρώτησα για αντισύλληψη και μου είπε ότι είναι κατά των χαπιών καθώς ευθύνονται λέει για κακοήθειες, μου πρότεινε σπιράλ. Θα το σκεφτώ! Εσείς τι θα κάνετε με αντισύλληψη, έχετε σκεφτεί;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THAGIA μου τι υπερηχο εκανες?αυτο με τα αντισυλληπτικά το εχω ακούσει κι εγω.αν βάλεις σπιραλ είναι διάφοροι τύποι δες με το γιατρό σου ποιο θα βάλεις.εγω την αλλη εβδομάδα θα παω για παπ.αλλο μωράκι δε θα κάνεις να φανταστώ τουλάχιστον όχι σύντομα ε???εμείς προς το παρόν χρησιμοποιούμε την παλιά καλή μέθοδο του προφυλακτικού.Άσε που τα αντισυλληπτικά σε πρήζουν κιόλας.Είχα πάρει μια εποχή για να φτιάξω την περίοδο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου κανονικο υπερηχο μου εκανε και ειδε αν εχει καθαρισει η μητρα μου, πως ειναι οι ωοθηκες μου κλπ! Για δευτερο παιδακι δε θελω κατευθειαν επειδη δεν εχω και βοηθεια! Ας γινει πρωτα με το καλο 2-3 και μετα! :) φιλακια στα διδυμακια !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

μονο εγω ανυπομονω να παω στο γιατρο???παντως για δευτερο παιδακι που λετε ενω εγω ηθελα πολυ και συντομα τωρα που ειδα ποσο δυσκολα ειναι στην αρχη το ξανασκεφτομαι..καλα ειμαι και με το ενα...

Κατερινα ηρεμησατε καθολου???

Aurora με τη συμβουλο θηλασμου τι εγινε? ολα καλα??

Κοριτσια αιμα εχετε ακομα?? ποτε σταματαει?? εγω απο την αρχη λογω καισαρικης ειχα πολυ λιγο αλλα εχω ακομα και τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Είχα πάει μία πρωινή βόλτα με τον μπέμπη μου κ το ευχαριστήθηκε!! Κορίτσια την παλεύετε με τη ζέστη??? Thagia για την αντισύλληψη εγώ δεν θακάνω τίποτα!! Ελεύθερες επαφές κ ότι γίνει!!!! Κ τώρα γελάμε!!!!! :-) Πλάκα κάνω...όπως είπε η Νίκη θα εφαρμόσω την μέθοδο του προφυλακτικού... Fun εγώ δεν έχω αίμα από την 34η μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΣΤΙΣ 20 ΜΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ Κ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ.ΡΟΥΧΑ Κ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΛΑ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΦΥΛΑ ΕΚΤΟΣ....Κ ΜΟΥ ΞΑΝΑΡΘΟΥΝ ΔΙΔΥΜΑ ΟΠΟΤΕ ΠΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΕΙ!!!ΧΑΧΑΧΑ!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΧΑΛΑΓΕ ΑΝ ΕΡΧΟΤΑΝ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Η μπέμπα μου δύο μέρες τώρα είναι μεστη γκρίνια ασταμάτητα! Απορώ πως δεν κουράζεται. Εμείς είμαστε κομμάτια! Κοιμάται ελάχιστα. Δεν νομίζω να είναι κολικοί γιατί δεν βλέπω συμπτώματα πόνου! Έχω απελπιστεί απτην κούραση... Ο γιατρός μόνο τα ράμματα μου είδε ίσως επειδή γέννησα με καισαρική. Μου είπε ότι είναι μια χαρά. Thagia εμείς θα αρκεστούμε στο προφυλακτικό γιατί δεν θέλω ούτε χάπια ούτε σπιράλ. Νίκη και γω θα πάω για παπ σε κανά δίμηνο. Fun τώρα μου σταμάτησε το αίμα! Σταλίτσα με τρόμαξες!!!! Νόμιζα ότι το εννοείς και λέω πάει τάχασε απτην κούραση η συμπεθέρα!!! Χαχα! Είσαι τυχερή που είναι ήσυχος ο μπέμπης! Εμένα αυτές τις μέρες δεν παλεύεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ ΜΕΤΑ.ΟΧΙ ΠΩΣ. ΘΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΑ ΦΥΛΑΓΟΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ.ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΗΡΘΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΝΝΟΥΣΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟ ΛΕΩ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΠΟΥ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΗΣΥΧΑ.ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ 2ΜΩΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΠΑΙΔΙ.ΕΧΩ Κ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟ!ΕΜΕΙΝΑ Κ ΕΥΚΟΛΑ ΕΓΚΥΟΣ ΟΠΟΤΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι κι εγω στην απελπισια ελεγα στον καλο μου οτι δεν θελω αλλο...εμενα το μονο που με εσωσε με την γκρινια ειναι οι βολτες!!! και οχι μονο καροτσι .. κυριως στο μαρσιπο γιατι ηρεμει και την παιρνει ο υπνος!!!ακομα και μεσα στο σπιτι τον φοραω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!μιλατε απο τωρα για δευτερο?/!!εγω ακομα ουτε να το σκεφτω!η δικη μου η κουραση ειναι κυριως ψυχολογικη., δυσκολευεται πολυ να ρευτει κ να χωνεψει την κραταμε αγκαλια σχεδον συνεχεια γιατι φοβομαστε τους εμετους.χτες εκανε παλι δυο μετα απο το φαι κ την βλεπω τις γκριματσες πονου κ αναγουλας που παιρνει κ δεν μπορω να κανω κατι κ τρελενομαι!!ποτε δεν πιστευα οτι η ωρα του φαγητου θαταν τοσο δυσκολη,τρωει κ λαιμαργα πνιγεται κιολας με το μπουκαλι!καταλλα τριτη πηγαμε στο παιδιατρο ολα καλα τα βρηκε δοξα το θεο κ  ανεβηκε η ψυχολογια μου!ρωτησα κ για ρηλαξ μουπε οτι μπορω απο τωρα να την βαλω,εσεις πηρατε?fun ποιον μαρσιπο πηρες τελικα?σε βολεψε κ στο θηλασμο?aurora καμια συμβουλη απο τη συμβουλο θηλασμου?εγω κατεληξα να δινω μπουκαλι κ συμπληρωμα στηθος  αφου δεν χορταινει με τπτ απο το δικο μου.thagiα τα ραμματα ολα οκ απο κατω?κλεισαν οι πληγες?χωνευτα ειχες?εμενα πολυ με τραβαν ακομα.stalitsa να χαιρεσαι τον αντρα σου κ οντως πολυ καλη η βοηθεια της μαμας δεν θα την παλευα χωρις τη δικη μου.niki εισαι τυχερη ποναι ησυχα τα μικρουλια σου!katerina για την γκρινια εμενα ο παιδιατρος μμου προτεινε χαμομηλακι ταπογευμα τοχεις δοκιμασει?maria περαστικα με τη μπεμπουλα σου!ολα καλα να πανε κ αυτο ναναι το τελευταιο που σας συμβαινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kryst μου κουραγιο!! σου μιλησε ο παιδιατρος για ΓΟΠ?? παντως σε μενα που ετρωγε λαιμαργα και πολυ και τα εβγαζε η πνιγοταν  βελτιωθηκε οταν την εβαζα να ρευτει η την θηλαζα σε ορθια σταση!! τωρα δεν ξερω αν υπαρχει τροπος να την ταιζεις στοορθιο καπως με το μπιμπερο..

εχω παρει μαρσιπο mei tai και πραγματικα ειναι πολυ βολικος... την θηλαζω και εκει μεσα στο ορθιο που σου ελεγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kryst εμείς στην αρχή είχαμε αρκετές γουλίτσες και δεν χώνευε έυκολα με αποτέλεσμα να τον έχουμε συνέχεια αγκαλιά όπως και εσύ, αρχικά το πρώτο πράγμα που κάναμε ήταν να καταλάβουμε πιο γάλα τον ενοχλούσε το μητρικο ή το συμπλήρωμα. Τελικά ήταν το συμπλήρωμα και έτσι μας είπε η παιδίατρος να πάρουμε γάλα αντιαναγωγικό και βρήκαμε την υγειά μας. Μήπως να δοκιμάζατε άλλο γάλα? Γιατί πραγματικά είναι ταλαιπωρία και για το μωρό και για εσάς. Και εγω έχω ρηλαξ και μου έχει λύσει τα χέρια το έχω στο σαλόνι, τον αφήνω και κάνω τις δουλίτσες μου. Εγώ κορίτσια το "σκάλισμα" του γιατρού δεν το απέφυγα γιατί από την πίεση του τοκετου πρήστηκε ένας αδένας και δώστου αντιβιώσεις και επισκέψεις κάθε εβδομάδα στον γιατρο και φυσικά πόνος και ταλαιπωρία. Πιο πολύ με ταλαιπώρησε αυτό παρά η καισαρική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα παρεούλαααα🧡 Εμένα με έχει χτυπήσει πολύ στο στομάχι κυρίως την τελευταία εβδομάδα. Έχω πρηξίματα και νιώθω συνεχώς χορτασμένη ενώ δεν έχω φάει. Βέβαια όλη αυτή τη κατάσταση μπορεί να την επιβαρύνει και η ζέστη.  Από συμπληρώματα παίρνω μόνο felicine
    • Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! 🥰 Με το καλο ν ερθει η μπουμπουκα σου!!!💖💖💖✨️✨️🙏🧿
    • Εννοειται θ σας γραψουμε τα νεα μας κ μακαρι το θεματακι ν γεμισει απο "θετικα" νεα!!! 🙏❤️ Πωωω φανταζομαι... εδω εμεις κ λιωνουμε απ τη ζεστη, ποσο μαλλον εσεις οι εγκυουλες!! Υπομονη γ τα θαυματακια σας!!✨️✨️ αξιζουν ολη την ταλαιπωρια μας!! 
    • Να χαίρεσαι την κορούλα σου αρχικά!! Εγώ θα σου παραθέσω την εμπειρία μου, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι σωστό αυτό που έκανα.  Έχω και εγώ μια μικρουλα  8 μηνών που είχε πολύ έντονο το αντανακλαστικό moro (αυτό που σαν νεογέννητα κουνάνε πολύ έντονα τα χεράκια και τρομάζουν). Σε τέτοιο βαθμό που ξυπνούσε ανά 10 λεπτά ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. Απηυδισμένη μίλησα με την παιδίατρο, εξηγώντας της ότι η μικρή βολεύεται μόνο μπρούμυτα. Αλλιώς δεν κοιμάται ούτε εκείνη ούτε εμείς. Μου απάντησε ότι και η δική της κόρη μόνο μπρούμυτα μπορούσε να κοιμηθεί, οπότε με καταλαβαίνει και off the record μου είπε να την αφήνω έτσι όσο μπορώ να την έχω υπό την επίβλεψη μου. Βέβαια, εγώ είχα και ένα πολύ δυνατό νεογέννητο και έπειτα βρεφακι, που σήκωνε με τεράστια ευκολία το κεφαλάκι της. Έπειτα, γυρνούσε πολύ εύκολα από μπρούμυτα ανάσκελα (με το αντίθετο δυσκολευόταν), οπότε ήμουν και πιο ήσυχη. Την έβαζα όμως στο κρεβάτι μου όσο ήταν πολύ μωρό για να την ελέγχω μέσα στη νύχτα, και εννοείται λαγοκοιμομουν.  Μίλα και με τον παιδίατρο σου να σου πει την γνώμη του, ωστόσο εφόσον το μωράκι σου βολεύεται έτσι, θεωρώ είναι κρίμα να το αλλάζεις στάση και να το ξυπνάς. Όλα αυτά στα γράφω από την προσωπική μου εμπειρία, χωρίς να θέλω σε καμία περίπτωση να βάλω σε κίνδυνο οποιοδήποτε μωράκι με την άποψη μου!
    • Ουυυυ!!! Κ τι δν παιρνω...!!!😅 Προγεστερονη απ στομα ανα 8ωρο, κολπικη προγεστερονη ανα 12ωρο, κορτιζονη, σαλοσπιρ, φελισιν, χαπι θυροειδη, αντιπηκτικη ενεση καθε μερα κ επειδη δν μου φτανουν, παιρνω κ μια πολυβιταμινη 😂😂 α κ προβιοτικο!!!😇 Αλλα ευτυχως δν εχω τπτ... μονο λιγη υπνηλια καπως κ λιιιγη κουραση...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...