Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • @nasia94 @Rena92 γεια σας βρε κορίτσια!! Τι κάνετε;; Χάθηκα εντελώς!  Μπαίνω μέρα παρά μέρα αλλά δεν είχα διαβάσει εδώ τα δικά μας, προσπαθούσα να προλάβω το ποστ του κάθε μήνα 😂😂 Εμείς καλά είμαστε! Μεγαλώνουμε!! Πήγαμε για 3 εβδομάδες στους δικούς μου διακοπές και η μεγάλη ξέφυγε εντελώς!! Γυρίσαμε 7 Σεπτεμβρίου και ακόμα προσπαθούμε να την προσγειώσουμε (με μέτρια επιτυχία θα έλεγα 😂😂) !! Η μεγάλη εμένα ακόμα δεν περπατάει! Προσπαθεί να μπουσουλησει και νευριάζει κ κλαίει που δεν τα καταφέρνει (δεν μπορώ να σκεφτώ τι θα γίνει όταν μεγαλώσει λίγο αν ξεκίνησε από τώρα....) είχαμε 2 δόντια και βγάλαμε σε μια εβδομάδα και τα 2 πάνω.. καταλαβαίνετε... 1,5 εβδομάδα μου πάνε εναλλάξ τη μυξα και δεν έχουν ξεκινήσει σχολείο!! Δεν ξέρω τι θα γίνει!!! Σχολείο θα πάνε όταν μετακομίσουμε ( σε κανένα 2μηνο υπολογίζουμε). Γενικότερα τρέχουμε και δεν φτάνουμε!! Τρέχουμε γιατί ετοιμάζουμε το καινούργιο μας σπίτι όπως σας είπα, καπνίζουμε τη γαμοβαφτιση για το Νοέμβριο, και σε όλα αυτά και τα 2 παιδιά μαζί!! Μια τρέλα.... Κι εγώ το Δεκέμβριο έχω άδεια, από τον Ιανουάριο θα πάω για δουλειά. Οπότε κατά το Νοέμβριο πρέπει να αρχίσω να ψάχνω και για δουλειά ( θα αλλάξω εργοδότη γιατί έχω αλλάξει πόλη!). Αυτά τα λίγα από μένα 😂😂
    • για πιο νούμερο λες; όταν τα έχει προσφορά το νούμερο 2 εχει 6 ευρώ 
    • Κορίτσι μου εύχομαι καλούς διπλασιασμούς !!! Και μένα ξεκίνησε 78 η χοριακη μου 🧿❣️
    • Τι όμορφα νέα @_piripiri_!!! Μόνο τέτοια!!! 💗 @Kiddo Έχω στις 4 του μήνα ραντεβού με τον γιατρό μου, οπότε θα τον ρωτήσω για το σαλοσπίρ οπωσδήποτε. Για να μην σχολιάσω πως ούτε εγώ ούτε ο σύζυγος ξέρουμε να μετράμε πίεση. Πήγαμε χθες και πήραμε ένα ψηφιακό και 3 στις 5 μας έβγαζε error... 😂 Ήθελα να σου γράψω και για τη ζώνη!! Πολύ καλή και ξεκούραστη... να την π΄΄αρεις αν κάνεις χιλιόμετρα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...