Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

ΜΗ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΤΕ ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΑΚΑΤΑΛΑΒΙΣΤΙΚΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΟΣΟΔΟΥΛΗ.....ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕ Ο ΣΥΖΥΞ ΣΚΛΗΡΟ ΔΙΣΚΟ ΓΙΑ ΛΑΠΙΤΟΠΙ.ΕΙΜΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΥΣΤΗΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΞΕΡΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ.ΧΘΕΣ Η ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΠΑΙΔΕΥΟΤΑΝ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΕ.ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.ΔΕ ΜΙΛΗΣΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΩ.ΟΠΩΣ ΜΕ. ΑΓΝΟΕΙ ΤΗΝ ΑΓΝΟΩ.ΚΡΕΒΑΤΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ 7ΜΟΝΟ.ΑΛΛΑ ΛΙΓΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΕΚΕΙ.ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΝΩΡΙΣ.ΕΜΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΒΑΝΤΖΩΣΕΙ.ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΣΤΡΩΜΑΤΣΑΔΑ ΣΕ ΜΑΞΙΛΑΡΕΣ.ΕΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΛΙΔΑΤΟΣ Ο ΣΤΑΘΜΟΣ.ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΕΣΠΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΤΑ ΟΙΚΙΝΟΜΙΚΑ ΤΟΥΣ.ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΩΝ ΕΟΡΤΩΝ ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΣΤΟ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΙ.ΚΟΙΤΑ ΠΟΣΑ ΕΓΡΑΨΑ ΑΣΤΕΡΙ ΕΙΜΑΙ Ε;;;; ΜΗ ΓΕΛΑΤΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλος για τικερ;;;;;; Χαρα στο εφτιαξα ,μαλλον εφταιγε το αλλο τικερ που δεν ηταν σβησμενο το url,(εγινα και ειδικος τρομαρα μου...χαχα)γιατι μολις το εσβησα το αποθηκευσε .Ομως δεν συγκρατησα ποτε ειναι η επετειος σας για να σου το ξαναφτιαξω. αλλα τωρα μαλλον θα μπορεις να το προσθεσεις κι εσυ!!Επιτελους εμφανιστηκες ,μ'αρεσει που ψαχνεις και τις αλλες!!ωραια στα Γιαννενα ε;νομιζα οτι ειχατε παει τα δυο σας αλλα ωραια αν ειχατε και καλη παρεα!!σε 2 βδομαδες είναι το bazzar;εχω καποια ετοιμα,θα κανω και μερικα αυτην την βδομαδα τοτε και να στα στειλω,ποσα περιπου θα ηθελες;τα θες και συσκευασμενα ξεχωριστα σε καποιο σακουλακι;Θα κανω και μια αναρτηση να το κοινοποησω το Bazzar σας. Ωραιες οι δραστηριοτητες που ετοιμαζει το σχολειο σας!!Δηλαδη Στους υπερηχους δεν είναι πιο ξεκουραστα από την εντατικη;; για 2ο το πηρες κι εσυ αποφαση;με τις ψειρες δεν ξερω τι γινεται,ή είναι πολύ ανθεκτικες ή τα προιοντα που πηρα πολύ ηπια ή κολλαμε συνεχεια!!!χθες παλι βρηκα και ειχα ξεσηκωσει το σπιτι,σεντονια,καναπεδες ,τι να πω…με τι την ψεκαζεις;θελω να παρω κι εγω κατι να μην πλησιαζουν!!Μπραβο στην Δημητρα που απανταει στους ξενους,η δικια μου ντρεπεται και κολλαει πανω μου. Τι πλακα με την φωτογραφια,σας εχω στειλει από το παρτυ ε;δειξε στο κοριτσι να γινουν φιλες!!καλε φιλικα είναι με τον Βασιλακη…μην κοιτας που τον μελεταμε συνεχεια και κανουμε και ναζακια…αλλα και ο γαμπρος μας εχει εξαφανιστει..Ρουλααααααα;;;;;;;;;;;;Δεν σχολιαζω που διαβαζες αστυνομικο ρεπορταζ…χαχαχα

Μαρια άλλη Μαγδα μας βρηκε..χαχα Καλα να περασετε με Φωτεινη!!Δεν εχει νεα στην ομαδα!!καλα εκανες με την συναδερφο,αστην να ψαχνε μονη της τετοια που είναι…

Μαγδα μου τα ειπαμε εμεις,αναμενουμε εξελιξεις!!μια χαρα με τις βολτουλες σας,εμας δουλευε τελικα ο μπαμπας .Η Κωνσταντινα εκτος από μυξουλες την επιασε παλι βηχας,χθες βραδυ ξυπνησε και ηρθε στο κρεβατι και δεν σταματησε να βηχει,με επιασε πονοκεφαλος…Ανοιξα καλοριφερ γιατι νομιζω ειχε υγρασια και εβηχε περισσοτερο και μετα από κατι ωρες κοιμηθηκε,ξυπνησαμε 10.30!!!

φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ εμείς είχαμε δοκιμάσει αυτά τα προϊόντα : Εμπιστευθείτε το Linicin για θεραπεία από τις ψείρες και τις κόνιδες - Licatack και με τη πρώτη εφαρμογή εξαφανίστηκαν.Νομίζω κάνει και για ενήλικες.

Πολύ επιμονή οι κωλόψειρες...

Η Φωτεινη καλά,τα φιλιά της έχετε,ακόμα δεν έχει δίκτυο,την ψήνει ο σύζυξ για τη μελλισοκομική.

Εδω έχει δημοσιογράφους σήμερα για ένα θέμα του δήμου και γίνεται πανικ...

Παω να διαβάσω της Αριας τα νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης παρήγγειλα αυτό Χριστουγεννιάτικο Παραμύθι με Πρωταγωνιστές τα Παιδιά το πρότεινε μια κοπέλα στο άλλο postaki που παρακολουθώ.Εφτιαξα ένα και για τις δυο.Χαζέψτε το,μέχρι σήμερα είναι το κουπόνι για μισή τιμή.Μου φάνηκε πολύ ιδιαίτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ζουζουνες μου!!

να μαι κ εγω σημερα 1η μερα μετα απο αδεια κ ζοριστηκα λιγο!!!

ευτυχως γυρησα τον σπορο τον ειχε παραλαβει ο πεθερος νωριτερα αφου ειχαν κανει σταση στα τζαμπο σε λιγο δε θα υπαρχει παιχνιδι που δεν θα χει ο β κ ουτε ποντος χωρου στο δωματιο του!!!

κοιμηθηκε ως της 6 κ εγω ηπια καφεδακι στο τζακι με τα πεθερουλια μου

δουλειες κ τωρα παιζω με β (ψαρευω εχει κατι ψαρια που γυρνανε βγαζουν κ ηχο εχω κουδουνιαςει χαχα)κ σε λιγο νανι επιτελους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτες χαλαρα απολαυσα τις ανιψιες τα κουνιαδονια κ σπιτακι δουλειτσες κ χουχουλιασμα κ πολυ υπνο 3ωρο χτυπησα για μεσημερι..

αυτα τα νεακια μου.

μαρια το παραμυθακι αψογο θα περασω απο γλυφαδα να το παρω κ εγω πολυ εξυπνο..

συμπεθερα επιτελους!!!!

ασε σαν τις διακοπες δε βαζω τιποτα δωσε μου ταξιδι να φυγω κ εξαφανιστηκα εγω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ κ μας βαλαν χαρτακι στην τσαντα για ελεγχο ψειρων εμενα ακομα δε κολησε αλλα θα παρω μια προληπτικη κολωνια απο το φαρμακειο μου πε μια γνωστη γιατι αγχωθηκα δηλ δε πεθαινουν οι ρουφιανες ουτε με τα φαρμακα αιιιιιιι

Κ εμας εχει κρεβατακια παρα πολλα ο παιδικος αλλα ο β δε κοιμαται ποτε εκει τον παιρνω νωρις εγω.

σημερα πηγε εκδρομη σε ελαιοτριβειο

δυο φορες το μηνα εχει εκπαιδευτικη εκδρομη το προγραμμα κ μαγειρεψαν κ ελιοψωμα εφερε κ συνταγη την εκανα ολη τρελαθηκαν εγω νομιζω ηταν μετρια παντως.μου βγηκαν καπως λαδερα νομιζω..

Μαρακι καλα εκανες κ δε τη βοηθησες αφου ειναι ξινη καλα να παθει

εγω η ειχα συνηθισει με τον πρακτικαριο που τα πιανε γρηγορα κ ειμαι αυστηρη η ειμαι προκατειλειμενη δε ξερω το κοριτσακι το νεο δε πολυτραβαει παντως συνεχεια στρωνει τα μαλλια της κοιτα το κντ δε ξερω σα παρεα την παω πολυ παντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα αλλαγη ποστου ακουω σουπερ στον αντρα μου προτειναν αλλη θεση πολυ καλυτερη κ εχει αγχωθει κ ολο μουρμουραει τι να κανει οτι κ αν πω μετα θα με πρηζει το ξερω δεχθηκε κ γιατι κ πηζει δε δεχθηκε εχασε ευκαιρια αρα του λεω κανε οτι θες κ παλι μουρμουραει οτι δεν τον βοηθαω χαχα

σουπερ που θα κανετε μπαζαρ κοριτσακι μπραβω σας!!!

Καλα μαρι αστυνομικο ρεπορταζ λιγο σχιζο το λες η καρα φουλ σχιζο χαχα

νομιζω ολα τα παιδακια εχουν ατυχηματακια στα τσισα κακα ο β ειχε παλια στα τσισα κακα ποτε αλλα νομιζω κ εγω θα πεταγα το βρακι ειμαι σιχασιαρα χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενοειται διακριτικΑ βεβαια το παιδι πρεπει να μη ντραπει κ νιωσει αβολα εγω ετσι κ του φευγαν τσισακια ελεγα δε πειραζει κ εγω το χω παθει κ τετοια για να μη ντραπει.

οσο για τις ζουζουνες ειναι ολες φιλες φιλικες βρε σαν την τσαουσομιμικα μας καμια αφηστε τα κοτερα θα της παρουμε φρεγατα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρια μπραβω κοριτσακι!!!!!

τουιτυ τι εγινε εσυ καλε χαθηκες παλι;;;

παω για νανι σημερα του χαρισα 49 λεπτα εξτρα παιχνιδιου γιατι ολη μερα ηταν αγγελουδι

κσληνυχτα κ πολλα φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ατακα του β ερχεται με αγκαλιαζει με φιλαει κ λεει

ζουζουνα μου εσυ!!!

Αρχιζω να γελαω κ με αποτελειωνει

μαμα εισαι τοοοσο ομορφη οταν γελας..

σκεψου πως νιωθουν τα συναισθηματα μας αυτα τα μικρα ανθρωπακια..

αλλο

μαμακααααα θα παιξουμε

βασιλη σε λιγο ποναει η μεση μου (για την ακριβεια με πεθαινει)

τρεχει φερνει μαξιλαρι το χωνει στη μεση

τωρα καλυτερα μαμακα θα παιξουμε;;;;

ειναι να μη χυθω στα πατωματα;;;

Σας ζαλησα αλλα καποιες φορες απλα τρελαινομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ατάκα της Δήμητρας:

Δήμητρα: "Η Ξανθίπη δεν έφαγε το φαγητό της σήμερα!!"

Μαμά: "Γιατί εσύ το έφαγες;"

Δήμητρα: "Δε θέλω να το συζητήσω αυτό τώρα!!!"

Για να καταλάβετε για τη ποιότητα "μπουμπουκίου" μιλάμε.....με έστειλε αδιάβαστη!!

Μάγκυ μου αρέσει που του χάρισες 49 ολόκληρα λεπτά παιχνιδιού!!!Χουβαρνταλίκια η μανούλα...

Εμενα με νευρίασε ο άντρας χθες.Τελείωσε το γάλα τους και φαγώθηκε να βγει να ψάχνει νυχτιάτικο μινι μαρκετ ανοικτό να πάρει το ίδιο ενώ είχαμε από το δικό μας γάλα.Όχι λέει δε θα πιουν το φαγε,έχουν συνηθίσει το νουνου....Συφιλιάστηκα με την υπερπροστατευτικότητα του!!!Φυσικά από τα μούτρα μου δε πήγε και μια χαρά το ήπιαν μου πε το πρωι και το φαγε.Του λέω και γω στο τηλέφωνο,μας πως έγινε αυτό ήπιαν το φαγε;;;απίστευτο!!!!Μου το κλεισε...χα χα

Εγω προσπαθώ να παίρνω παιχνίδια που έχουν σχέση με λεπτή κινητικότητα για να βοηθάω τη Χρυσάνθη,οπότε το κόψαμε το jumbo,΄πήξαμε στις πλαστικούρες.Τώρα παρήγγειλα από playcity κάποια με ενσφηνώματα και μαγνητάκια που φτιάχνεις σχέδια και puzzle με ανισομερείς άκριες και φυσικά χριστουγεννιάτικες κατασκευές για να μεγαλουργήσουμε!!χα χα

Φιλάκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκά μου κοριτσακια!!!!Ναι εμφανίστηκα!!!Δεν τα εχω διαβάσει ολα, αλλα εχω μια αγωνια με τη Μαγδουλα μας!!!Πες μας καλε θα μας σκάσεις!!!Εχω παλι 12 σελίδες να διαβασω, παω στον Δήμο για μια δουλιτσα και επιστρεφω δριμυτερη!!!

Γενικά ειμαστε καλα, ο Τασουλης αρρωστησε και ειμαστε με εισπνοες κλπ!!Βρηκε να κανει πυρετο το ενα βραδυ που τον αφησαμε για να παμε σε μια γιορτη και μας πηραν τα πεθερικα στις 4.30 το πρωι, ειχε 38,7!!!Εχω παλι τη μανουλα εδω, γιατι ειχα μια υποψια οτι ειχαμε στο σπιτι ψειλο και τα ψεκασα ολα, τα επλυνα ολα, αλλα μετα αρχισαν οι βροχες και μονο η μαμα μου θα μπορουσε να τα τελειωσει ολα και να σιδερωσει!!!Δουλευω ολη την ημερα και τον υπολοιπο χρονο θελω να τον αφιερωνω στο παιδι και δεν προλαβαινω, εχω και τον αντρα που ειναι κατα της αγνωστης "γυναικας" για βοηθεια, οποτε θα βοηθαμε ολοι!!! Απο εξορμησεις, καναμε μια μερα πικ-νικ στην εξοχη και μαζεψαμε παρα πολλα καστανα, ηταν μαγευτικο εκεινο το μερος και τα παιδια ξετρελλαθηκαν!!!Παιξαμε και ποδοσφαιρο μαμαδες μπαμπαδες και τα παιδια ειχαν λιωσει απο το γελιο!!!Γιορταζε και ο αντρας μου του Αγιου Δημητριου, πηγαμε σε μια μπυραρια, πολλα λεφτα μας βγηκε αλλα χαλαλι του, απο το να ειχα να μαγειρευω καλυτερα!!!Την Δευτερα 28/10 αντι να παμε στην παρελαση, πηγαμε Αθηνα για το disney on ice, η κουμπαρα μου με τα παιδια της κι εγω με τον Τασουλη, πολυ ωραιο ηταν και ο Τασουλης εκατσε αψογα!!Επίσης η νεα μου ασχολία ειναι οτι εγινα καθηγητρια στα Δημοσια ΙΕΚ της Τρίπολης γι' αυτο το εξαμηνο και κανω στα παιδια που πανε για security Ατομικά και Κοινωνικα Δικαιωματα!!!Ειναι καπου 22 χρονων και γενικα τα παμε καλα, αν και ειναι λιγο ζωηροι και στη κοσμαρα τους!!Αυτο που τα αγορια αργουν να σοβαρευτουν σε ολο του το μεγαλειο!!!Το να διδασκω ομως μου αρεσει παρα πολυ και το καλο ειναι οτι εχω μονο τρεις ωρες και το μαθημα ειναι την ωρα που κοιμαται ο Τασουλης, οποτε δεν του λειπω, απλα εγω το παιρνω σερι απο το γραφειο και το δυσκολοτερο οτι διαβαζω παλι απο την αρχη και φτιαχνω σημειωσεις!!!Αλλα νεα δεν εχω, οποτε μολις γυρίσω θα αναλύσω τα δικά σας!!!

Φιλάκια προς το παρον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΗ ΔΙΚΗΓΟΡΙΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΟΛΥΑΣΧΟΛΗ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΤΑΣΟΥΛΗ...ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ DISNEY ON ICE ΚΑΙ ΠΛΑΝΗΤΑΡΟ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΟΥΝ.ΔΕ ΘΑ ΠΟΛΥΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΜΕΤΑ.ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΑ ΙΕΚ.ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ.ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΩΡΟ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΕΡΙ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΟ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΩΡΑΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ.ΣΚΕΨΟΥ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΣΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.Η ΜΑΓΚΥ ΚΑΛΕ ΑΚΥΡΟΣ Ο ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ...ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΟΣΠΟΡΟ ΜΑΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ......ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρε μαρακι με τα ωραια σου πολυ γελΑσα που μπηκες να διευκρυνισεις το χριστουγεννοσπορο χαχα!!!

θα μπω αυριο ρεπαρωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εμεις πακετο παμε αδερφουλα μαρια ωρες ωρες τον συζηξ θελω να τον καριδωσω δεν την παλευω με την παρτυ του δε θα επεκταθω γιατι θα θυμωσω παλι αλλα ααααααχ!!!

σημερα ειχα μια υπεροχη μερα καφε στην παραλια το πιο ομορφο της ημερας με λιγα λογια μετα στη λοις για δευτερο καφε κ νυχια ανευ τεκνων μιας κ ηταν σχολειο μετα γυρησα μαγειρεψα συμαζεψα κ ηρθε η λοις για καφε σε μενα με τα τεκνα λυσαξανε κ εμεις απολαυσαμε κους κους αυτη τη φιλεναδα μου την αγαπω πολυ..

φυγαν γυρησε ο συζηξ μου κανε τα νευρα κροσια κ τωρα κοιμησα το σπορο κ θα λιωσω στην ξαπλα για να δει πως ειναι να μην εκτιμαει..

δικηγορινα μου γλυκια τι ωραια νεα κ δασκαλα respect μπραβω κοριτσαρα μου

περαστικα στον τασουλακο σου μωρε μας ελειψες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουσκακι λιωνω με ατακες δημητρας τι εχουμε να ακουσουμε...!

καλα απο παιχνιδια νομιζω εχουμε τα παντα απο παντου τζαμπο μουστακα περφεκτ τους εχει απειρα μια αποθηκη κ ενα δωματιο γεματο κ μενα μου αρεσουν κ προτιμω αυτα που κατι προσφερουν σιγουρα αλλα εχει κ χαζα πλαστικα που αρεσουν σε αυτον..

αλεξ παλι δε μπορω να γραψω στο μπλογκ μηπως λογω κντ θα δοκιμασω κ απο πισι.

παω να διαβασω το βιβλιο μου να χαλαρωσω..

πως θα θελα να μουν καρπενησι τωρα στο τζακι με ενα ποτηρι κρασι...

καληνυχτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΟ!!!!Τι κανετε κοριτσακια????Νωρις εμφανιστηκα,μην πειτε τπτ!!!

Με εχει φαει το τρεξιμο!!!Σημερα γυρναω απο δουλεια,τρωω,αρπαζω τη Μιμη και παω γυμναστηριο.Ειχα και μετρηση...μιλαμε εσκισα στην κοιλια -6 ποντους,-2κιλα,-4% λιπος!!!!!Καταχαρηκα!!!Μετα δημιουργικο εργαστηρι στον παιδοτοπο και μετα μπανιοκλπ.....

Την Κυριακη βγηκα με την κολλητη μου και τα βλασταρια μας για καφε,Δευτερα εφημερια,υπνος συνολικα 3ωρες ,γυρναω στις 4...φαγητο...μπαλετο...Σ/Μ...κομμωτηριο....μαγειρεμα....στις 11:30 καταφερα να αλφαδιαστω!!!!

ΒΕΓΓΟΣ!!!!!Που λεει και η συμπεθερα!!!!!

Η Μιμη,καπετανιος ρε κοριτσια!!!!Ντυνεται και γδυνεται πια μονη της ΜΟΝΟ!!!Αν την αγγιξουμε την κατσαμε!!!Την Κυριακη το βραδυ την περιμεναμε για μπανιο και χαζευε,παει λοιπον ο δικος μου και της τραβαει το φανελακι,ποιος ειδε το Θεο!!!!!Τα πηρε κρανα!!!!Τελικα το ξαναφορεσε για να το βγαλει μονη της.Μετα το μπνιο δε,γυμνη χορευε το :'δε σου κανω τον Αγιο και εγω να την κυνηγαω για να την ντυσω!!!!

Ασε που μας αποκαλει:κοριτσι μου και αγορι μου!!!!

Αλλο....βρισκει ενα ξεχασμενο κραγιον disney και βαφεται καθε 10sec,την Δευτερα χτυπιοταν να το παρει σχολειο,της λεω δεν αφηνει η κυρια και απαντα:-θα το κρυψω στην τσαντα καλε,δεν θα το δει!!!!!![smilie=angryfire.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα δικα σας τωρα....

Ρουλααααα,επιτελους!!!!!Σε χασαμε ρε παιδι!!!Περαστικα σας,καταρχην .Με ολα οσα λες βεβαια καταλαβαινουμε γιατι χαθηκες!!!!

Μπραβο για τα ΙΕΚ.οτι κανεις καλο ειναι,απλα θα λιωνεις ρε κοριτσι.Για αυτο πες το συζυγο,αν δενθελει ξενη γυναικα ,ας την υποδυθει!!!!Αυτο που επιλεγουν δεν το καταλαβαινω.Με ξενα κολυβα δηλ....Εγω δεν θα ρωτουσα καν,ειμαι απολυτη σε αυτο.Η δικια μας πια εσωκλειστη εχει γινει.Τι θα γινει δηλ,ή την Φιλιπινεζα θα κανω ή την μαμα και τα δυο,δεν δυναμαι!!!

Παλι καλα που εχεις την μανουλα στις επαλξεις!!!

Εδω ρε παιδια,με εχουν μαθει στους παιδοτοπους,παω με τα βιβλια μμου και διαβαζω!!!Αφου χρονο αλλο δεν βρισκω!!!!

Μα ψυλλος!!!Τι ζουζουνοκαταλαψη ειναι αυτη στο ποστακι μας!!!!

Αλεξ ,ευχαριστω για το τικερακι αλλα κυριως για την προθυμια σου για το μπαζαρ!!!Κανε οτι νομιζεις,το πολυ-πολυ τα συσκευαζω εγω ,απλα τα θελω μεχρι την αλλη Πεμπτη,σε ευχαριστω προκαταβολικα.

Για ψειρες Paranix βαζω για προληψη.

Καλα καλε,εσυ καταλαβες οτι αποφασισα 2ο??????Ακριβως το αντιθετο ειπα!!!!

Αλλο κουραση η εντατικη και αλλη ο υπερηχος,στον υπερηχο τωρα μαθαινω και ειμαι στην τσιτα,οπως λεει και η Μαρια προσπαθω να ειμαι σφουγγαρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα,παλι καλα που απολαυσες τη μερα πριν σου τη σπασουνε,αλλα οι αντρες ειναι ειδικοι γλυκια μου σε αυτο[smilie=angryfire.g:

Συμφωνω για τα παιχνιδια,νομιζω οτι τα εκπαιδευτικα μονο σε εμενα αρεσουν τελικα:PΑν και τωρα ζητησε πινακα,οποτε θα παμε ικεα,να τον χτυπησουμε!!!

Τζακι και κρασι:((Τι μου θυμιζεις,κακουργα!!!!!

Μαρια,ωραιο το βιβλιο,αν και καταλαβαινα πως θα το παραγειλλω κιολας!!!!Ξανθια βλεπεις.....

Καλα της εκανες της ξινης στη δουλεια!!!Η ξεροκεφαλια με προκαλει...

Καλα ατακες Δημ,θανατηφορες!!!Στο πα εγω το εχει το ονομα!!!

Οσο για το συζυγο,να ελθει να κανει παρεα με τον δικο μου ,που τον σερνει απο την μυτη η κομμησα!!!

Προχθες που ετοιμαζοσταν για φαγητο,ο δικος μου ηταν στον κατω οροφο και εγω βαφομουν.Ξφνικα ακουω:το ανοιξες και το εβαλες στα χερια σου?και στο καπακι να βριζει εμενα:αμαν ,σου χω πει,να μαζευεις τα πραματα σου!!Τι να κανουμε δηλαδη,να το σκοτωσουμε στο ξυλο το παιδι!!!!

Τι ειχε γινει????Ειχε βρει η μικρη μια ξεχασμενη οζα και ειχε βαψει κανονικοτατα τα νυχια της!!!!Και εγω δηλαδη τι να κανω....να βαλω ολα τα υπαρχοντα μου στη σοφιτα????Αντι να μαλωσει το παιδι ,μου την ελεγε εμενα και η τσαουσω του ελεγε:παρεμε αγκαλιτσα,αγορι μου!!!!!

Αντε Μαρια,περιμενουμε λαπτοπ για να σε απολαυσουμε ξανα.

Αριακι,μπραβο κορισι,τα ειπαμε και τηλ,με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες...τι ωραία νέα και τι ωραία tickerakia....Μπράβο Αλεξ...μα σε όλα χρυσοχέρα...γλυκά,κατασκευές,internetika,προσκυνώ...Τώρα που παρακολουθώ και τις δημοσιεύσεις σου στο fb....ε ρε ποιος σε πιάνει φιλινάδα!!!

Μάγκυ και Χαρά λέτε να οργανώσουμε συνάντηση να κατεβάσουμε ιδέες πως να καρυδώσουμε τους άντρες μας;;;χα χα...Σκεφτείτε τι θα λένε αυτοί για μας...Ο δικός μου χθες στο παιδότοπο μου δείχνει στο κινητό ένα άρθρο πως δε πρέπει να υψώνουμε το τόνο της φωνής μας πιο πολύ από του παιδιού γιατί τρομάζει....Και πως θα το κάνουμε καλά το γλυκούλι μας του λέω ώρες ώρες;;;Θα το αφήσουμε να μας καβαλήσει;;;;Τις 500 φορές που κάνω υπομονή και μετράω ανάποδα για να μη της φωνάξω δε τις μετράει τη μια που της φωνάζω συγκρατεί....Και να πω είναι κανα αγιόπαιδο...

Χαρά εύκολο είναι βρε η παραγγελία.Λογικά όμως τελείωσε η προσφορά του groupon.Αν το θες και στη κανονική τιμή 55€ νομίζω μπες στο site toparamythimou googlare το και στη πρώτη σελίδα πάτα το χριστουγεννιάτικο φωτοβιβλίο και θα σε καθοδηγήσει αυτό τι χρειάζεται από σένα.Εγω τελικά παρήγγειλα 2 γιατί δε μπορούσε να χωρέσει και τις 2 φατσούλες σε ένα πλαίσιο η γραφίστρια.

Παρήγγειλα και μποτούλες και γοβίτσες χαμηλές από giannakazakou. Ηρθαν χθες.Εκανα μια χαρά...Πολύ το χω βολευτεί το ιντερνετ.

Αυριο κομμωτήριο και γω...το δίμηνο ρεκτιφιε...

Χαρά προσκυνώ με την απώλεια πόντων και κιλών...Εγω έχω απογοητευτεί με τη πάρτη μου.Δε νιώθω ότι τρώω πολύ και όμως δε μπορώ να χάσω.Εχω 3 βδομάδες τρώω βραδυνό 3 μανταρίνια μόνο και ένα μπουκαλάκι νερό και δεν έχω δει ούτε μισό κιλό διαφορά.Τώρα ξεκίνησα πίνω πράσινο τσάι που λένε ότι ενεργοποιει το μεταβολισμό.Παλιά πιτσιρίκα μια βδομάδα έκοβα έτσι τα βραδυνα και τα γλυκά και έχανα 1 κιλό...τώρα τίποτα...Δε γυμνάζομαι βέβαια αλλά και στο σπίτι δε κάθομαι με έχουν σούζα οι κόρες μου..υπηρέτρια κανονική.Σκέφτομαι να πάω σε μια διαιτολόγο καινούρια όχι αυτή που πήγαινα,άκουσα καλά λόγια,έστω για ένα ραντεβού να μου πει μια γνώμη.Με τη προηγούμενη απογοητεύτηκα γιατί τα τηρούσα κατά γραμμα και έχασα 4 κιλά από Αυγουστο μέχρι Ιανουάριο...ήμαρτον δηλαδή...πρέπει να το ξεμπλοκάρω το σύστημα...

Λογοθεραπειες τα πάμε πολύ καλά....μου πε σε 3-4 μήνες θα λύσει η γλώσσα της.Για να δούμε...Όλο παινέματα παίρνω γι αυτό το παιδάκι μου και καμαρώνω η κουκουβάγια....Δεν αντιδρά καθόλου όμως βρε παιδί μου...Χθες τις παρατηρούσαμε που έπαιζαν και της έπαιρνε κλασικά τα πράγματα η άλλη και λέγαμε με τον άντρα μου έλα βρε Χρυσανθάκι αντέδρασε και συ λίγο φώναξε της βάλτην στη θέση της τίποτα αυτή....

Βροχερός ο καιρός σήμερις....

Επεξεργάστηκε από MARDIO
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου εγω παλι αυτες τις δυο μερες εχω μπει σε fast forward παω δουλεια κανω δουλειες παω δουλεια παλι ξανα δουλειες κ νανι ευτυχως κοιμηθηκα μεσημερια γιατι δε θα την παλευα

Βαλτε με φυσικα στο κλαμπ για την εξουδετερωση συζηγων γιατι εμενα τα θελει ο κ..λος του τωρα τελευταια χαχα

συμπεθερα μου φετες θα μου γινεις κ εγω θελω να αρχισω ζουμπα με λοις κ δε βρισκω ουτε μια μερα να βολεψει.ελιωσα που η νυφαδια εβαψε νυχι κ το παιζε κ θυμα απο πανω κ ο β αμα κανει αταξια αρχιζει συγνωμη μανουλα κ δε το θελα κ τετοιες γαλυφιες

τον τελευταιο καιρο δε ολο με φιλαει κ λεει γλυκολογα ζουζουνα αγαπη μου γλυκια μου κ γινω λιωμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουσκακι μεγεια τα ψωνακια!!

σαν την χρυσανθη ειναι κ η ευγενια οτι κ να της κανεις η πληρης υποταγη ο βασιλης κ η κελυ τη χορευουν κ κουβεντα αυτη η καημενη

ο βασιλης παλι εχω παρατηρησει ειναι καλοβολος κ ευγενικος αλλα στανταρ αυτο που θελει θα το παρει η θα το κανει

εμοιασε στη μανουλα μη μου μπει κατι στο μυαλο!!

αλεξ ραβεις καλε κ σε χασαμε δε μπορω χωρις εσενα στο ποστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαιτολογο ξεκινησε η πεθερα μαρουσκακι 20 ευρα τη βδομαδα κ εχασε ηδη 7 κιλα τρωγωντας

της ειπα να γραψουν κ την ευγενια αλλα ειπε δεν αναλαμβανει παιδια νομιζω οτι δε ρωτησαν μη κ την ζορισουν την κοκονα(τεσπα που θα παει θα τους πισω καποτε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...