Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Καλημέρες!!

Αντε γράψαν οι τακτικές να χω να ομιλώ!

Μάγκυ μη τη κακομελετάς την περίοδο ξουτ ξουτ...Και οι πόνοι περιόδου δε σημαίνουν πάντα περίοδο...μπορεί και σπορί...Οπως και να χει τρώε ελεύθερα αφού σου άνοιξε η όρεξη,ανάγκη δεν έχεις..

Περαστικά στο Billako μας...Τον βάζουμε κάθε φορά που ανοίγουμε τον υπολογιστή με τα κορίτσια και μας τραγουδάει το αμπε μπα μπλομ και ενθουσιαζόμαστε...χα χα

Να ξεκουραστείς στην άδεια να γεμίσεις μπαταρίες και να χαρείς τα αγόρια σου!

Εμένα μου πετάει χαριτωμενιές ο σύζυξ του στυλ έχω το πιο όμορφο γυναικάκι ή ποια να συγκριθεί μαζί σου και τέτοια αλλά ή είμαι πολύ κουρασμένη τις στιγμές που μου το λέει ή είμαι πολύ ξενέρωτη και μου φαίνεται ψεύτικο...συνήθως μου το λέει όταν βλεφαριάζει πχ στη τηλεόραση κάτι θεογκόμενες και γω του λέω πω πω κουκλάρα αυτή η κοπέλα ή κοίτα σώμα!!χα χα

Αλεξ φυσικά και είσαι η επίτιμη στο Χριστουγεννιάτικο καφέ!!!Βόλτα στο mall χωρίς πετικάκι δε γίνεται!!!

Είδες γιατί λέω είναι κουραστικό να βγαίνεις και να ξενυχτάς συχνά που μου λέτε βγες και βγες.Αν είναι να βγω να γυρίσω χαράματα και να έχω τα παιδιά πρωινό εγερτήριο και όλη την άλλη μέρα να τη χαραμίσω κουδούνι να μου λείπει.Και η παρέα που ήμασταν το Σαββατο είχαν αφήσει τα παιδιά στη γιαγιά.Θα συνέχιζαν μπουζούκια και μουρμουρούσαν που δε πάμε.Εκείνοι όμως θα ξυπνούσαν μεσημέρι θα πήγαιναν για καφέ και μετά θα πηγαιναν να πάρουν τα παιδιά.Εγω κοιμήθηκα 01,00 και 07,00 ημουν όρθια.Να μου πεις γιατι δε τα αφήνεις και συ στη μάνα σου....Ε δε με γεμίζει αυτή η διασκέδαση,προτιμώ για ένα φαγητό σε ένα ωραίο εστιατόριο όπως πήγαμε,κρασάκι,κουβεντούλα,χαλαρά και τη Κυριακή μου να βγω να ηλιαστώ να χαζέψω τα καμάρια μου!

Το Χρυσανθάκι ένα βράδι το κανε αυτό με τα κατουρήματα.Ευτυχώς..Δε ξέρω τι την έπιασε αν και η διευθύντρια στο παιδικό που χει παιδιά δημοτικού μου λεγε όλα τα παιδιά κάποια στιγμή το παθαίνουν ακόμα και τα δικά της σε πιο μεγάλη ηλκία.

Στο σχολείο χθες πηγα νωρίς να τις πάρω κοιμόντουσαν ακόμα και λέω στη κυρία τους άσε θα μπω να τις ξυπνησω εγω.Πρώτη φορά στα 3 χρόνια μπήκα παραμέσα,στην αιθουσα ύπνου.Η Δήμητρα κοιμόταν σε παρκοκρέβατο χαμηλά.Γούρλωσα τα μάτια μου λέω η Δήμητρα;;;Που σπίτι τη βάλαμε μια φορά σε παρκοκρέβατο χαμηλά και σφάδαζε;;;Ναι μου λέει η κυρία και μάλιστα αν κοιμάται άλλο παιδάκι εκεί κάνει ιστορία να το σηκώσουν για να μπει αυτή.Όλοι ξέρουν ότι είναι το κρεβάτι της Δήμητρας...Χούντα το παιδί μου και στο σχολείο...όπως καταλαβαίνετε....Η Χρυσάνθη πάλι όποιο βρει άδειο παέι και την πέφτει λέει....κλασική Χρυσάνθη...αχ τα μωρά μου!

Πολύ γέλασα με τη γρια που καραδοκεί από το τζάκι!Ε είπαμε όχι και έτσι...Αντε κανα παλιατζή να φωνάξουμε εμείς άμα δε κλείσουν τα φώτα στην ώρα τους και δε σταματήσει το βραδυνο πιτσι πιτσι.χα χα...Εφάνταστες μαμάδες!

Εδω έχει κάτι μέρες όνειρο...Με έχει πιάσει η μέση όμως...σήμερα τραβάει και το πόδι...Χθες έδωσα δαχτυλομπογιές πρώτη φορά!!!Εντος σπιτιού...μη γελάτε...ναι εγώ...Δεν έβρισκα άλλο τρόπο να τις απασχολήσω...Αδειασαν όλα τα βαζάκια στο χαρτί και πασάλειβαν και δωστου...Ξέρουν από το σχολείο,εκεί τους δίνουν με μέτρο΄βέβαια.Τελικά δεν ήταν τόσο "βρωμικη" δουλειά όσο νόμιζα...τολμήστε το αν δε το χετε ήδη κάνει....

Βγήκαν και τα αποτελέσματα του πεθερού.Ολα καλά.Τελικά ήταν πληγή από το μασελάκι που δε το έβγαζε να αερίζεται το στόμα.Αλλά είπε ο γιατρός καλώς το εγχείρησαν γιατί αυτά τα εξογκώματα δε ξέρεις πως εξελισσονται καμιά φορά.Ανακουφιστήκαμε όλοι φυσικά...

Αριάκι περιμένουμε τα δικά σου νέα σήμερα....

Το Ρουλάκι που χάθηκε;Μαζεμένα θα μπει να τα γράφει πάλι...

Επεξεργάστηκε από MARDIO
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες λεω θα μπω κ θα γινεται χαμος αλλα μου φαινεται ολες τρεχουμε..

εγω προχθες εκανα μαλλακια στο κομωτηριο ηρθε κ μανουλακι μου να κρατησει το β

απολαυση ηταν η τριτη μου!!!!

χτες βολτιτσα με συζηξ μου πηρε μποτουλες κ κατι για το αμαξι που ηθελε αλλαγη μια χαρα περασΑμε..

Τωρα ειμαι οδοντιατρο μπηκε ο συζηξ πρωτος κ μετα εγω για καθαρισμο εγω ειμαι αναισθητη αυτος παλι δε το λες χαχα

αλλα νεα δεν εχω απολαμβανω την αδεια μου ειμαι μονιμα χαρουμενη..

αλεξακι βγηκατε κ ξεσυνηθισες μωρε;;

εγω με αλκοολ δεν τα παω καλα δεν πινω γενικα γιατι με πιανει πολυ μια φορα εχω μεθυσει αλλα ειχα γινει τοσο χαλια που απο τοτε προσεχω ακομα θυμαμαι τον αντρα μου να με κουβαλα αγκαλια να προσπαθει να μου βγαλει τους φακους τα θυμαμαι κ γελαω καμια φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ μπηκα στο μπλογκ δεν υπαρχει σου λεω !!!

τι φτιαχνεις ρε φιλεναδα!!!!!

απαιχτα ολαααααα!!

τα παμε κ στο τηλ κ ας δεχομουν επιθεσεις απο τον β...

ο γιος του στρατου χτυπησε με τη μηχανη χειρουργειται στο κεφαλι τωρα στειλτε θετικη ενεργειΑ!!!!!!

μαρουσκακι γλυκο μπραβω για τον πεθερουλη κοριτσαρα μου!!!

οταν σου λενε καλα λογια βρε να τα πιστευεις

ο συζηξ σου τα πιστευει σιγουρα οσα λεει.,

παλι εισαι αυστηρη με σενα ακομα κ σε αυτο βρε..

εμενα μου λεει ωραια λογια πολυ πολυ σπανια κ συνηθως οταν ειμΑι αβαφη απεριποιητη

οταν φτιαχτω ποτε..

επισης οταν θα ξεντυθω παντα κατι θα πει χαχαχα

ΑΝΤΡΕΣ!!!

Εγω παλι ρε κοριτσια δεν τον εχω τρομαξει ποτε το β με γρια γυφτο κακους κ τετοια το θεωρω κακο για τοσο μικρη ψυχουλα αλλιως τα αντιλαμβανονται τα παιδακια

ισα ισα ας πουμε που λεγε μαμα ο παλιατζης θα με παρει;;

κ γελαγα κ του λεγα εισαι παλιος οχι ελεγε τοτε τι να σε κανει;;

κ τωρα αμα περασει λεει δεν εχουμε παλια πραγματα να πας αλλου!!!

στο δρομο βεβαια παντα με κρατα του χω πει οτι μπορει να περασει αμαξι κ να τον λιωσει

οποτε δεν ειχα ποτε θεμα εξω για να χρειαστει να τον φοβισω

αλλα νομιζω η ειλικρινια βοηθα νοημονες ανθρωπακια ειναι οχι χαζουλια

άπο κει κ περα καθε μαμα ξερει

χτες ο συζηξ με την κακοκαιρια στης 3 τον εφερε στο διπλο δε κοιμηηηκα καθολου καλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ αν σου ξαναπεταξει κατι ανοιξε τα σκουπιδια παρτο κ πετα το δε θα το ξανακανει ποτε εγγυημενο..χαχα

χτες εκανα μια πλακα στο μπιλι

παει κ βαζει ενα αμαξι στο βραστηρα του λεω δεν ειναι σωστο κ στο καπακι βαζει αλλο βαζω κ εγω μπρος το βραστηρΑ ηταν μεταλλικα αρα αφοβα ο β βεβαια με κοιταγε απεγνωσμενα

μαμα τι κανεις;;

λεω τα λιωνω

γιατιιιιιιιιι;;

μα λεω εκει αν βαλεις κατι λιωνει γιαυτο δε τα βαλες;;

οχιιι!!!!!

αφου τον ειδα ζοριστηκε το δακρυ καραδοκουσε το κλεισα μου λεει

δε θα τα βαλω ποτε ξανα μονο νερακι

νομιζω το πιασε..χιχιχι

ωωωωω μπαινω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.ΒΡΕ ΜΑΓΚΥ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΠΟ ΔΑΥΤΟ; ΠΕΤΑΞΕ Η ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟ LABTOP ΚΑΤΩ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΠΛΕΞΕ ΣΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΙ.ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΑΝ ΔΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ....ΚΑΛΕ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΟ ΠΟΥ ΕΠΙΑΝΕ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗ;;;ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΑΡΓΙΑ ΕΔΩ ΣΗΜΕΡΑ.ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΝΟΝΟ ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ.ΚΑΝΑΜΕ ΠΛΕΞΟΥΔΕΣ.ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ..ΕΧΟΥΜΕ ΣΟΥΖΥ.ΤΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ.ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ.ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕ ΠΟΙΗΜΑ.ΘΑ ΝΤΥΘΟΥΝ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΕΣ ΛΕΕΙ ΤΟ CONCEPT ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ!!!!!ΧΑ ΧΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ.....ΜΑΛΛΟΝ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΗ.ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΗΛΑΔΗ.ΕΙΔΑΜΕ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΧΘΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ.ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ.ΧΑΖΟLABTOP ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΕ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ..ΓΚΡΡΡ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφουλες!!!ηρθα κι εγω να συμπληρωθει το τριο!!Ξανα εκαναν την εμφανιση τους κατι μυξουλες,ελπιζω να μεινουμε εκει!!!Στο σχολειο σας ειπα οτι η Κωνσταντινα τρωει ολο και περισσοτερα φαγητα;δοκιμασε αρακα,εφαγε μισο σπανακορυζο και σημερα το ζουμακι απο την ψαροσουπα!!Απο ολα τα φαγητα βεβαια τρωει σχεδον παντα το μισο αλλα κατι ειναι και αυτο!!της δινω και σπιτι,και αποφασισα να μην της μαγειρευω ξεχωριστα εκτος απο καποια φαγητα.Της προαλλες ειχα σπανακορυζο,την εβαλα πανω στον παγκο και ετρωγε μια κουταλια φαι ,μια μπουκια ψωμι..να δειτε φατσα στραβωμενη...χαχα Σημερα πηγα εφορια,ειχαμε μια επιστροφη και εναν λογαρισμο της δεη που ειχε παει εφορια γιατι τον ξεχασα το καλοκαιρι και επρεπε να κανουν συμψηφισμο,(οπως μου τα ειχες πει Μαρια). Βλεπει η υπαλληλος οτι εχουμε επιστροφη και ηθελε εξουσιοδοτηση απο τον συζυγο,μολις της ειπα οτι ειναι να πληρωσω ουτε ταυτοτητα ζητησε ουτε τιποτα χαχα.Αλλα με εστειλαν πανω κατω καμια 10αρια φορες...ηθελα να ηξερα,εσωτερικα τηλεφωνα δεν εχουν;;;ευτυχως δεν ειχε κοσμο και τελειωσα γρηγορα. Κατα τα αλλα καλα...θα σας γραψω και στην ομαδα(δεν ειναι αυτο που φανταζεστε..χαχα) αα μιλησα κια με Φωτεινη,κατι εχει παθει η γραμμη του ιντερνετ της και περιμενει τεχνικο εδω και κατι μερες,καλα ειναι παντως!!

Μαρια μια χαρα σημερα η αργια!!τι ειναι;;πηγατε και την βολτα σας!!!Μωρε δεν ειναι οτι δεν θελω να βγαινω αλλα οχι τετοιες ωρες...δηλ περιμεναμε να ερθει ο κουνιαδος στις 10 για να φυγουμε,εγω ειχα ηδη νυσταξει...ας βγουμε 7-8-9 και να γυρισουμε μεχρι τις 12. Τι καλα με τον πεθερο,εφυγε και αυτο το αγχος!!!η μεση πως ειναι;δαχτυλομπογιες;;Εσυ;;;;;;χαχα κανανε αυτες τις μερες κατι εργασιες στο σχολειο και μας ειχαν δωσει χαρτακι να ερθουν με ρουχα πιο προχειρα,φυσικα οταν την πηρα ηταν μεσα στις μπογιες!!αυριο θα δω το αριστουργημα που εφτιαξε!!!Αχ τι ωραια που θα κανουν γιορτουλα!!μακαρι να κανουν κι εμας!!Το laptop μπορει να φτιαχνεται,εμεις 2 φορες το εχουμε φτιαξει,ολο κατι καιγεται...

Μαγδουλι με τον αντρα πειραχτηρι..χαχα εμ ησασταν τα δυο σας ,ευκαιρια βρηκε και με τοση αποχη λογω ποδιου..τι να κανει ο ανθρωπος!!Με γεια το μαλλακι και οι μποτες!!!Ουτε εγω πινω πολυ,μια φορα ειχα πιει πολυ,ημουν στην Πατρα φοιτητρια,ειχε κατεβει και ο συζυγος και ειχαμε βγει,μετα ξερνοβολαγα ,μεχρι και νοσοκομειο πηγα,απο τοτε ενα κρασακι και πολυ ειναι. Πολυ γελασα με τον βραστηρα...χαχα μα ολο διαολιες ειναι τα ζουζουνια μας!!Σου αρεσαν τα πραγματακια;εχω ετοιμασει διαφορα,σημερα που τα εστειλα θα αρχισω να κανω αναρτησεις.σου εδειξε ο Β. να σχολιαζεις;;να σου πω ,κι εγω γι αυτο εχω κρατηθει και δεν την φοβεριζω με γυφτους και γριες,σκεφτομαι οτι θα της μεινει..η αλλη η φιλη μου βεβαια το ειχε κατι..τι να σου πω..πριν κανει κατι το παιδι του εδειξε οτι απεναντι μενει η γρια!!!Με τον βρωμοκαιρο δεν καταφεραμε να κανουμε και την κοπανα!!

φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα μαρουσκακι ελιωσα σαν να διαβαζω τηλεγραφημα!!!

ελπιζω να φτιαχτει το λάπιτοπι σου

γιορτη σουπερ εμας δεν εχουν πει κατι ακομα αλλα ολο κ κατι κανουν περισυ ειχε αη βασιλη με δωρα ειπε ο στεφανος

ο γιος του στρατου ευτυχως πηγε τελεια δευτερα θα βγει

40 ειναι περιπου ο στρατος τον εκανε 20 χρονων εχει κ κορη 22

Ηταν παντρεμενος 10 χρονια κ μετα τους εγκατελειψε η γυναικα του ερωτευτηκε ενα μικρο κ τους παρατησε ο στρατος τα μεγαλωσε μονος κ ειναι ο πιο αξιος αντρας του κοσμου για μενα

γιαυτο θα τρελαινομουν αν υπεφερε!!!

αλεξ θα σου στειλω μην για τα της ομαδας..

οσο για το συζηξ αλεξ δε μασαει ρε απο ποδι κ ψοφιος το καμαρι μου θα βρει τροπο για ζουζουνιες δεν καναμε άποχη χαχαχα!!!

τα πραγματα θεικα δε μου φτιαξε λογ/ σμο κανε μου εσυ..

θα μπω μετα παλι απολαμβανω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε Μαγδα για το παιδι,σιδερενιο!!Ηθελα να το σχολιασω πριν και το ξεχασα.Κι εγωνομιζα πιο μικρος ηταν ο Στρατος.τι να πεις για την γυναικα του..δεν μπορω να φανταστω πως το κανουν και παρατανε τα παιδια τους!!

Επεξεργάστηκε από alexandra04
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια....

Γελάς Μάγκυ ε;;;Επρεπε να με έβλεπες κιόλας να βγάζω τα μάτια μου από το κινητό να πατήσω τα γραμματάκια...χα χα

Πήρα τηλέφωνο τον τεχνικό της παλιάς δουλειάς,είναι το παιδί που πήγαμε στα γενέθλια του γιου του,ο εργένης που σας έλεγα και είπε μάλλον από το πέσιμο κουνήθηκε ο σκληρός γι αυτό βγάζει και αυτό το μήνυμα,έχουν λέει τα φορητά χώρο να μετακινηθεί μέσα,θα έρθει το πρωί από το μαγαζί μας ,έχει άδεια να το δει επί τόπου.Ελπίζω όντως να ναι κάτι τόσο απλό.

Δε πήγαμε Σούζυ τελικά,έβρεχε εκείνη την ώρα καρέκλες,την πήρα της λέω δε το βγάζω έξω το παιδί με τέτοιο καιρό.Θα το κάνουμε Δευτέρα.

Μάγκυ τη Τρίτη που μας πέρασε περίμενες περίοδο ή την επόμενη που μας έρχεται;Εχουμε κάνα ¨νέο¨;

Μπράβο για τον άντρα που έχει πάντα ορέξεις...φτύσε τον...Οσο για το Βασιλάκη στις φωτο μα είναι να μη τον ερωτεύεσαι;;;Εδω μεγάλη είμαι και λιώνω με τις ματάρες του!!!

Στη φωτο έχει πλάκα,είναι στη μια σα να τον βλεφαριάζει το κοριτσάκι και στην επόμενη σα να τον βουτάει για να τον φιλήσει..χα χα τα σκατούλια....

Μπράβο για Στράτο...άξιος μπαμπάς...Και γω δε μπορώ να διανοηθώ πως μια μάνα μπορεί να παρατήσει τα παιδιά της ότι ηλικία και να χουν...

Αλεξ τα στολίδια σου υπέροχα....Παραγγελία ήταν ή για το δικό σας δέντρο;Ηταν του πολυούχου μας χθες Κωνσταντίνου του Υδραίου γίνεται λιτανεία,σαν παρέλαση στο κέντρο...Εσυ λες γιατί στην εφορεία δε μιλάνε τηλεφωνικώς και ανεβοκατεβάζουν τον κόσμο...αφού τα ρημάδια τα computer για να βλέπουν το ίδιο πρόγραμμα τα χουν γιατί θα πρεπε να πηγαίνουν πάνω κάτω ο κόσμος;;;;

Τη Φωτεινή την έχασα....αύριο ΣΚ να αναδιοργανωθούμε..Θέλω να στρώσω και χαλιά,κρύωσε ο καιρός...να δω πότε... κανόνισε ο σύζυξ 16,00 να πάνε να δούνε μπάσκετ αγώνα με τον απο κάτω και γω ήθελα όσο κοιμούνται να σφουγγαρίσω και να σηκώσουμε έπιπλα να τα βάλουμε.

Βρεχει σήμερα...πάω να δω και στην ομάδα τα της Αλεξ...

Αμα έχετε θέμα με tickerakia Μάγκυ,Χαρά μπόρώ και γω να σας τα φτιάξω αν θέλετε.

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου

μαρουσκακι μου μακάρι να φτιαχτεί το λαπιτοπι τωρα καταλαβαινεις γιατι κ γω τα γραφω παραξενα χαχαχα αλλα που να ανοιξω pc τα καμαρια μου τοτε θα τα θυμηθουν ολα!!!

καλα εκανες κ δε πηγατε σουζυ με τετοιο παλιοκαιρο

εμεις αναψαμε κ καλοριφερ απο χτες μπρρρ!!!

πεμπτη αναμενα περιοδο αλλα ακομα τιποτα

ο αντρας μου ξεκινησε να μιλα ηδη στην κοιλια μου χαχα κ μη σκυβεις μη κουραζεσαι..

κ ναι ακομα κ κουτςος το κανα το θαυμα κ τετοια χαζα λεει!!!

θα δειξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι οντως τον καλοκοιταζε η ελεανα κ ολη την ωρα τον αγκαλιαζε κ τον φιλαγε τον τρελανε μιλαμε

ειναι που ειναι χαδιαρης κ αυτος αλλο που δεν ηθελε

ετσι κ μεγαλωσει καθε μερα αλλη θα μου φερνει μου φαινεται χαχαχα

συμπεθερα η μιμη ομως ειναι η πραγματικη μας αγαπη να της πεις που χαθηκες θα βγω σε αναζητηση παλι μου φαινεται..

βγαινω γιατι ειπα για θαλασσα κ λεει ο β να παμε να πιουμε ενα καφεδακι θα ξαναμπω μετα

τελευταια μερα αδειας κ τα χω βαψει μαυρα δε θελω να παω δουλειααααααα

περασα τοσο ομορφα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγκυ να συνεχιστεί η καθυστέρηση εύχομαι με θετικό αποτέλεσμα....Για να ναι τόσο σίγουρος ο σύζυξ ότι σκόραρε διάνα κάτι παραπάνω θα ξέρει...χα χα.

Ο σκληρός χάλασε πά πά...Το απόγευμα θα δει αν μπορεί να σώσει τα περιεχόμενα,παραγγείλε καινούριο...

Ευτυχώς είχα μεταφέρει φωτογραφίες...μικρό το κακό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλαααααα θα εισαι εγκυουλα,το νιωθω!!!εσενα σου ερχονταν και νωριτερα,οχι να εχεις και καθυστερηση!!Μακαρι!!!!!παει η αδειουλα ε;δεν πειραζει μωρε,αφου περασες ωραια και ξεκουραστηκες θα πας με αλλη διαθεση!!!

Μαρια μου αφου εσωσες φωτο παλι καλα!!καλα στην εφορια σκεψου με εστειλε στον επανω οροφο για να δει η αλλη υπαλληλος την οφειλη στην δεη και η απο πανω με εστειλε κατω να ρωτησω αν οντως μπορει να κανει τον συμψηφισμό !!οτι να ναι...!!!καλα ,ακομα δεν εχεις στρωσει;;;;εγω ειμαι κρυουλιαρα και μολις επεσε η θερμοκρασια τα στρωσα!!Τα στολιδακια δεν μου τα ειχαν ζητησει,εφτιαξα τωρα μια μποτα χριστουγεννιατικη και μαζι με μια αλλη κοπελα απο αλλο μπλογκ θα κανουμε εναν διαγωνισμο και θα ειναι το δωρακι.θα σας πω για να συμμετεχετε αν θελετε!

εμεις καλα,το σκ θα δουλευει μαλλον ο συζυγος οποτε δεν προβλεπεται κατι ιδιατερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ολη μερα!!!!!!

τι κανετε κοριτσαρες μου;;

Μαρακι χαλασε γαμωτο το lapitopi??

Δε λες που χες τις φωτο εγω εχω κολλημα με φωτο εχω γυρω στης 5000 κ τις εχω σε 100 back up σε σκληρους δισκους

Θα παθω εμφραγμα ετσι κ εχανα εστω μια φωτο παλι καλα κοριτσακι μου!!

Αλεξακο μου τα παμε στο τηλ εμεις..

χτες πηγαμε στην ινα περασαμε αψογα λυσαξαν τα σπορια τα μικρα

ήπιαν τα μπιρονια τα αντρακια μας κουσκουσεψαμε κ εμεις σουπερ

σκασαμε κ στο φαι αργαμισυ φυγαμε με τον β να κοιμαται χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω τικερρρρρρρρ αλεξ εισαι θεααααααα

τι θα κανα χωρις εσενα κολλητουλα!!!

ευχαριστω!!!!!

αλλα νεα δεν εχω σημερα θα ρθουν τα κουνιαδακια

οποτε παλι μουρλια θα ναι κ την αλλη κυριακη μας καλεσαν αλεποχωρι.

φιλακια!!!!

ρουλα φωτεινη σταυρουλα αρια αναμενουμε..

φουφουκι κ εσυ αν καταφερεις κοριτσακι.

συμπεθερα εσυ ειπες θα εμφανιστεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!!!!Απιστευτο και ομως αληθινο,καταφερα να διωξω το λαο απο διπλα μου,τους εστειλα για υπνο και εγω καθισα να βγαλω προγραμμα εγημεριων για γιορτες!!!!Πριν ομως ειπα να μπω να πω τα νεα στις φιλεναδουλες!!!

Πωπω!!!Σαν τη Ρουλα και τη Φωτεινη εγινα στις παρουσιες!!!(μπηχτη ηταν αυτο φιλεναδες αφαντες).Εχω 10 μερες να μπω!!!

Ας αρχισω με τα νεα του προηγουμενου Σ/Κ,που πηγαμε Γιαννενα.Καλα μιλαμε απολαυση μεγαλη!!!Το ξενοδοχειο αψογο,παρεα τελεια,χορτασα και υπνο αλλα και βολτες και τσιπουρα!!!!Βγηκαμε και τα δυο βραδυα για ποτο χωρις το αγχος της επομενη μερας....Τελεια σας λεω,γεμισα μπαταριες για πολυ καιρο!!!

Που λετε,ασχετο,η γυναικα τους ενος συναδελφου ειναι εκπαιδευτικος και περυσι εκανε για ενα 2ωρο δημιουργικη απασχοληση σε κατι παιδακια,τη ρωτησα λοιπον πως τα παει φετος και μου ειπε οτι σταματησε4 γιατι της ηταν πολυ ψυχοφθορο λογω της μαμας!!!Η κοπελα ειχε φριξει...πηγαινε το κοριτσακι η μαμα στο κομμωτηριο το οποιο ηταν 4χρ και του εκανε ανταυγειες,στο 3χρ αγορακι του εβαφε τα νυχια για να μην κλαει!!!!Εφριξε και η κοπελα και δεν τα ανελαβε φετος,αλλα ρε παιδια επαθα σοκ,για αυτο και το αναφερω,τι κυκλοφορει στον κοσμο,τι φταινε τα δολια τα παιδια !!!!

Τεσπα,ετσι το πα γιατι μου μεινε.

Κατα τ'αλλα η Μιμη εξακολουθει το ιδιο τροπαριο,στο σχολειο κυρια στο σπιτι ανταρτης,μιλαμε δεν μαζευεται με την καμια!!!!Ετοιμαζομαστε και για τις γιορτες στο σχολειο.Την Κυριακι 1/12 θα εχουμε το χωριο των αστεριων με χριστουγεννιατικο bazaar,με αγ-Βασιλη.....ετοιμαζουμε με τη μικρη στολιδια για να τα πουλησουμε,θα κανω γλυκα,θα παω κρασια....τα εσοδα θα διατεθουν σε 2 ιδρυματα.

Στις 14/12 θα εχουμε τη χριστουγεννιατικη γιορτη στην ταξη μας,οχι με ποιηματα κλπ γιατι οι δασκαλα μας ειπε οτι μια γιορτη ετοιμαζουν τα παιδια σαν παρασταση,την καλοκαιρινη,ειναι μικρα ακομα για φορτο.Θα εχουν ομως μαγειρεψει οι δασκαλες με τα παιδια στην κουζινα του σχολειου τις 2 προηγουμενες μερες και θα μας καλεσουν τους γονεις στο σπιτικο τους για να κανουμε ολοι μαζι χριστουγεννα!!!Ανυπομονω!!!!

Στη δουλεια αλλαξα ποστο αυτην την εβδομαδα,εφυγα απο εντατικη και πηγα υπερηχο,μιλαμε φευγω με ενα κεφαλι καζανι!!!Μου βγαινουν τα ματια ολη μερα!!!Πολυ ενδιαφερον ομως,εχω πορωθει!!!

Αυτα τα νεα ,ας μεσα στις ακρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aαα!!Επισης ξεχασα,εχθες ειχανε ελθει για ενα συνεδριο ενας παλιος επιμελητης μου απο την Κορινθο με τη γυναικα του και τα δυο του κοριτσακια.Πηγαμε για φαγητο,στο εστιατοριο που ειχαμε κανει και τον αρραβωνα μας.Ειχε ενα τελειο χωρο για παιδια,με τραπεζακια,καρεκλακια,κουκλοθεατρο,εναν μεγαλο μαυροπινακα με κιμωλιες και ειχε και μια κοπελα ,την "μπαλονιτσα" που τα απασχολουσε.Μιλαμε εκπληκτικη ιδεα,βγαινεις οικογενειακως για φαγητο και το ευχαριστιουνται ολοι,αφου επειδη δεν ερχοταν να φανε γιατι δενθελαν να φυγουν απο εκαει,ηλθε η κοπελα και πηρε τα πιατα τους και τις ταισε!!!!Ουτε κουνηθηκα απο τη θεση μου!!!

Η αλλη κοπελα βεβαια κυνηγουσε τη μικρη,που ηταν 17 μηνων.Να πω την ναμαρτια μου,το ειπα:πωπω,εγω ξεπαιδιασα!!!!ξανα απο την αρχη,δεν την παλευω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα δικα σας τωρα.....

Συμπεθερουλα,παραπονιαρα,αργησα αλλα μπηκα!!!!Βεβαια με αναζητησες δεν λεω κουβεντα!!

Τι καλα που περασατε με αδελφουλα,ειναι πολυ ωραιο που εχτε σχεισεις καλες και οι δυο με τα αδελφια σας.Εμεις με την αδελφη μου κολλητες αλλα με τον κουναδο....τους πηραμε το πρωι να ελθουν μαζι με τα πεθερικα για 1χρονια,μιοας και θα φυγει και ο Λεω και ειπαν μαλλον δυσκολο!!!Οχι οτι με νοιαζει δηλ,οτι θελουν ας κανουν αλλα σταναχωριεμαι για τα πεθερικα μου,τεσπα εγω αυτο που επρεπε το εκανα!!!!

Ρε εσυ,τι συγκλονιστικη η ιστορια του Στρατου!!!Χιλια μπραβο ,ο ανθρωπος!!!Βεβαια ποτε δεν ξερεις τι γινεται σε καθε σπιτι ,μπορει να ηταν ο χειροτερος συζυγος,αλλα μανταμ δεν αφηνεις τα παιδια σου και φευγεις!!!Τεσπα,ειναι καλα ο γιος του ,τωρα?Σιδερενιος ευχομαι με ολη μου την καρδια!!!

Απολαυσες αδειουλα!!!Τελεια και εγω ανυπομονω για την αδεια των γιορτων αλλα ξερω οτι μαζι με την αδεια θα φυγει και ο αντρουλης και σκαω!!!

Μεγεια τα ψωνια!!!Καλα το τι γελιο εκανα με τις ατακες του συμπεθερου περι εγκυμοσυνης,δεν υπαρχει!!!Εκανες 2ο τεστακι?

Ρε Μαγδα και εγω τα κανω αυτα που κανεις στον Β ,οταν δεν μ'ακουει ,αλλα δεν πιανουν!!!Ειναι ξεροκεφαλη!!!Τελικα η θεωρια tabula rassa,μαλλον ειναι μουφα!!!Τελικα πιστευω οτι ειναι θεμα χαρακτηρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ,τι κανετε?Μεινατε με μυξουλες ,ελπιζω!!!Με ψειρουλες οκ?Προχθες μας εστειλαν και εμας χαρτι οτι ειχαμε κρουσματα!!!Ευτυχως εγω την ψεκαζα προληπτικα γιατι πριν 1μηνα ειχε κολλησει η ανηψια μου και εφριξα!!!Μιλαμε κολλησε η αδελφη μου ,ο Δημ(τον οιπο κουρεψε με την ψιλη χαχαχαχαχα),μεγαλη φρικη.Ασε που εγω στο σχολειο κολλυσα 1η,νομιζω οτι ετσι και κολλησει η Δημ,θα κατασκηνωσουν στο κεφαλι μου!!!!

Για τις εξοδους συμφωνω,αν δεν εχεις να κοιμηθει καπου αλλου και νμα σηκωθεις με την ησυχια σου,μπορει να χασω και ολη την εβδομαδα απο το hang over!!!Αν και απο ξυδια δεν μασαω,μπορω να πιω και ολο τον Βοσπορο,δεν μεθαω ποτε,μεγαλη ανοχη στο αλκοολ και ειδικα κρασι και τσιπουρο,στα Γιαννενα ξεφτυλισα τους αντρες που ειπε και ο συναδελφος!!!

Αλεξακο,εχω μια προταση αν θες βεβαια,μπορεις να μας διαθεσεις μερικα στολιδια για το μπαζαρ?Μου τα στελνεις και τα εξοδα αποστολης δικα μου φυσικα.Ειναι για καλο σκοπο!!!

Μπραβο παντως το Κων/νι με το φαγητο,μεγαλη προοδος,ετσι να κανεις,μην της φτιανεις αλλο φαι και σιγα σιγα θα τα τρωει ολα.

Αυτο που ειπες με τον παππου,εγινε προχθες στο Σ/Μ ,την χαιδεψε ενας κυριος στο κεφαλι και τι του λεει η δικια μου η θεα:"μην με ακουμπας,δεν εισαι ο παππους μου!!!!!"Αντε βγαλτα περα μαζι της μετα!!!

Καλα θα σου στειλω κωδικο και τικερακι γιατι δεν βλεπω φως στο τουνελ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα ωα σχολιασω τις φωτο Βασ-Κων,μιλαμε τελειες,αν και πολυ πλευριζετε το γαμπρο!!!Κνονιστε,θα την πεσουμε στον Ανασταση που εχει και κοτερο!!!χαχαχαχα

Καλα συμπεθερα,τις αλλες που χαριεντιζεστε παντου,δεν τις σχολιαζω καν!!!

Η Δημ,ειδε τις φωτο απο το μπλοκ σου Αλεξ,και μια που εχεις την Κων με καμουφλαρισμενη φατσουλα και λεει συνεχεια:θελω να δω τη μουρη της,να ειναι φιλη μου!!!χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια,ολο βολτες μου εισαι πουλακι μου!!!Τι Σκαρμουτσους,τι ορεινα χωρια και ταβερνες,καλα για παιδοτοπους δεν σχολιαζω γιατι εισαστε σαν εμας και εσεις,σταθερη αξια!!!Αφου προχθες ελεγα στον ιδιοκτητη οτι εμεις πρεπει να εχουμε καρτα μηνιαια απεριοριστων επισκεψεων!!!!χαχαχαχαχαχα!!!

Το ποσο σε νοιωθω οταν μιλας για την Δημ!!!Μιλας μεσα στην καρδια μου βρε αδελφε!!!Λες να το χει το ονομα?

Με τα κακα,υπερβολικη και η κυρια να πεταει τα βρακακια!!!Ελπιζω μην το κανει μπροστα στη Δημ γιατι θα τα κανει πανω της για χρονια...γιατι το παιδι νοιωθει περηφανο που τα καταφερε και δεν πρεπει να δειχνουμε απεχθεια για το κατορθωμα του!!Πρεπει και αυτην να την παρακολουθει και να της το υπενθυμιζει,δεν ειναι ολα τα παιδια το ιδιο!!!

Με το κατουρημα,οντως,θυμαμαι οτι εγω ειχα κανει μια παλλινδρομηση στην 1η δημοτικου και για καμια εβδομαδα κατουρουσα πανω μου στον υπνο,αφου το θυμαμαι σαν γεγονος!!Εβλεπα εφιαλτες,διαβαζα απο πολυ μικρη και διαβαζα κρυφα εφημεριδα-αστυνιμικο ρεπορταζ και εβλεπα εφιαλτες,με ειχαν παει σε ψοχολογο και το καταλαβε!!!Ημουν παντα λιγο σχιζο!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

Ρε ασχτο,το καθε παιδι,δεν εχει το δικο του κρεββατι στο σχολειο?Σε εμας εχει το καθενα το δικο του,με τις πιτζαμουλες πανω διπλωμενες,πολυ μουυ αρεσει,σαν το σπιτι των νανων ειναι το δωματιο υπνου!!!

Ωραια στη δουλεια,ρολαρει το θεμα.Δεν εχεις αναγκη εσυ,εισαι λιγο "σκυλα",οπως και εγω,μην παραξηγηθω,καλο το θεωρω!!!Ηταν θεμα ημερων να δωσεις το στιγμα σου!!!

Αλλος αξιος μπαμπας ο συναδελφος!!!Μπραβο!!!Και οι δικοι μας,ολα ετοιμα και παλι κατι τους ενοχλει!!!!

Με γεια το κινητο,αν και αν δεν φτιαξεις το λαπτοπ,σε βλεπω με γυαλα πρεσβυωπιας!!!χαχαχαχαχα[smilie=glasses12.g:Κοιτα να το φτιαξετε γρηγορα γιατι βλεπω τηλεγραφικα μην και δεν καταλαβαινω οτι εισαι εσυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ.ΜΑΝΙΚΙ....ΣΤΡΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΜΕΑΛΕΞ ΔΑΝΑΗ

ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΗΣ ΜΑΓΔΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΧΟΛΙΑΣΤΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ.2ο ΤΕΣΤ;;;;;;ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟ;;;ΕΧΑΣΑ

ΕΠΕΙΣΟΔΕΙΑ.ΑΠΟ ΔΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.ΧΑΡΑ ΑΨΟΓΟ ΤΟ HOTEL; ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΟΥΤΕ CHAT ΒΛΕΠΩ....ΛΥΓΜ ΛΥΓΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι υπολοιπες που χαθηκατε???

Σταυρουλιτσα εσυ ειχες αρχισει να εισαι τακτικη!!!!!

Αρια,θα σου στειλω μην,αμησυχουμε ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...