Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπολογισμός Πιθανής Ημερομηνίας Τοκετού


veta

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 134
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΗΤ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΣΤΙΣ 15/02/2009 ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ. ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ 14 ΦΛΕΒΑΡΗ! ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΗΤ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΣΤΙΣ 15/02/2009 ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ. ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ 14 ΦΛΕΒΑΡΗ! ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΗΤ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΣΤΙΣ 15/02/2009 ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ. ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ 14 ΦΛΕΒΑΡΗ! ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κι εμενα ο γιατρος μου εδωσε ιδια πητ με το ποστ του mammy αλλα πιθανη ημ/νια συλληψης δεν ειναι αυτη που βγηκε στο ποστ.ειμαι σιγουρη!!!

καλα και γερα να ειναι τα παιδακια μας και ας ερθουν οποτε θελουν, ειτε νωριτερα ειτε αργοτερα!!!ετσι κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα ο γιατρος μου εδωσε ιδια πητ με το ποστ του mammy αλλα πιθανη ημ/νια συλληψης δεν ειναι αυτη που βγηκε στο ποστ.ειμαι σιγουρη!!!

καλα και γερα να ειναι τα παιδακια μας και ας ερθουν οποτε θελουν, ειτε νωριτερα ειτε αργοτερα!!!ετσι κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

εγω κοριτσια ειχα ΠΗΤ 25 μαρτιου και γεννησα 1 μαρτιου μολις μπηκα στον μηνα μου 4 μερες μετα βιαζοταν η μανταμ και μου σπασε τα νερααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια ειχα ΠΗΤ 25 μαρτιου και γεννησα 1 μαρτιου μολις μπηκα στον μηνα μου 4 μερες μετα βιαζοταν η μανταμ και μου σπασε τα νερααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

  • Απαντήσεις

    • Περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από την Doppler 😊
    • Καλησπερα κοριτσια μου. Καλη εβδομαδα.🩷🤍  θα ηθελα παρακαλω να μου απαντησετε αν καποια απο εσας εχει εμπειρια εξωσωματικης  απο το πανεπιστημιακο νοσοκομειο λαρισας ή εστω αν εχετε επισκεφθει καποιο γυναικολογο εκει! Καθε πληροφορια χρησιμη
    • Σε ευχαριστώ πολύ για τον  χρόνο που αφιέρωσες να μου γράψεις το μήνυμα!!  Αναφορικά με τα πεθερικά ήταν η τελευταία ευκαιρία που τους δώσαμε με τον άντρα μου, καθώς έχουν γίνει τραβηγμένα σκηνικά και στο παρελθόν. Μου το ανέφερε μόνος του ότι οφείλει να προστατεύσει την οικογένεια του (εμένα και τα παιδιά μας) και για το λόγο αυτό ήταν η τελευταία φορά που πήγαμε εκεί.  Για το αίμα, σήμερα είμαι πολύ πιο ψύχραιμη... Θα μπορούσα να πάω στον γιατρό μου το απόγευμα εκτάκτως να με δει, αλλά προσπαθώ να είμαι ήρεμη και αισιόδοξη,  οπότε θα περιμένω μέχρι αύριο που έχουμε την αυχενική. Εξάλλου σήμερα έχω απειροελάχιστη ποσότητα και καθόλου πόνο. Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει, δεν είναι στο χέρι μου δυστυχώς...  Καλημερα κοριτσάκι μου! Θα έρθει η μαμά μου σήμερα και αύριο και θα ξεκουραστώ. Ευτυχώς όταν έρχεται την αναλαμβάνει 100%, μόνο να τη θηλάσω μου την δίνει 😂. Κ γω πιστεύω λόγω κούρασης και βάρους που σηκώνω όλη μέρα έγινε αυτό. Ο γιατρός και εμένα μου είπε να μην σηκώνω πάνω από 5κιλα και η μπέμπα είναι 9.  Προσεύχομαι για όλες μας να πάνε όλα τέλεια, όλες οι γυναίκες είναι στις προσευχές μου, είτε εγκυουλες ή στην προσπάθεια για μωράκι ♥️♥️🙏🙏
    • Κοριτσιααα πάω για το doppler σήμερα ..άντε περιμένω πως και πως..
    • Ομοιοπαθουσα αλλά εντάξει απ' την άλλη λέω άστα να παίξουν κι ο δικός μου παρέα θέλει..μόνος του είναι ε.... Αλλά άν δεν είχα ήδη παιδί δεν το συζητώ δε θα το δεχομουν
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...